Oldal: 10 / 11 ElsőElső ... 891011 UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (102) összesen
Like Tree70Likes

Téma: Rendőri túlkapás az amerikai kaszinó előtt (18+)

  1. #91
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez kb. úgy van, hogy fogalmad sincs arról amiről beszélsz, totál laikusként belekotyogod a kis véleményedet a témába, a számítógép képernyője előtt szerzett tapasztalatod és a tévéből elsajátított világképed alapján. (no offense)
    Arról beszélek amit magam körül látok. Azért mert Te elfogult vagy, attól még lehetne reálisabb képed a nagy magyar valóságról. Miben vagyok laikus? Ezt mire értetted? Nem hivatkoztam jogszabályokra, nem kritizáltam intézkedési eljárást, mégis miben lennék laikus? Ez elég rossz szóhasználat volt. A számítógép képernyős Tv-s részhez meg annyit fűznék hozzá hogy: Hogyan alkothatsz valakiről ilyen képet, akit még csak nem is ismersz? Ez nem túl bölcs dolog! Nem nézek tv-t, de rengeteget olvasok, és nem az origo.hu-t!!!

  2. #92
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    "Rendőr ismerőseim nekem is vannak, egy nagyobb kocsmai indián verekedés alkalmával egyikük ott állt az ajtóban, valaki megkérdezte hogy nem megy-e be rendet rakni, a válasz valami olyasmi volt, hogy ezért a fizetésért nem éri meg a kockázatot"

    Ez a magyar valóság: 1. Nem ezért kapják a fizetésüket? 2. A kocsma tulaja meg remegjen a sarokban miközben szétverik a kocsmáját, mert a rendőrnek nem éri meg a kockázat, hogy közbe avatkozzon? Ez így igazán kényelmes, mintha az Afganisztánban szolgáló katona nem menne ki a terepre mert: hülye vagy? Akár rám is lőhetnek, meg is hallhatok! Hát nem ezért kapod a zsoldod?

  3. #93
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet EKO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Arról beszélek amit magam körül látok. Azért mert Te elfogult vagy, attól még lehetne reálisabb képed a nagy magyar valóságról. Miben vagyok laikus? Ezt mire értetted? Nem hivatkoztam jogszabályokra, nem kritizáltam intézkedési eljárást, mégis miben lennék laikus? Ez elég rossz szóhasználat volt. A számítógép képernyős Tv-s részhez meg annyit fűznék hozzá hogy: Hogyan alkothatsz valakiről ilyen képet, akit még csak nem is ismersz? Ez nem túl bölcs dolog! Nem nézek tv-t, de rengeteget olvasok, és nem az origo.hu-t!!!
    100% OFF:

    Akik manapság dicsőn zengik hogy ők ugyan nem néznek TV-t, ők nem olvasnak "zsindexet", origot, azok az internet megjelenése előtt sem tv-ztek? Ezek az emberek a 90-es években nem tudtak semmit a világról, ültek otthon és kukoricát morzsoltak? Vagy csak az internet megjelenésével párhuzamosan kezdte el a tv mosni az agyakat, csak onnantól szelektálták a híreket a híradóban? Ha tv-ben "megmondják mi a frankó" akkor az agymosás, de ha az interneten olvasol egy tök ismeretlen embertől egy "tényfeltáró" cikket az úgy van, mert hát azt az interneten olvastam?

    Nem téged támadlak az egésszel, ne vedd magadra, csak nem értem ezt a nem tvzek, nem olvasok origot, én "különb" helyről tájékozódom felfogást.
    Jonas 77 and AlcoholPro like this.

  4. #94
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "zsindexet"
    ????
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  5. #95
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    100% OFF:

    Akik manapság dicsőn zengik hogy ők ugyan nem néznek TV-t, ők nem olvasnak "zsindexet", origot, azok az internet megjelenése előtt sem tv-ztek? Ezek az emberek a 90-es években nem tudtak semmit a világról, ültek otthon és kukoricát morzsoltak? Vagy csak az internet megjelenésével párhuzamosan kezdte el a tv mosni az agyakat, csak onnantól szelektálták a híreket a híradóban? Ha tv-ben "megmondják mi a frankó" akkor az agymosás, de ha az interneten olvasol egy tök ismeretlen embertől egy "tényfeltáró" cikket az úgy van, mert hát azt az interneten olvastam?

    Nem téged támadlak az egésszel, ne vedd magadra, csak nem értem ezt a nem tvzek, nem olvasok origot, én "különb" helyről tájékozódom felfogást.

    Mivel én is írtam fentebb, hogy nem tv-ből tájékozódom, ezért erre az én szemszögemből válaszolok. A TV-ben BEVALLOTTAN az emberek befolyásolása (is) a lényeg. Nem egy ember nyilatkozta már a média köreiből, és ha végig gondolod azt, hogy milyen műsorok mennek, a híreket hogyan közlik/szelektálják, akkor egészen szembetűnő a dolog. Itt nem valami sötét összeesküvés-elméletre kell gondolni, egész egyszerűen ez az érdeke a csatornáknak, és a politikának.

    Régen rossz, ha az ember egy helyről tájékozódik az interneten. Aki csak indexet/hvg-t olvas tájékozódás céljából, az ugyan úgy egy skatulyában él, mint aki csak a kurucinfo-t tekinti legitim hírforrásnak. Véleményem szerint az index is ugyan annyira káros, mint a kurucinfo, csak ott nem közvetlenül(jobb esetben) nyomják tele az agyad a baloldali és liberalista demagógiákkal.

    (Azért az indexet és a kurucinfot hoztam fel, mert általában ez a 2 oldal áll szemben egymással, szélsőjobb-baloldal)

    Ha engem érdekel egy hír, akkor azt több hírforrásból is körbejárom, azért, hogy ne egy elfogult képet kapjak, és tudjak saját véleményt formálni. Erre gondoltam akkor, amikor azt írtam, hogy nem a tv-ből tájékozódom.
    Utoljára módosítva: Krono által: 2013. 10. 07. 14:25

  6. #96
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Erről Rupert Murdoch és az ő médiabirodalma jut eszembe. Megnézel 30 tv csatornát, 20 napilapot és 10 internetes oldalt, hogy minden oldalról tájékozódj, közben egy kézben van az összes.

  7. #97
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    EKO: a topic pontosan bemutatja miről beszélek amikor a laikus kifejezést használom. Mindenki leírja a negatív tapasztalatát a rendőrökről, intékedéseikről, (olyan ez mint a bad beat, a rossz emlék rögzül csak, a jó nem!). Ezt szépen megosszák egymással és mivel mindenkitől csak egy-egy szar sztori jön, ezért megállapítódik hogy az egész egy szar, minden rendőr kretén, alkoholista, vagy korrupt, attól függően milyen sztoriból jön össze több. Mindenkinek az egy-két esetről szóló tapasztalata, mondhajtuk hogy rövidtáv. Minél több ember szól a témához, annál több negatív sztori jön, annál erősebb megerősítés lesz arra hogy az egész egy szarság. VISZONT! Valószínűleg legtöbbeteknek nincs mondjuk 100 db intézkedésről (ami már egy nagyobb minta lenne) önálló egyéni tapasztalata. Csak innen-onnan hallott negatív tartalmú történetek, + a totál irányított média.

    Pl.:
    Idézet EKO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Rendőr ismerőseim nekem is vannak, egy nagyobb kocsmai indián verekedés alkalmával egyikük ott állt az ajtóban, valaki megkérdezte hogy nem megy-e be rendet rakni, a válasz valami olyasmi volt, hogy ezért a fizetésért nem éri meg a kockázatot"

    Ez a magyar valóság.
    Itt ez a sztori, amit előtted leírt valaki, megerősítette benned azt amit gondoltál. Attól már ez a magyar valóság???? Attól minden rendőr így intézkedik abban a helyzetben??? LOL. Ez egy intézkedés ezerből. Keress egy másikat azt most tűzd be ide, és akkor már tényleg az lesz a magyar valóság. Ha akkor sem lesz, akkor jöhet majd még egy-két valaki aki alátámasztja a saját kis "bad beat sztorijával" aki ugyanezt gondolja és akkor már ezer százalék hogy ez a magyar valóság. Lol.

    Idézet EKO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Arról beszélek amit magam körül látok. Azért mert Te elfogult vagy, attól még lehetne reálisabb képed a nagy magyar valóságról. Miben vagyok laikus? Ezt mire értetted? Nem hivatkoztam jogszabályokra, nem kritizáltam intézkedési eljárást, mégis miben lennék laikus? Ez elég rossz szóhasználat volt. A számítógép képernyős Tv-s részhez meg annyit fűznék hozzá hogy: Hogyan alkothatsz valakiről ilyen képet, akit még csak nem is ismersz? Ez nem túl bölcs dolog! Nem nézek tv-t, de rengeteget olvasok, és nem az origo.hu-t!!!
    A laikus szó jelentése: hozzá nem értő, nem szakképzett. Így használtam, és most is fenntartom. Gondolom ezen nem veszünk össze. Szerintem tökéletesen használtam, pontosan odaillik, és pontosan azt fejezem ki vele amit szerettem volna.

    Az információkról tájékozódás, média, tv, internet dologgal kapcsolatban, meg úgy az egésszel kapcsolatban írok egy párhuzamos példát:
    Régebben fiatal koromban azt tanították az öregebbek, hogy a szerencsjáték rossz, a kártyában csak a szerencse dönt, az nyer aki szerencsés.
    Aztán tini koromban már láttam, hogy tesz tönkre a szerencsejáték életeket.
    Aztán olvastam az újságban egy cikket arról hogy az online póker elvitte sok ember életét.
    Aztán a tévében is volt róla szó, eladósodás, tönkrement emberi kapcsolatok, a póker miatt.
    Aztán az egyik haverom befizetett X összeget az egyik oldalra és egymás után 3-szor vesztett AA-val.
    Aztán én is befizettem és én is buktam a rollom 70/30 és 80/20-akon.

    Ezt láttam a tv-ben, újságban, interneten, ezt mondták az ismerősök és ezt tapasztaltam én magam is. Ez már olyan rengeteg egybefüggő és egymástól el nem határolható információ, szinte már "bizonyíték" hogy akkor nyugodtan ki lehet jelenteni "PÓKERBEN NEM LEHET NYERNI"???? Tudjuk hogy baromság, de hát mindenki ezt beszéli, ez nem lehet véletlen. Lol. Ezt is kik beszélik? A laikusok, hozzá nem értők akik a minimális kis tapasztalataik alapján a saját véleményüket megdönthetetlen tényként állítják.
    Utoljára módosítva: S0nnyB1ack által: 2013. 10. 07. 17:14

  8. #98
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel én is írtam fentebb, hogy nem tv-ből tájékozódom, ezért erre az én szemszögemből válaszolok. A TV-ben BEVALLOTTAN az emberek befolyásolása (is) a lényeg. Nem egy ember nyilatkozta már a média köreiből, és ha végig gondolod azt, hogy milyen műsorok mennek, a híreket hogyan közlik/szelektálják, akkor egészen szembetűnő a dolog. Itt nem valami sötét összeesküvés-elméletre kell gondolni, egész egyszerűen ez az érdeke a csatornáknak, és a politikának.

    Régen rossz, ha az ember egy helyről tájékozódik az interneten. Aki csak indexet/hvg-t olvas tájékozódás céljából, az ugyan úgy egy skatulyában él, mint aki csak a kurucinfo-t tekinti legitim hírforrásnak. Véleményem szerint az index is ugyan annyira káros, mint a kurucinfo, csak ott nem közvetlenül(jobb esetben) nyomják tele az agyad a baloldali és liberalista demagógiákkal.

    (Azért az indexet és a kurucinfot hoztam fel, mert általában ez a 2 oldal áll szemben egymással, szélsőjobb-baloldal)

    Ha engem érdekel egy hír, akkor azt több hírforrásból is körbejárom, azért, hogy ne egy elfogult képet kapjak, és tudjak saját véleményt formálni. Erre gondoltam akkor, amikor azt írtam, hogy nem a tv-ből tájékozódom.
    Ez így korrekt, ezt nagyjából én is így csinálom. Annyi különbséggel, hogy vacsora közben szeretem nézni a híradót, ettől pedig nem érzem magam sem birkának, sem agymosottnak. Rengeteg hírt a cím hallatán meg sem nyitnék, így viszont legalább azokról is tudok két mondatot ( ami legtöbbször elég is).

    Illetve a "nem tvzek", "már nincs is tvm" felfogású ember (fb-n is van pár ilyen bölcs ismerős) nem nézi a magyar vonatkozású világeseményeket? Ne adj' Isten a Mennyei Bajnokságot?

  9. #99
    Tag hoodyhoo66 avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 26.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    136

    Alapbeállítás

    Amit en latok itt hogy a rendorok Tiltre kerultek, nem birtak kezelni a fiatal overagro gyerek stilusat, ezert egyszerre allin shove Ezert a fiatal agro srac meg durvabadbeat-t szenvedett el... egyszeru a sztori... Bar a kutyat nem tudom hova tenni. En adnam neki a badbeat jackpotot... (Valszeg kapja is majd, ha valoban maradando serulest szenvedett el)
    Utoljára módosítva: hoodyhoo66 által: 2013. 10. 10. 16:49
    AlcoholPro likes this.

  10. #100
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet hoodyhoo66 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amit en latok itt hogy a rendorok Tiltre kerultek, nem birtak kezelni a fiatal overagro gyerek stilusat, ezert egyszerre allin shove Ezert a fiatal agro srac meg durvabadbeat-t szenvedett el... egyszeru a sztori... Bar a kutyat nem tudom hova tenni. En adnam neki a badbeat jackpotot... (Valszeg kapja is majd, ha valoban maradando serulest szenvedett el)
    Csak nem te csináltad az "A póker olyan mint az autóvezetés?" infografikát?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •