Oldal: 889 / 975 ElsőElső ... 389789839879887888889890891899939 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.881 - 8.890 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #8881
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

  2. #8882
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 06. 18.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Köszi Ice-pocó még egy olyan kérdésem lenne hogy pontosan hogy kell értelmezni látom számok vannak ott gondolom megvan adva mi fölött lehet megadni vagy hogy van pontosan?

  3. #8883
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Mondjuk, ha a push táblázatot nézed (Ekkor SB vagy), akkor a Q7o-nál szerepel, a 10.3. Ez a nagyvakot jelenti, és ennél vagy alatta érdemes allin menned.Persze ez kizárja a limpet, vagy min.raise-t. Az alatta lévó táblázat pedig azt mutatja, hogy mikor érdemes megadnod (Ekkor BB). Viszont ez csak akkor helyénvaló, ha ellenfeled is NASH-t használ. Ha ellenfeled feszesebben vagy lazábban push-olgat, akkor neked is el kell térned a használatától.

  4. #8884
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 06. 18.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    értem köszönöm

  5. #8885
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet nbzmgpkr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Starson játszok 3.5 usd téten 2 és 4 emberes turbo hu sng-ket. egész jól megy, legalábbis szerintem. érdeklődni szeretnék, hogy van-e itt olyan, aki szintén ezen a téten játszott, majd lépett fel 7 dollárra. illetve, hogy mik a tapasztalatok, mennyivel erősebb eggyel feljebb a mezőny?
    Nekem a napokban ajánlották itt az oldalon, hogy ezen téteken játsszak.
    Szeretném kérdezni tőled, hogy Te napi lebontásban, hány órát, partit játszol?
    Egyszerre tudsz több ellenfél ellen is? És hogy mekkora órabért tudsz átlagosan összehozni?

  6. #8886
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem a napokban ajánlották itt az oldalon, hogy ezen téteken játsszak.
    Szeretném kérdezni tőled, hogy Te napi lebontásban, hány órát, partit játszol?
    Egyszerre tudsz több ellenfél ellen is? És hogy mekkora órabért tudsz átlagosan összehozni?
    7$ tele van fishekkel.

  7. #8887
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Hali! Tanácsokra lenne szükségem, meguntam a cg-t és úgy gondoltam kipróbálom ezt a műfajt meghatározatlan időre, azon belül is a turbo változatot, a hyper egyelőre nagyon tilitolinak tűnik, kevés még a skill oda. Szóval a kérdésem az lenne, hogy milyen HUD statokat érdemes kitenni, eddig csak a tourney hudot használtam, ahol vpip,pfr, bbs, steal, fold bb to steal, 3bet, Fto3bet, aggr, flop cbet, FoldtoFlopcbet statok vannak csak. Gondoltam a pre 4bet és flop donkbet statokra, amik játék közben hiányoztak, ezeken kívül miket lenne érdemes? Melyeknél lehet hasznos, ha utcákra lebontva is kiíratom (aggr. cbetek esetleg?)? Nemrég néztem itt egy hyper videot, ahol tele volt a képernyő statokkal, az mondjuk sokkolt kissé, viszont ugye most hely az lesz a HUd-nak, szóval felőlem akár betöltheti a fél asztalt, ha van értelme Ja és HM2-t használok.

    Szintén érdekelne, hogy hány asztalon érdemes nyomatni, próbáltam 3-at, az sok, 2-n néha egész jól megy, 1-en viszont érzem, hogy az apróságokra jobban lehet figyelni/note-olni stb, viszont úgy kevésbé pörög a rake. Melyik verzió éri meg jobban hosszútávon szerintetek?
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  8. #8888
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali! Tanácsokra lenne szükségem, meguntam a cg-t és úgy gondoltam kipróbálom ezt a műfajt meghatározatlan időre, azon belül is a turbo változatot, a hyper egyelőre nagyon tilitolinak tűnik, kevés még a skill oda. Szóval a kérdésem az lenne, hogy milyen HUD statokat érdemes kitenni, eddig csak a tourney hudot használtam, ahol vpip,pfr, bbs, steal, fold bb to steal, 3bet, Fto3bet, aggr, flop cbet, FoldtoFlopcbet statok vannak csak. Gondoltam a pre 4bet és flop donkbet statokra, amik játék közben hiányoztak, ezeken kívül miket lenne érdemes? Melyeknél lehet hasznos, ha utcákra lebontva is kiíratom (aggr. cbetek esetleg?)? Nemrég néztem itt egy hyper videot, ahol tele volt a képernyő statokkal, az mondjuk sokkolt kissé, viszont ugye most hely az lesz a HUd-nak, szóval felőlem akár betöltheti a fél asztalt, ha van értelme Ja és HM2-t használok.

    Szintén érdekelne, hogy hány asztalon érdemes nyomatni, próbáltam 3-at, az sok, 2-n néha egész jól megy, 1-en viszont érzem, hogy az apróságokra jobban lehet figyelni/note-olni stb, viszont úgy kevésbé pörög a rake. Melyik verzió éri meg jobban hosszútávon szerintetek?
    Ha komolyabban akarsz HU-val foglalkozni, akkor PT4 ajánlott mindenképpen. HM2-ben sokkal kevesebb a lehetőség (legalábbis tudtommal minden HU-s PT4-et használ). Tudsz a hyperes videóból is szemezgetni vagy a korábbi HU-s oktató videókból is, amik még HM1-gyel folytak.

    Asztalszámot pedig neked kell érezned, ez függ attól, hogy hány % roi-t áldozol fel a +1 asztalért, illetve, hogy mennyire kell a rake, milyen rb-d van. De azt javaslom, hogy amíg ismerkedsz a játékkal, inkább egy asztalon toljad, így sokkal hamarabb fognak rögzülni a több asztalozáshoz elengedhetetlen dolgok. A HU nem az a játék, ahol elég a "néha egész jól megy".

    GL

  9. #8889
    Tag 641stone avatara
    Csatlakozott
    2012. 01. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    Ha most kezded, amíg még tanulod, mindenképpen csak egy asztalon. A több asztalozás csak az autopilot játékodat fejleszti ( :-) ) Amíg nem jutsz el egy $50-es szintre, csak az egy asztal javasolt + PT4 + CoffeeHud

  10. #8890
    Tag sabe83 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali! Tanácsokra lenne szükségem, meguntam a cg-t és úgy gondoltam kipróbálom ezt a műfajt meghatározatlan időre, azon belül is a turbo változatot, a hyper egyelőre nagyon tilitolinak tűnik, kevés még a skill oda. Szóval a kérdésem az lenne, hogy milyen HUD statokat érdemes kitenni, eddig csak a tourney hudot használtam, ahol vpip,pfr, bbs, steal, fold bb to steal, 3bet, Fto3bet, aggr, flop cbet, FoldtoFlopcbet statok vannak csak. Gondoltam a pre 4bet és flop donkbet statokra, amik játék közben hiányoztak, ezeken kívül miket lenne érdemes? Melyeknél lehet hasznos, ha utcákra lebontva is kiíratom (aggr. cbetek esetleg?)? Nemrég néztem itt egy hyper videot, ahol tele volt a képernyő statokkal, az mondjuk sokkolt kissé, viszont ugye most hely az lesz a HUd-nak, szóval felőlem akár betöltheti a fél asztalt, ha van értelme Ja és HM2-t használok.

    Szintén érdekelne, hogy hány asztalon érdemes nyomatni, próbáltam 3-at, az sok, 2-n néha egész jól megy, 1-en viszont érzem, hogy az apróságokra jobban lehet figyelni/note-olni stb, viszont úgy kevésbé pörög a rake. Melyik verzió éri meg jobban hosszútávon szerintetek?
    Awesome HUD v2 (free / 10 hud's to choose from) - Heads Up SNG -- Two Plus Two Poker Forums

    Free Holdem Manager 2 HUD | Heads Up Poker Videos and Instruction at HUSNG.com

    Két spéci HM2 hud kifejezetten husng-hez, amíg ismerkedsz a játékkal, alacsonyabb téteken teljesen jók ezek is, de későbbiekben valóban ajánlott a PT4 + CoffeeHud kombó.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •