Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (19) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 10. 04

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2013. 10. 04

    Lapok:
    Játék: NLHE CG 6
    max
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: MP
    Kis vak: $0.25
    Nagy vak: $0.50




    Tovább a partihoz

  2. #2
    Újonc Mastodon avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 21.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Ha ugyanezzel az emberrel pozícióban játszunk, ugyanígy kéne megjátszani, vagy lehetne 4bet-elni?

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Itt is lehetne, általában bőven ki is lehet hozni pluszra, de ha nem akarunk oop nagy potot akkor nem gáz ez.

  4. #4
    Tag Bél@ avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 20.
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt is lehetne, általában bőven ki is lehet hozni pluszra, de ha nem akarunk oop nagy potot akkor nem gáz ez.
    De akarunk nagy potot.
    davidgeszt and AlcoholPro like this.

  5. #5
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Na fene.. Nem tudom, én hezitáltam a call és 4bet/fold között. Nekem ezek a megoldások, hogy adjak meg és , ha olyat flop-olok, akkor...annyira nem tetszenek. AK-val egy gyenge reg. ellen szerintem még pre. többet is ki tudnánk hozni, és ha arra kerül a sor az edge-ünket is kihasználhatjuk post. Lehet, hogy keveset dob cbetre,de wtsd se magas. Az agression faktor miatt én a 4bet/fold-ra nyomtam.
    Jó feladvány!

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Én is a Call és 4bet/Fold között vaciláltam, végül 4bet/fold-ot nyomtam. A 4bet-tel lehetőséget adnék neki, hogy dobjon flop előtt, ezen kívül annyira nem félek egy 4bet pottól, ha 250bb van előttem. Bőven van stack manőverezni. Meg hajnali egy fele kell az adrenalin.

    Az igaz, hogy pozíción kívül nem lesz olyan könnyű. Mondjuk ha sok asztalozok, akkor lehet inkább a sima megadás felé hajlok.

    Pozícióban biztosan 4bet/fold-ot választanék.

  7. #7
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Jelen példát tekintve, pozicióban a 4bet/fold szerintem rossz opció. Ugyanis,ha pozíciónk van villain-en, akkor az azt jelenti, hogy villain SB és mi vagyunk Button (feltételezve, hogy közvetlen előtte ülünk,mint a példában). Ekkor a mi emelésünkre az ő 3bet-je lehet light-tabb, és mi nyilván bent akarjuk tartani a gyengébb hand-jeit, ráadásul IP is vagyunk, ezért nem 4bet-eljük.
    Én inkább játszanék OOP 4bet/foldot,de feladványban a call a jó, úgyhogy akkor lehet azt.
    BelaKecske likes this.

  8. #8
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na fene.. Nem tudom, én hezitáltam a call és 4bet/fold között. Nekem ezek a megoldások, hogy adjak meg és , ha olyat flop-olok, akkor...annyira nem tetszenek. AK-val egy gyenge reg. ellen szerintem még pre. többet is ki tudnánk hozni, és ha arra kerül a sor az edge-ünket is kihasználhatjuk post. Lehet, hogy keveset dob cbetre,de wtsd se magas. Az agression faktor miatt én a 4bet/fold-ra nyomtam.
    Jó feladvány!
    Minèl nagyobb potot èpìtesz pre, annàl kevèsbè tudod az edgedet èrvènyesìteni posflop, az alacsonyabb SPR miatt. Ìgy ha post szeretnènk felülmùlni villaint egy callal nagyobb mozgàsteret biztosìtunk magunknak. Villain wtsd-je pedig nagyon magas CS kategòria.
    termin likes this.

  9. #9
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minèl nagyobb potot èpìtesz pre, annàl kevèsbè tudod az edgedet èrvènyesìteni posflop, az alacsonyabb SPR miatt. Ìgy ha post szeretnènk felülmùlni villaint egy callal nagyobb mozgàsteret biztosìtunk magunknak. Villain wtsd-je pedig nagyon magas CS kategòria.
    Ez tetszik!
    Milyen értékektől számít magasnak a WTSD?

  10. #10
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez tetszik!
    Milyen értékektől számít magasnak a WTSD?
    Nagyobb mintán 30 felett mindenkèppen. 24-25 körül ideális.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •