Oldal: 472 / 594 ElsőElső ... 372422462470471472473474482522572 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.711 - 4.720 (5934) összesen
Like Tree431Likes

Téma: Mit csináltatok volna? - MTT

  1. #4711
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dead moneyval mindket push +EV, de ez igy nem igaz.

    TT dominalja a reszeg gyerek rangenek jelentos reszet mig a 66 nagyreszt flippel vele (ha feltetelezzuk hogy mindennel megadja amivel nyitott). Most azt hadd ne szamoljam ki hogy ha multiway allin lesz valamelyik flatter miatt akkor mennyi az equitynk, de TT-vel biztos hogy jobb mint 66al
    konkrétan arra akartam utalni, hogy kizártnak tartom, hogy headsup pot alakuljon ki egy ilyen helyzetben. de még ha feltételezzük is, hogy valami csoda folytán ketten maradunk, és jó a becslésed, akkor is szomorú, ha csak egy 60:40-es előnyt tudunk realizálni egy ilyen mezőnyön.

  2. #4712
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    14bből a 60:40-et játszani 9bb +vakok dead moneyval az konkrétan nagyon jó üzlet.
    Az edge-ünk nagy része meg pont abból származik, hogy mi tudjuk ezt, ők pedig nem.

    Az hogy HU lesz a pot majdnem biztos. Az UTG+1 egy 9+ ATs+ KQs+ szerű rangel izolál. Ha nem, akkor dobja, és az egyik passzív nagyeszűvel leszel kettesben.
    Utoljára módosítva: illese által: 2013. 10. 07. 19:44
    kriispirolls likes this.

  3. #4713
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    14bből a 60:40-et játszani 9bb +vakok dead moneyval az konkrétan nagyon jó üzlet.
    Az edge-ünk nagy része meg pont abból származik, hogy mi tudjuk ezt, ők pedig nem.

    Az hogy HU lesz a pot majdnem biztos. Az UTG+1 egy 9+ ATs+ KQs+ szerű rangel izolál. Ha nem, akkor dobja, és az egyik passzív nagyeszűvel leszel kettesben.
    Azt meg ki is felejtettem,hogy ante is volt,ami majdnem 1 bb volt még pluszban a potban....

  4. #4714
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet bogee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tulajdonképpen én is így gondolkodtam,a kompetensel majdnem végig egy asztalnál ültem és amikor visszaemeltem rá,mindig elől voltam,számítottam a dobására.Betoltam ő dobott is,a középkorú megint hosszú tank után megadott és a fiatal is.Fiatalnál 6 6 középkorúnál, J J amit majdnem dobott,mert mint mondta magasabb párra tett. Jött is egy gyönyörű A Q 10 flop turn J river 5. A középkorú szerint a floppon csekkel és dob ,ha ott tolom be.......ez a bosszantó bennePersze attól még ezt éreztem jobb játéknak én is..
    atyaúristen, lehet hogy visszaszokok kicsit az élőjátékra...

  5. #4715
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Nálam is inkább az a favorit, hogy elmegyek itthonról. Ott legalább nem fordul elő, hogy 5 percen belül 3 asztalon csukják össze a KK-mat. (A6, 96o, J5s)

  6. #4716
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    3,3 $-os kb 1000 fős reentry-s verseny FTP-n. A két ellen fél szinte teljesen ismeretlen.
    Hogy lehetett volna jobban megjátszani?
    weaktight | Hand | 66 - No Limit Holdem Tournament

  7. #4717
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3,3 $-os kb 1000 fős reentry-s verseny FTP-n. A két ellen fél szinte teljesen ismeretlen.
    Hogy lehetett volna jobban megjátszani?
    weaktight | Hand | 66 - No Limit Holdem Tournament
    En biztos nem calloltam volna preflop, nincs is odds a setminera. Valoszinuleg 3bet/fold lett volna a jatekom mondjuk 8,5-9Kig. De ha mar igy alakult, postflop szerintem rendben van a jatek-cooler
    Utoljára módosítva: Szecska által: 2013. 10. 13. 11:43

  8. #4718
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Arra gondoltam, hogy utg általában feszesebb, így többször tudom lestackelni, ha lejön a set.

  9. #4719
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Ertem en, vegulis nem nagy hiba callolni se, ahogy nezem, 17szeres stacked volt, azaz nem annyira messze a 20tol. De akkor is fenntartom,hogy a raise/call/fold combobol a call a legrosszabb. Gondolom mindketten atlag felett voltatok, azert ragaszkodnem a 20 szoroshoz, mert altalaban nem jon a set, de ha megis, akkor se mindig fogod stackelni, sokszor egy cbetet nyersz csak, azert ilyenkor az ellenfel is ovatos. De meg egyszer mondom, hogy szerintem nem hatalmas hiba a call se,csak a lehetosegek kozul talan a legrosszabb. Postflop mar ok

    Ui: nem tudom milyen asztal volt, de ha callolod, akkor sokszor kapsz squeezt, amire mindig dobni kell, mas lenne a helyzet, ha hatrebb lennel, es nem beszelnenek meg 4en utanad

    Ui2: pont ez a call hatranya is, hogy becsabitasz mast is a partyba spekulativ lappal, pont mint ez esetben. Gondolom abban egyetertunk,hogy ha visszaemelsz, akkor a nagyvak vilagga dobja a Q7s-t
    Utoljára módosítva: Szecska által: 2013. 10. 13. 12:00
    kertitorp likes this.

  10. #4720
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Ez egy turbo mtt (2,70$ KO 7,5K garanteed) Ft bubble-je. Jelenleg 12-ből 8. voltam a chipcountban.

    Kérdés hogy ti itt tolnátok-e?

    HoldemResources - ICM Nash Calculator Results

    Itt beírtam az állást és A2s, ATo-t adott ki pushra.
    Csatolt képek Csatolt képek

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •