Oldal: 17 / 60 ElsőElső ... 7151617181927 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (591) összesen
Like Tree288Likes

Téma: Pistapapa és az Omaha

  1. #161
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Nem akartam letakarni, mer nem félek senkitől PLO10-en csak magamtól és a szerencsefaktoromtól, de hát a profik is mindig kitakarják gondoltam villantok valamit. No meg Spockot letakarni bűn is lett volna.

  2. #162
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Danfiu most videokeszítés terén nyugdíjba vonultál?
    playerxxx likes this.

  3. #163
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Idézet Pistapapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lassan most már jöhetne egy up, mer már unom már megint ezt.



    De ahelyett hogy megindulna végre ma is sikerült egy olyan sessiont összedobni hogy a hajam égnek áll megint, mert 1 óra alatt azszem 1x nyertem mutatással megint. Hogy a büdös picsába van az, hogy mínuszba sokszor vannak ilyen sessionjeim, de minden pluszért meg vért kell jóformán izzadnom.



    Tudom, hogy van gyógyír a bajomra, jobban kéne tolni és több bb/100-at hozni vagy legalabb hozni valamennyit. De már rohadtul zavar, hogy ahelyett, hogy közelednék valamennyire az Ev-hez, ahelyett az olló tovább nyílik. Igazság szerint nem érdekelne ha normális rollom lenne de így hogy folyamatosan 30 buyint forgatok így kurvára zavar a történet

    Jól van kiírtam magamból tolom tovább...
    Esküszöm én ezt már nem értem. Az ember azt gondolná, hogy miután letolt 600.000 handet ebben a retkes játékban és ev alatt áll 130 buyinnal, akkor azért a hosszútáv reményében lassan az rng elkezdi közelebb hozni az embert az ev-hez, de nem. Új névvel tolom most azóta letoltam 20k handet, annyi változott, hogy most már nem 130 hanem 155 buyinnal vagyok EV alatt. Nem gond mer még van 20 buyinem PLO10-re de a mocskos picsába már, hogy csak azt nyerem meg mikor 100%-om van. Nem is emlékszem mikor nyertem utoljára két 80/20-at zsinórban. Nem bírom én ezt már idegileg. Nem is emlékszem mikor volt utoljára szilárd székletem. Mocskos szerencsejáték ez.



    Ma is beültem már csak 4 asztalon játszom nem is 6-on. De hát teljesen mindegy. Hogy az anyámba csináljam így minden nap, ha tudom, hogy teljesen esélytelen vagyok allint nyerni? Ma is top fullal kifizettem egy pókert a legnagyobb verébnek az asztalnál.



    Az elmúlt 600k hand alatt egy kezemen meg tudom számolni, hányszor fordult elő olyan, hogy ez a grafikon fordítva történik nem így. Mindegy mennyit hagyok ki mikor visszaulok csak a szar minden nap.

  4. #164
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Fontos h a hitet ne add fel es hozd az A jatekodat barmilyen swing eseten.Latom h frusztralt vagy es teljesen megertem.Keress meg skypeon es kitalalok vmit.

  5. #165
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Hozzászólások
    158

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fontos h a hitet ne add fel es hozd az A jatekodat barmilyen swing eseten.Latom h frusztralt vagy es teljesen megertem.Keress meg skypeon es kitalalok vmit.
    +1
    Tiszteletre való hozzáállás.

  6. #166
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Riszpekt mindkettőtöknek. Méltó hozzáállás. Pistának, mert a sok s*ar mellett is tolja becsülettel, dánnak meg megpróbál ennek az elhivatott srácnak segíteni. Remélem ki tudtok sütni valami jót. Szurkolok nektek Szóval hajrá! Az Upswing ereje legyen veletek!
    Pistapapa likes this.

  7. #167
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Ezeket a grafikonokat látva, nagyon finoman fogalmaztál. Az, hogy ennek ellenére nem hánytad még tele a fórumokat, csak szépen szorgalmasan dolgozol tovább, nagyon szimpatikus hozzáállás. Gyakorlatilag nem is értem. Elég durva.
    Pistapapa likes this.

  8. #168
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Mondjuk dan hozzaallasa tenyleg kivalo. Pista, en azzal kezdenem, hogy think positiv, es ne nezegesd a k@rva evt allandoan! Ertem, hogy kell a visszajelzes, de ahogy latom nemigen tudsz belole epitkezni, mindenki vereb meg minden. OK magas teten kell az ego, de nem hiszem el, hogy egy stabil tag jatekkal 4 asztalon ne lehetne verni 10 et. Table select? Network select? Mennyit elemzel, kikkel? Jo regek nyilvan reg felleptek, en ugy latom mindseted nagyon gyenge, amiota ezt probalom uralni, nekem is jobban megy, igaz nalunk heti 9 ora elemzes van.

  9. #169
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Ja es 30 bivel tolni te viccelsz? Egy sessben std a 20 bi-, a gondok ott kezdodnek, hogy 100 bi alatt akarsz plozni, es csodalkozol, hogy frusztralt vagy...

  10. #170
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    A mindset nagyon gyenge 600k leosztás bukónál??? Hát ezen beröhögtem!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •