Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (34) összesen
Like Tree22Likes

Téma: Miért nem hozza nyilvánosságra a csalók nickjét a PS?

  1. #21
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet Clapko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    SNG-ben a stratégia része, hogy a short stacket nem szabad hagyni élni, míg két nagy stack meg nem szabad kockáztasson, mert van egy kis stack. Persze lehetséges, hogy csalnak. Én akkor voltam bajban, amikor bubbleben 3 orosz ellen játszottam és elkezdtek oroszul beszélni chatbe. Illetve feltűnően összejátszottak. Most már nem emlékszem mi lett a vége a sztorinak, de jelentettem őket supportnak.
    Ilyen esetben érdemes azonnal rájuk hívni a supportot. Sok esetben hatásos lehet az azonnali intézkedés.

  2. #22
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Nekem egyszer olyan tapasztalatom volt az egyik asztalnál, hogy egymás mellett ült két arc ugyanabból az országból, legyen "A" aki kettőjük közül pozin kívül volt "B"-hez képest. Mind a ketten 600-700bb-n ültek.

    Úgy húztak ki baromi sok lóvét a fishekből, hogy mikor erős lapja volt valamelyiknek akár pre, akár post, akkor valamelyikük mindig minbetelt, amit a másik meg minraise-lt, aztán mire a másikra jut a kör addigra megint minraise és így tovább.

    Teszem azt UTG-ben B-setet flopolt, minbetelt, mögötte két fish ugye adták akár A highal is, de aztán mikor A-hoz ért a kör akkor ő minraiselt, B szintén. A pot már 15bb körül van, fishek nem dobnak 2bb-ért úgyhogy call, call, A minraise, B minraise, újabb call, call, és így amíg be nem kerültek a stackek.

    Beszarás volt, hogy folyamatában így stackelték a fisheket akár 2.-dik párral vagy két overrel, mert azok 2bb-ért nem dobtak.

    Egyik reg fogott pre egy KK-t rájuk is pattintott 150bb-t de nem élhette túl egy Ax meg egy alacsony pocket ellen .

  3. #23
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Kedvet kaptam a játékhoz, már csak egy társat kell találni...
    AlcoholPro likes this.

  4. #24
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedvet kaptam a játékhoz, már csak egy társat kell találni...
    vibrátor.jpg

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder Borsodpro avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    882

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A cikk alapján multi account-ra lehet asszociálni. .
    Azért nem tiltanak ki!
    AlcoholPro likes this.

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 05.
    Hozzászólások
    272

    Alapbeállítás

    Idézet Borsodpro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért nem tiltanak ki!
    Tapasztalatból beszélsz?

  7. #27
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Rég jó DONos csalások, ott a kínaiak tolták komolyan, én onnan kaptam mindig vissza pénzt, de általában ha nem voltak túl profik szerettem visszajátszani rájuk... bár hosszútávon biztos hogy nekik volt a jobb helyzetük ellenem.

  8. #28
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Nekem egyszer egy 90fős sng final 4-ében 3 taiwanival játszottam, és a ss-t úgy duplázgatták, hogy x játékos nagyobb stackből 2bb-ig emelt, y játékos 2,5bb-s allin ment, és a maradék 0,5bb-re meg dobálgattak neki, ezt eljátszották jópárszor. 2nap múlva meg is kaptam a pénzüket..
    TiffanyMills5925 likes this.

  9. #29
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem egyszer olyan tapasztalatom volt az egyik asztalnál, hogy egymás mellett ült két arc ugyanabból az országból, legyen "A" aki kettőjük közül pozin kívül volt "B"-hez képest. Mind a ketten 600-700bb-n ültek.

    Úgy húztak ki baromi sok lóvét a fishekből, hogy mikor erős lapja volt valamelyiknek akár pre, akár post, akkor valamelyikük mindig minbetelt, amit a másik meg minraise-lt, aztán mire a másikra jut a kör addigra megint minraise és így tovább.

    Teszem azt UTG-ben B-setet flopolt, minbetelt, mögötte két fish ugye adták akár A highal is, de aztán mikor A-hoz ért a kör akkor ő minraiselt, B szintén. A pot már 15bb körül van, fishek nem dobnak 2bb-ért úgyhogy call, call, A minraise, B minraise, újabb call, call, és így amíg be nem kerültek a stackek.

    Beszarás volt, hogy folyamatában így stackelték a fisheket akár 2.-dik párral vagy két overrel, mert azok 2bb-ért nem dobtak.

    Egyik reg fogott pre egy KK-t rájuk is pattintott 150bb-t de nem élhette túl egy Ax meg egy alacsony pocket ellen .
    Ez kb olyan primitiv csalás hogy a stars-on egy óra után meglenne a retorzió
    Szigi and torzon like this.

  10. #30
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez kb olyan primitiv csalás hogy a stars-on egy óra után meglenne a retorzió
    Már ha épp nincsen kifagyva a rendszer....

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •