Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (31) összesen
Like Tree26Likes

Téma: A póker olyan mint az autóvezetés? - infografika

  1. #21
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    a 4es és a 10 egész jó, a többi gyermeteg és gyenge, de hajrá biztos lesz jobb is!

  2. #22
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    A 3. azzal a beintő nővel k*va jó!

  3. #23
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    74

    Alapbeállítás

    Én mostanában eléggé bíráltam a pókerakadémiát, főleg azt, hogy nem szerkesztenek híreket csak fordítanak, amiben úgy gondolom, hogy igazam van. De azt is gondolom, itt volna az ideje már változtatni...
    Főleg azt hiányolom, hogy egy magyar pókeres közösségi oldalon, nincs magyarokról szóló hírek és cikkek. Azt, hogy az Ept-n ki a chipleader az első napon, második napon stb nem érdekel, én személy szerint az ilyen híreket nem is olvasom. Gondolom vannak ezzel mások is így. Meg már hányni tudok durr-tól isildir-tól meg az összes többi durrogótól.
    Szeretem az akadémiát, de értelmes tartalmat szeretnék olvasni! Olyan tartalmat amit érdekesnek, izgalmasnak találok. Volna is pár ötletem.
    1, Ötlet.
    Az akadémia hirdessen meg egy challenget a magyar online póker közösségnek. Texas holdemben 3 kategóriában: Cash game, Sng, Mtt,
    Mind a 3 kategóriában 5 játékos indít útnak az akadémia, fejenként 100$-al. A szabályok egyszerűek, van 3 hónapja a játékosoknak, hogy minél több pénzt gyűjtsenek össze.
    Kategóriákon belül, mindenki úgy játszik ahogy akar, olyan stratégiát és bankroll menedzsmentet követ amilyet csak akar.
    Aki 3hónap alatt a legtöbb pénzt gyűjti az akadémiától kap, pl pénzjutalmat tegyük fel 3000$-t, és esetlegesen a második, harmadik helyezés is érhetne valamit. A fő játékterület lenne a pokerstars, talán még szponzorálna is valamennyit. Előre kiválasztott bírák döntenék el kik indulhatnak és minden problémát ők vitathatnának.
    Persze sok mindent le kellene még pontosítani. A főoldalon lehetne egy rangsort készíteni, látni azt ki hol tart stb.
    A játékosoknak naplót kellene készíteniük, ahol bemutatkoznának és folyamatosan naplóznák a történéseket.
    Úgy gondolom rengeteg látogatót vonzana ez. A fórumozók akár fogadhatnának arra ki lesz a befutó stb. A pókerakadémia nagy látogatottságot szerezne ezzel és végre lenne valami izgi...

    Ha tetszik az ötletem lájkolj!
    Utoljára módosítva: szpokboy által: 2013. 10. 06. 16:51

  4. #24
    Fanatikus tag Guten3213 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hely
    Világpolgár
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Idézet szpokboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én mostanában eléggé bíráltam a pókerakadémiát, főleg azt, hogy nem szerkesztenek híreket csak fordítanak, amiben úgy gondolom, hogy igazam van. De azt is gondolom, itt volna az ideje már változtatni...
    Főleg azt hiányolom, hogy egy magyar pókeres közösségi oldalon, nincs magyarokról szóló hírek és cikkek. Azt, hogy az Ept-n ki a chipleader az első napon, második napon stb nem érdekel, én személy szerint az ilyen híreket nem is olvasom. Gondolom vannak ezzel mások is így. Meg már hányni tudok durr-tól isildir-tól meg az összes többi durrogótól.
    Szeretem az akadémiát, de értelmes tartalmat szeretnék olvasni! Olyan tartalmat amit érdekesnek, izgalmasnak találok. Volna is pár ötletem.
    1, Ötlet.
    Az akadémia hirdessen meg egy challenget a magyar online póker közösségnek. Texas holdemben 3 kategóriában: Cash game, Sng, Mtt,
    Mind a 3 kategóriában 5 játékos indít útnak az akadémia, fejenként 100$-al. A szabályok egyszerűek, van 3 hónapja a játékosoknak, hogy minél több pénzt gyűjtsenek össze.
    Kategóriákon belül, mindenki úgy játszik ahogy akar, olyan stratégiát és bankroll menedzsmentet követ amilyet csak akar.
    Aki 3hónap alatt a legtöbb pénzt gyűjti az akadémiától kap, pl pénzjutalmat tegyük fel 3000$-t, és esetlegesen a második, harmadik helyezés is érhetne valamit. A fő játékterület lenne a pokerstars, talán még szponzorálna is valamennyit. Előre kiválasztott bírák döntenék el kik indulhatnak és minden problémát ők vitathatnának.
    Persze sok mindent le kellene még pontosítani. A főoldalon lehetne egy rangsort készíteni, látni azt ki hol tart stb.
    A játékosoknak naplót kellene készíteniük, ahol bemutatkoznának és folyamatosan naplóznák a történéseket.
    Úgy gondolom rengeteg látogatót vonzana ez. A fórumozók akár fogadhatnának arra ki lesz a befutó stb. A pókerakadémia nagy látogatottságot szerezne ezzel és végre lenne valami izgi...

    Ha tetszik az ötletem lájkolj!
    1: nem hinném, hogy ekkora díjat fizetne a nyertesnek az akadémia

    2: ha mégis ekkorát fizetne azon a prok nem indulnának csak a kezdők!

  5. #25
    Tag Bél@ avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 19.
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Nem értem.

  6. #26
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Nagyon sajnálom az alkotót, rossz lehet szembesülni azzal, hogy széles körben mekkora kudarc a melója/poénja, de tényleg nem az Ő hibája, hanem akik engedték. Ha egyetemen lennénk, megérteném, hogy az első, vagy kezdő státusz és ilyen beadandó feeling, de azért magára valamit adó oldal ilyet nem tesz közzé.

    Egyébként megmosolyogtatott 1 a 10-ből, de ennyi erővel pályázatot is lehetett volna kiírni, vagy csak blog formájában közzétenni.

    Remélem sikerült a konstruktív kritika keretein belül maradnom és GL a kreatív csoportnak!
    AlcoholPro likes this.

  7. #27
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    legalább már van aki ír ötletet hogy mivel lehetne feldobni az oldalt,tényleg ki lehetne találni valami újat...
    szívemből szólt hogy ezek a hírek high stakes hírek/versenyeredmények abszolút 0 értékkel bírnak számomra,ok hogy van akit érdekel meg követi de arányaiban kellene több érdemi tartalom mert ami most van elég sovány...

    akár ki lehetne írni valami pályázatot hogy ki tudja a legjobb ötletet felvetni a megújulásra
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  8. #28
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Szerintem a 4-es és 7-es kifejezetten vicces!
    A 8-as T-es ,viszont nyerő játékosként kifejezetten érthetetlen,rossz make up a pókernek.De tudom,hogy van ismerősöm,akinek tetszene.Bár ő már nem igazán szeret AK-al játszani,mert múltkor a Hajdúbezegényi kupán is azzal esett ki.

    Nem túl erős,de örültem az újdonságnak. Ott meg még nem tartunk,hogy zavaróan sok legyen és ne nézze az ember az oldalt,mint a tvt.

  9. #29
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    2. Van a No limit játék, de a kijelölt pályán kívül illegális. O.o Ezt nem is értem. Tehát van az NL ami kaszinón kívül illegális? Értem, akkor Limitet lehet játszani.

    5. A másik statja mindig jobb. Ezt sem értem, grafikonnal érteném.

    7. Aki gyengébb nálad, hétvégi mazsola, aki jobb, az mániákus őrült. Ha bárkinél jobb egy mániákus őrült akkor ott bajok vannak!
    Bél@ likes this.

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    elég erőltetett...
    ennyi erővel bármi mással párhuzamba lehet állítani
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •