Oldal: 2 / 11 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (109) összesen
Like Tree110Likes

Téma: 50 dollárból a világbajnoki döntőig - Ryan Riess interjú

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    miért , jobb lenne ha álszenteskedne? ha úgy gondolja, hogy Ő a legjobb az asztalon, akkor miért mondja azt hogy nem? én spec jobban szeretem a saját véleményüket nyíltan vállaló embereket, mint a sok álszent kis buznyákot

  2. #12
    Lelkes újonc tmbrüno avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    ezek után minden hs cashes neki fog szurkolni...
    chivasr911, kiscash, SleeD and 1 others like this.

  3. #13
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miért , jobb lenne ha álszenteskedne? ha úgy gondolja, hogy Ő a legjobb az asztalon, akkor miért mondja azt hogy nem? én spec jobban szeretem a saját véleményüket nyíltan vállaló embereket, mint a sok álszent kis buznyákot
    szerénység!=álszentség...
    maxzol22 likes this.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Ez kell a népnek. Érdekesnek, izgalmasnak beállított figura. Aztán ez is csak egy jó reklám valamilyen szinten a pokernek. A HS regek meg tènyleg várják. Mert ugye ő mindenkinél jobb. Akkor nekik is oda kell baszni :P na arra is kíváncsi lennèk.

  5. #15
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Csak én vagyok szkeptikus ezekkel a sztorikkal kapcsolatban? Van a hülye kölyöknek 50 szaros dollárja, de igazából szarik a pénzre, aztán meg hipp-hopp ott ül 8M dollár kapujában. Sztem sántít ez a sztori.
    AlcoholPro likes this.

  6. #16
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Mert valószínűleg ott vannak mögötte a szemét gazdag szülei, akik nem igazán fordítottak gondot a megfelelő materiális értékrend átadására és nyilván az amerikai egyetem sem az a környezet, ahol megtanulja becsülni a pénzt. Majd megtanulja...
    fleaa, forzadani3, EKO and 1 others like this.

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet Thorles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerénység!=álszentség...
    Ha valaki tisztában van a képességeivel, szerintem nyugodtan vállalja a véleményét. Amikor egy Floyd Mayweathert megkérdeznek, hogy mit gondol mi lesz a meccsén, miért mondaná azt ,,álszerényen" hogy: ,, szoros meccs lesz, nagyon erős az ellenfelem, jujj lehet hogy kifogok kapni, de megpróbálok mindent megtenni a győzelemért.." mikor tudja hogy semmi esélye az ellenfelének? miért állítson mást mint amit gondol?
    Ez a srác így gondolja és felvállalja.Szerintem sokkal jobban becsülendő ez a nyilatkozat, mintha adott volna egy szokásos sablon dumát , hogy: ,, jujj nagyon erős asztal lesz,jujj nagyon erős játékosokkal,jujj ott lesz JC Tran meg pár online pro világbéke stb blablabla"
    De persze no offense, majd kiderül hogy igaza volt-e a srácnak
    Utoljára módosítva: knowthisgame által: 2013. 10. 08. 18:39

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    "Majd megtanulja... "
    Nem hiszem,hogy valaha ide költözne

    Amúgy az ilyen felelőtlen kölyköket én sem bírom.
    De jót tesz a pókernek,tehát nekem is.

  9. #19
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    leszarja, de állítása szerint nitként tolta végig a döntőig, szerintem csak ezen a véleményen akar változtatni, s miközben a bevált taktikát akarja folytatni.

  10. #20
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki tisztában van a képességeivel, szerintem nyugodtan vállalja a véleményét. Amikor egy Floyd Mayweathert megkérdeznek, hogy mit gondol mi lesz a meccsén, miért mondaná azt ,,álszerényen" hogy: ,, szoros meccs lesz, nagyon erős az ellenfelem, jujj lehet hogy kifogok kapni, de megpróbálok mindent megtenni a győzelemért.." mikor tudja hogy semmi esélye az ellenfelének? miért állítson mást mint amit gondol?
    Ez a srác így gondolja és felvállalja.Szerintem sokkal jobban becsülendő ez a nyilatkozat, mintha adott volna egy szokásos sablon dumát , hogy: ,, jujj nagyon erős asztal lesz,jujj nagyon erős játékosokkal,jujj ott lesz JC Tran meg pár online pro világbéke stb blablabla"
    De persze no offense, majd kiderül hogy igaza volt-e a srácnak
    Tudod Te mióta vacilálok azon, hogy lemegyek 64kg-re, hogy végre megpacskoljam azt prettyboy-os kinézetét Floydikának?

Oldal: 2 / 11 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •