Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (33) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 10. 08

  1. #11
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Pont annyi minden lehet itt nálunk, mint BB-nél. Ki lehet használni a lead-et, de csúnyán be lehet szopni, amikor pont azt adjuk elő, mint ami nála van.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    van itt egy-két baromság ahogy olvasom
    ch/fold vagy 3 barrel (ilyen megoldás nem volt

    Nem csak marhaságot írt, ne bántsd. Azt írja nem izmozna, tehát ő is ch/foldol (csak pre).

  3. #13
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet thomyca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ch/fold vagy 3 barrel (ilyen megoldás nem volt

    Nem csak marhaságot írt, ne bántsd. Azt írja nem izmozna, tehát ő is ch/foldol (csak pre).
    pre hogy lehet ch/fold-olni SB-ből?....Vagy lemaradtam valamelyik strat.cikknél...
    crashed likes this.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    ....
    Utoljára módosítva: peraspera által: 2013. 10. 08. 23:50 Oka: offtopik

  5. #15
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    off
    gáz vagy. probalod azt az oltos (s egyben prinko) stilust felvenni, amivel teged oltottak meg ket hete. ez igy duplan gaz. s mivel ez probalkozsnak is gyenge, ez igy triple gaz. sry man.

    on
    semmi probléma. ebben nincs semmi oltás. kis vakból nem lehet ch/foldolni, erre akartam rávilágítani, mielőtt megmagyaráz egy dolgot. Nálam bejött a stílus, mert képes voltam változtatni, hátha neki is menni fog legközelebb.
    De a nem tudlak komolyan venni ne haragudj , a szókincsed sokat sejtető...pá
    kb. 19-nek saccollak..sorry

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    .......
    Utoljára módosítva: peraspera által: 2013. 10. 08. 23:50 Oka: offtopik

  7. #17
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    [QUOTE=peraspera;558903]tekintve, hogy az ominózus leosztás kérdéses szituációja postflop, azon belül is floppon történik, ahol mi beszélünk először, nem értem, miért gondolhattad, gondolhatja bárki is, hogy ő körford után ch-foldot játszana preflop. mégis ki gondolna erre bárki is???? senki. tehát komolyan nem írhattad. ergó te próbáltál viccelni/kifigurázni/ironizálni, sejtetve, hogy vmi nagy baromságot mondd az illető, már pedig aki legalább ismeri a szabályokat, nem gondolhatja ezt.

    s erre írtam, hogy ez bizony nagyon-nagyon övön beszólás. de mindegy is. elnézést a stílusomért, biztos látszik, mennyire buta vagyok Én(sic). lol[/QUOTE

    Nem vagy buta ezt nem mondtam. Csak írsz támadó jelleggel anélkül , hogy egy kicsit is jobban figyelted volna az előzményeket. Azt írták,hogy valaki ch/fold-ra gondolt pre. SB-ből. Na már most, vagy az volt az oltás, vagy tényleg komolyan gondolták. Nem tudom én se melyik a rosszabb. De ezen nem is érdemes vitázni. A lényeg, hogy nem szoktam oltogatni senkit, mert azt se tudom mit jelent a szó, néha ironizálok az igaz, vagy cinikus vagyok, ez hibám, használnom kell az önreflexiót. Köszönöm, hogy rávilágítottál erre ismét.
    Jó éjt!

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Egy tök őszinte ellenfél ellen megpróbálkozok egy cbettel, de ennyi.
    Ismeretlen ellen BvB szituban, ahol az emberek paranoiások és semmit nem dobnak a 22 elég sima x/f, sokkal jobb lapok vannak a range-ünkben amiknek van eq-je és tudunk brl-ezni.

  9. #19
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Siófok
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Mégis mit vártunk, mikor SB ráemeltünk a BB-ra 22-vel? Hogy nem kapunk magasabb lapokat? Setvadászat HU-ban nem sűrűn kifizetődő, szóval eleve blöffölni mentünk be SZVSZ. Ez board pedig tökéletes arra, hogy tovább vigyük. Vagy persze jól benyeljük. Szerintem egy fél-pot emelés után úgy is eldőlt volna, hogy érdemes-e a riveren tovább emberkedni.
    termin likes this.

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Én 2-es párral eleve nem emelnék, csak limpelnék. De ha már emeltem, akkor legalább annyival emelnék a flop után, hátha nem találta el, és elhiszi, hogy van királyom. Arra nagyobb az esély, hogy nem találta el, mint hogy eltalálta.
    naggeri, DrBala and forexnub like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •