Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (34) összesen
Like Tree22Likes

Téma: Miért nem hozza nyilvánosságra a csalók nickjét a PS?

  1. #11
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A cikk alapján multi account-ra lehet asszociálni. Nagyon nem mindegy, ha az 52 lapból, kettő helyett négy, vagy akár hat lapot ismersz.
    8 vagy 12 mert PLO-n történt az eset
    dfecco23, ferkocse, jak1 and 1 others like this.

  2. #12
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    74

    Alapbeállítás

    Az a baj, hogy a ps valószínű a visszaélések, csak egy minimális részét tudja elkapni...

  3. #13
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    8 vagy 12 mert PLO-n történt az eset
    Pláne, az nagyon durva. Azért 12 lap ismeretében kíváncsi lennék egy VPIP statisztikára...

  4. #14
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A másik, hogy visszaosztanak valamennyi pénzt. Viszont, ha közlik, hogy XY néven játszó volt, akkor kapnak 10 ezer levelet, hogy én is játszottam vele, de mégsem kaptam visszatérítést. Rengeteg munka a supportnak, feltéve, ha nem sablon levelet küldnek. Illetve most, aki kap visszatérítést úgy érzi, hogy milyen remek a ps. Viszont, aki játszott vele és nem kap, az telekürtölhetné a fórumokat, hogy bezzeg én nem, pedig ellenem is tuti csaltak. Negatív véleményt pedig gondolom kerülni akarja a ps.
    Jaja, nicket szerintem is kb ezért nem közölnek.
    Valós nevet meg azért nem, mert nincsenek jogi következményei ezeknek a csalásoknak. Ezáltal ha nevet mondanának, de jogi lépéseket nem tennének, akkor őket perelhetnék a megnevezettek.
    A legcsendesebb megoldást választják. Érthető részükről.

  5. #15
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    szomorú de én is már 3 x kaptam vissza pénzt, igaz pár dollár volt szó csak, de elég nagyot néztem, h ilyen lehetett.. amúgy érdekes de pl sngben vettem korábban észre,hogy néhányan igencsak "cooperation" módban tolják, főleg ellenem mikor shortstack voltam.. lásd mikor kisvak vagyok stealelnek rajtam de a bb sosem lendül ellentámadásba button ellen, meg hasonlók.. aki hülye annak nem, de mondjuk egy laza pár ezres hand minta alapján feltűnik azért.. csak ugye bebizonyítani nehéz

  6. #16
    Tag Brandex avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 26.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Többen irtátok, hogy ezmár veletekis is megesett. Milyen téten? mármint ez pl egy kisebb oldalon közepes tétnél is elöfordulhat?

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet Brandex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Többen irtátok, hogy ezmár veletekis is megesett. Milyen téten? mármint ez pl egy kisebb oldalon közepes tétnél is elöfordulhat?
    Csalók bárhol bármilyen limiten előfordulhatnak!

  8. #18
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 17.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    SNG-ben a stratégia része, hogy a short stacket nem szabad hagyni élni, míg két nagy stack meg nem szabad kockáztasson, mert van egy kis stack. Persze lehetséges, hogy csalnak. Én akkor voltam bajban, amikor bubbleben 3 orosz ellen játszottam és elkezdtek oroszul beszélni chatbe. Illetve feltűnően összejátszottak. Most már nem emlékszem mi lett a vége a sztorinak, de jelentettem őket supportnak.

  9. #19
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Idézet Brandex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Többen irtátok, hogy ezmár veletekis is megesett. Milyen téten? mármint ez pl egy kisebb oldalon közepes tétnél is elöfordulhat?
    én a pokerstars-on játszom 3.5 dolláros 6max sng-ket. az elmúlt másfél hónapban kétszer kaptam vissza pénzt csalók miatt.

  10. #20
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    ellenem germánok is csináltak ilyet, nem csak ruszkik

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •