Oldal: 8 / 11 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (102) összesen
Like Tree70Likes

Téma: Rendőri túlkapás az amerikai kaszinó előtt (18+)

  1. #71
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Carragher_x eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A "Bántalmazás hivatalos eljárásban" miért zárja ki az önbíráskodást és a testi sértést? No offense, nem vagyok jogász és érdekel, mindig jó új dolgokat tanulni. Amúgy a postommal kapcsolatosan irreleváns, hogy milyen bűncselekménynek nevezzük, a lényeg, hogy k*rva messze van kényszerintézkedéstől.
    Önbìràskodàsnak vagyoni igèny az alapja, intèzkedő rendőr nem követ el testi sèrtèst mivel jogàban àll bizonyos mèrtèkben erőszakot alkalmazni. Ha a hatàrait tùllèpi onnan lesz bàntalmazàs hivatalos eljàrásban, ahogy itt is törtènt. Ez magyar jog, amerikàban màshogy van.
    Carragher_x likes this.

  2. #72
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt nem gondolhatod komolyan. N+1 ellenpélda van rá.
    Az èremnek ti leginkàbb a mèdia àlltal bemutatott oldalàt ismeritek. A màsik oldalàt egyàltalàn nem.

    Nyilvàn van ellenpèlda mindenre, meg vannak kirìvò esetek, ahol nem kell vèdeni a rendőr elkövetőt, de a dolog nem olyan egyszerű hogy azt a mèdia àlltal bemutatott forràsokbòl meg lehessen ìtèlni.

    Mindenkinek van egy jò kis sztorija egy àltala ismert korrupt, vagy mèltatlan rendőrről, vagy ha màs nem akkor közösen fel lehet háborodni a tv-ben làtottakon, esetleg azon hogy XY-t megbìrsàgoltàk. Az màr senkit nem èrdekel mikor a rendőr elfog egy elkövetőt, szolgàlaton kívül szarrá vereti magàt mert màson akar segìteni,àjult embert szed fel a metró elől, hideg kèst kap az oldalàba miközben egy 120 kilós indiànt bilincsel, vagy èppen èrtèket vagy èletet ment. Ez nem sztori, pedig ebbøl van rengeteg. Amit a mèdia közöl az 1% az egèsznek.

    Mindenki csak a sz.rt tudja hànyni mert az könnyű. Pedig nem egy leànyàlom a "rendőràllam" rendőrènek lenni, mert mindig oda kell menni ahol baj van, oda kell bemenni ahonnan mindenki menekül ès konfliltushelyzeteből àll az egèsz.

    Ezèrt bìrom mikor otthonròl a gép elől mondja a nagy frankòt a sok kocka (nem ràd èrtem), nulla ràlàtàssal a dolgokra.

  3. #73
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az èremnek ti leginkàbb a mèdia àlltal bemutatott oldalàt ismeritek. A màsik oldalàt egyàltalàn nem.

    Nyilvàn van ellenpèlda mindenre, meg vannak kirìvò esetek, ahol nem kell vèdeni a rendőr elkövetőt, de a dolog nem olyan egyszerű hogy azt a mèdia àlltal bemutatott forràsokbòl meg lehessen ìtèlni.

    Mindenkinek van egy jò kis sztorija egy àltala ismert korrupt, vagy mèltatlan rendőrről, vagy ha màs nem akkor közösen fel lehet háborodni a tv-ben làtottakon, esetleg azon hogy XY-t megbìrsàgoltàk. Az màr senkit nem èrdekel mikor a rendőr elfog egy elkövetőt, szolgàlaton kívül szarrá vereti magàt mert màson akar segìteni,àjult embert szed fel a metró elől, hideg kèst kap az oldalàba miközben egy 120 kilós indiànt bilincsel, vagy èppen èrtèket vagy èletet ment. Ez nem sztori, pedig ebbøl van rengeteg. Amit a mèdia közöl az 1% az egèsznek.

    Mindenki csak a sz.rt tudja hànyni mert az könnyű. Pedig nem egy leànyàlom a "rendőràllam" rendőrènek lenni, mert mindig oda kell menni ahol baj van, oda kell bemenni ahonnan mindenki menekül ès konfliltushelyzeteből àll az egèsz.

    Ezèrt bìrom mikor otthonròl a gép elől mondja a nagy frankòt a sok kocka (nem ràd èrtem), nulla ràlàtàssal a dolgokra.
    +++ megint! Tökéletesen megfogalmaztad azt amit nekem nem sikerült.

    Annyit fűznék hozzá, hogy murva anyját a médiának!

  4. #74
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Ez tény, hogy nehéz a munkájuk, konfliktushelyzetekből áll és sok stresszel jár. De sajnos az is tény, hogy az emberek egyre kevésbé érzik magukat biztonságban, a rendőrök rengeteg kis ügyet lesz@rnak, nem is foglalkoznak vele, vagy rohadt lassúak, és nem fogadnak el semmilyen segítséget ami az ügyet előrevinné, stb stb. Emellett még mindig nagyon nagy a korrupció.

    Nyilván nem korrekt őket annyira szidni, de azért hatalmas hősöknek se kellene beállítani a rendőröket. Nem mentő/tűzoltó kategória szerintem...

  5. #75
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás



    A hideg kiráz ettől a videótól. A hangja ahogy beszól rádión egészen velőig hat.
    Utoljára módosítva: jak1 által: 2013. 10. 04. 17:35
    BennyGothiv likes this.

  6. #76
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    De kemény. Valami biztos volt a kocsiban, amit jobb ha nem lát meg a rendőr.

  7. #77
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    ezt hogy hogy nem lőtték le egyből? elvileg ilyenkor már rá kellett fognia a fegyvert, meg amcsiban qva szigorúan veszik h kéz a kormányon és nem szállhatsz ki(ezt hallottam...)
    az eredeti videó meg: pár taslit megérdemelt a srác, de ez már brutális volt, az ilyet meghagyhatnák az igazi bűnözőknek, remélem kiba..ák az összeset

    http://www.youtube.com/watch?v=zU_Uvb3nc9U
    itt a kékpólósra én is ráereszteném Rexet úgy fél órára
    Utoljára módosítva: chivasr911 által: 2013. 10. 04. 17:56
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  8. #78
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az èremnek ti leginkàbb a mèdia àlltal bemutatott oldalàt ismeritek. A màsik oldalàt egyàltalàn nem.
    Családban van rendőr+meccseken,koncerteken párszor volt "szerencsém" találkozni pár agyhalott rendőrrel.

    (egyébként médiából nem tájékozódok-rtl,tv2,etc-)

    Én elismerem, hogy vannak tisztességes, normális emberek is köztük(nem egy ilyet ismerek), de bőven van köztük az ellenkező oldalról is.
    Utoljára módosítva: Krono által: 2013. 10. 04. 18:06

  9. #79
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Én azt tartom érdekesnek, hogy valaki felvette az egészet, mintha előre tudta volna, hogy mi fog történni... Merthogy ez nem térfigyelő kamera volt, az tuti.

  10. #80
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet thomyca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én azt tartom érdekesnek, hogy valaki felvette az egészet, mintha előre tudta volna, hogy mi fog történni... Merthogy ez nem térfigyelő kamera volt, az tuti.
    Na ez a másik.
    Én Amerikában simán el tudom képzelni, hogy két haver összebeszél, hogy az egyik provokálja a rendőröket a másik meg titokban felveszi még azok intézkednek aztán pedig a felvétel birtokában perelnek.

    Persze ez lehet csak az én hülyeségem, mert mondjuk túl sok Rém rendes családot néztem.

Oldal: 8 / 11 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •