Oldal: 9 / 11 ElsőElső ... 7891011 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (102) összesen
Like Tree70Likes

Téma: Rendőri túlkapás az amerikai kaszinó előtt (18+)

  1. #81
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Youtube-on nézzetek szét! Minden szart felvesznek, sokszor szó szerint. Sokan egyébként is szerelmesek a mobiljukba.

  2. #82
    Tag kuvasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Comeback City
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás


  3. #83
    Fáradhatatlan grinder Borsodpro avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    882

    Alapbeállítás

    lol 1x az életben szeretnék ugyanilyet látni a mi országunkban is! Mert én csak azt tapasztalom, a munkahelyemen ahol én vagyok a bizt őr , hogy hiába hívok rendőrt a rohadt cig..kra akik zaklatják az embereket,ellopják a pénztárcájukat, vagy kirabolják az embereket, pl /vasútállomás, buszpályaudvar/ a kiérkező rendőrt leugatják és leköpik!!! és a rendőr nem tehet semmit leigazoltatja az indiánokat és ott hagyja nekem!!!
    és megkér a rendőr, hogy próbáljam meg kerülni öket zárkózzak be ha tudok!!! Én a saját területemen!!! ÓRIÁS VICC!!!
    Ez egy megtörtént eset Magyarországon!
    Aki ellenszegül a rendőri intézkedésnek az igenis megérdemli a sorsát mert a videón is jól látszik hogy hiába próbálja meg lefogni X rendőr ő ellenáll. Ha hagyná a donk hogy megbilincselnék megúszta volna pár térdessel

  4. #84
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Borsodpro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    a kiérkező rendőrt leugatják és leköpik!!!

    és megkér a rendőr, hogy próbáljam meg kerülni öket zárkózzak be ha tudok!!! Én a saját területemen!!!
    Ez nem azért van, mert nem tehet semmit, hanem mert be van sz@rva.
    bubucmester and EKO like this.

  5. #85
    Fáradhatatlan grinder Borsodpro avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    882

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nem azért van, mert nem tehet semmit, hanem mert be van sz@rva.
    Az lehet
    Viszon 1 városban éjaszaka alig van rendőr szolgálatban! Ennyi rendőrt 1 óra alatt tudnának összehívni mint a videóban.

  6. #86
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  7. #87
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nem azért van, mert nem tehet semmit, hanem mert be van sz@rva.
    Bocs, de nem tudom megállni, hogy ne szóljak hozzá. Azért van besz@rva, mert az indiánok 10/9 többszörös túlerőben vannak, ha pedig erőszakot alkalmazna / bármelyikük haja szála görbülne / netalántán fegyvert fogna és valaki megsérülne, nagy eséllyel búcsút mondhatna az állásának rasszizmus vagy hatalommal való visszaélés miatt, szinte függetlenül attól, hogy jogszerűen járt-e el. Nem beszélve a nagyon valószínű megtorlásról, amit utána civilként kapna a helybéli "fiataloktól". Rendőr ismerőseim nekem is vannak, egy nagyobb kocsmai indián verekedés alkalmával egyikük ott állt az ajtóban, valaki megkérdezte hogy nem megy-e be rendet rakni, a válasz valami olyasmi volt, hogy ezért a fizetésért nem éri meg a kockázatot, inkább megvárta az "erősítést". Kimondva-kimondatlanul mindenki tudja, hogy ki van nekik adva, hogy nem bánthatják őket. Politikába most inkább nem mennék bele, nem favorizálom egyik pártot sem, de itt a Dél-Dunántúlon nagyon sokan tudják miről beszélek. Abba bele sem merek gondolni hogy mondjuk Borsodban mi lehet a helyzet. Nálunk nem fogunk egyhamar ehhez hasonló rendőri intézkedést látni (sajnos, szvsz.) ,max a TEK-től valamilyen propagandavideón. Nálunk a rendőröknek semmi tekintélye az említett rétegek körében, amcsiban legalább elmondhatják hogy van. A csávó azért méretes csomagot kapott, szó mi szó...
    Utoljára módosítva: shiningKKingdom által: 2013. 10. 05. 17:51
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  8. #88
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Én tudom, hogy miért vannak besz@rva, és megtudom őket érteni. Nem kritikaként írtam. Borsodban kisebb településekre a legközelebbi kapitányságról/őrsről mennek ki általában a rendőrök(mert nincs elég ember). Volt olyan eset, amikor 2 "család" balhézott egymással 25 vs 25 kb, és kiküldtek 2 rendőrt.

    Viszont vannak olyan körzetek is, ahol a rendőrök megkapják a tiszteletet, csak ki kellett vívni...

    Ez a rasszizmus, stb hülyeség, meg van a módja, hogy hogyan lehet kicsit megzabolázni az indiánokat is -csak itt visszatérünk a besz@risághoz.
    Utoljára módosítva: Krono által: 2013. 10. 05. 18:44

  9. #89
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Ami itthon van: Keménykednek itt is a 40 kilós gyerekkel, viszont a kokeróknak még a közelébe sem mernek menni, nehogy beléjük vágják a kést, persze ha arra járok vágják inkább belém, elvégre én szolgálom és védem őket, nem? Vagy hogy is van ez?

  10. #90
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet EKO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ami itthon van: Keménykednek itt is a 40 kilós gyerekkel, viszont a kokeróknak még a közelébe sem mernek menni, nehogy beléjük vágják a kést, persze ha arra járok vágják inkább belém, elvégre én szolgálom és védem őket, nem? Vagy hogy is van ez?
    Ez kb. úgy van, hogy fogalmad sincs arról amiről beszélsz, totál laikusként belekotyogod a kis véleményedet a témába, a számítógép képernyője előtt szerzett tapasztalatod és a tévéből elsajátított világképed alapján. (no offense)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •