Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (38) összesen
Like Tree55Likes

Téma: Legyen valami izgalmas a pókerakadémián... Ötleteljünk!!!

  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    74

    Alapbeállítás Legyen valami izgalmas a pókerakadémián... Ötleteljünk!!!

    Én mostanában eléggé bíráltam a pókerakadémiát, főleg azt, hogy nem szerkesztenek híreket csak fordítanak, amiben úgy gondolom, hogy igazam van. De azt is gondolom, itt volna az ideje már változtatni...
    Főleg azt hiányolom, hogy egy magyar pókeres közösségi oldalon, nincs magyarokról szóló hírek és cikkek. Azt, hogy az Ept-n ki a chipleader az első napon, második napon stb nem érdekel, én személy szerint az ilyen híreket nem is olvasom. Gondolom vannak ezzel mások is így. Meg már hányni tudok durr-tól isildir-tól meg az összes többi durrogótól.
    Szeretem az akadémiát, de értelmes tartalmat szeretnék olvasni! Olyan tartalmat amit érdekesnek, izgalmasnak találok. Volna is pár ötletem.
    1, Ötlet.
    Az akadémia hirdessen meg egy challenget a magyar online póker közösségnek. Texas holdemben 3 kategóriában: Cash game, Sng, Mtt,
    Mind a 3 kategóriában 5 játékos indít útnak az akadémia, fejenként 100$-al. A szabályok egyszerűek, van 3 hónapja a játékosoknak, hogy minél több pénzt gyűjtsenek össze.
    Kategóriákon belül, mindenki úgy játszik ahogy akar, olyan stratégiát és bankroll menedzsmentet követ amilyet csak akar.
    Aki 3hónap alatt a legtöbb pénzt gyűjti az akadémiától kap, pl pénzjutalmat tegyük fel 3000$-t, és esetlegesen a második, harmadik helyezés is érhetne valamit. A fő játékterület lenne a pokerstars, talán még szponzorálna is valamennyit. Előre kiválasztott bírák döntenék el kik indulhatnak és minden problémát ők vitathatnának.
    Persze sok mindent le kellene még pontosítani. A főoldalon lehetne egy rangsort készíteni, látni azt ki hol tart stb.
    A játékosoknak naplót kellene készíteniük, ahol bemutatkoznának és folyamatosan naplóznák a történéseket.
    Úgy gondolom rengeteg látogatót vonzana ez. A fórumozók akár fogadhatnának arra ki lesz a befutó stb. A pókerakadémia nagy látogatottságot szerezne ezzel és végre lenne valami izgi...

    Ha tetszik az ötletem lájkolj!
    gabika72, Knti19, sabe83 and 1 others like this.

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Én meg valami olyasmire gondoltam, hogy mondjuk havonta 1 random embert bannolna a PA, akit a gép sorsol.
    Játék és izgalom.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Régebben az Érdekes poker partykat szponzorálta a Stars. Az neked nem volt elég izgi?

  4. #4
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én meg valami olyasmire gondoltam, hogy mondjuk havonta 1 random embert bannolna a PA, akit a gép sorsol.
    Játék és izgalom.
    de kapna 3000 dollárt!
    kidelpiero and Maxxxika like this.

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Engem jobban feldobna egy interjú a régebbi/inaktív Pro Team tagokkal, mi van velül, mit milyen szinten nyomnak De gondolom nem véletlen, hogy nincs...

  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    74

    Alapbeállítás

    Nekem régen tetszett a jovoktom challenge, szerettem követni és olvasni a történéseket. Amit felvetettem ötletre írhatnátok, hogy nem tetszik, de ti inkább trollkodtok...

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hozzászólások
    266

    Alapbeállítás

    Hát ne humoros infógrafikák legyenek, az tuti!
    AlcoholPro likes this.

  8. #8
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én meg valami olyasmire gondoltam, hogy mondjuk havonta 1 random embert bannolna a PA, akit a gép sorsol.
    Játék és izgalom.
    Csak ne a fórumokon aktív tagok közül, mert akkor tényleg behal az oldal.

  9. #9
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Szerintem nem izgalom kell ide, hanem csak jó cikkek. Nem hírek, hogy isildur ma épp mit csinált vagy egy random fickót megvertek Amerikában. Cikkek saját forrásból vagy jó minőségű fordítás. Romsy is ígért egy cikket, elvileg meg is írta, de én se őt, se az írását nem láttam.

  10. #10
    Újonc Rumjack avatara
    Csatlakozott
    2013. 03. 09.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Nekem nem igazán tetszik az ötlet, több oka van:

    • szerintem ne pénz díjazású legyen
    • 3 kategória, kategóriánként 5 ember az csak 15 ember, nem az egész akadémia tud részt venni benne (persze az aktív tagok sincsenek sokkal többen, de pl. én is csak olvasni szoktam az akadémiát). Szóval olyasmi kéne ami az egész akadémiát megmozgatja


    Hogy van-e jobb ötletem? Nincs (egyelőre).

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •