Oldal: 892 / 975 ElsőElső ... 392792842882890891892893894902942 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.911 - 8.920 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #8911
    Idegen requiem1989 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 17.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Idézet zvar19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egy tök kezdő hyperesnek? mekkora mintán?
    Tok kezdonek nyilvan nem, de ha van mas jatekbol stabil alap, akkor 1-2K jatek "bemelegites" utan osszehozhato. Azert nem nagyon latsz ilyen ROI-val sok reget, mert a legtobb szintet lep hamarabb. Aki 5%-ban tudja verni a 7$-t, az a 15$-t is tudja 3-4%-ban legalabb.

    Edit: Jo regek 100$-ig is siman hoznak 3-4%-ot (ugyan ugy fishekkel jatszol egy ido utan, mint lejjebb)
    Utoljára módosítva: requiem1989 által: 2013. 10. 08. 19:11

  2. #8912
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet zvar19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hypert és 1 asztalon kezdetben. óránként kb 20 le fog menni.
    És ehhez elég a 350 dolláros roll?

  3. #8913
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 21.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    szerintem kezdjel inkabb 3.5 on amig ra nem erzel a hyperre igazan. arra jo stabil a 100 buy-in

  4. #8914
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    Idézet requiem1989 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tok kezdonek nyilvan nem, de ha van mas jatekbol stabil alap, akkor 1-2K jatek "bemelegites" utan osszehozhato. Azert nem nagyon latsz ilyen ROI-val sok reget, mert a legtobb szintet lep hamarabb. Aki 5%-ban tudja verni a 7$-t, az a 15$-t is tudja 3-4%-ban legalabb.

    Edit: Jo regek 100$-ig is siman hoznak 3-4%-ot (ugyan ugy fishekkel jatszol egy ido utan, mint lejjebb)
    értem, így már világos.

  5. #8915
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ehhez elég a 350 dolláros roll?
    3,5-ön kezdj mindenképp és keress coachot, mert mindenképp tisztázni kell az alapokat, mielőtt elkezdesz játszani. 100BI elég.

  6. #8916
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet zvar19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3,5-ön kezdj mindenképp és keress coachot, mert mindenképp tisztázni kell az alapokat, mielőtt elkezdesz játszani. 100BI elég.
    jó, én is erre gondoltam,hogy edző fog kelleni, bár korábban azt írták itt, hogy 7 dollárig nem kell edző elég az itt található mrj vidik, meg a szakirodalom
    Eddig haladok vele,de nem bánnám ha lenne pénzem valami jó edzőre

  7. #8917
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az tök jó! Te milyen téten játszol, és melyik szoftvert használod? (HM2,PT4)
    És milyen statokat teszel be a HUD-ba?
    Plusz, mekkora monitorod van?
    Ha nem indiszkrét jellegűek a kérdések, akkor válaszolj kérlek, fontos!
    $15-ön tolom. PT4-et használok, Coffee HUD-om van. Laptop-ot használok külön monitor nélkül, egyelőre még kényelmes így is HUSNG-zni, aztán majd talán veszek egyet, ha már 4asztalon akarom veretni
    Ice-pocó likes this.
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  8. #8918
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet dexterjacko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    $15-ön tolom. PT4-et használok, Coffee HUD-om van. Laptop-ot használok külön monitor nélkül, egyelőre még kényelmes így is HUSNG-zni, aztán majd talán veszek egyet, ha már 4asztalon akarom veretni
    Köszi a választ. Amúgy mennyin küldöd 2-n?

  9. #8919
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jó, én is erre gondoltam,hogy edző fog kelleni, bár korábban azt írták itt, hogy 7 dollárig nem kell edző elég az itt található mrj vidik, meg a szakirodalom
    Eddig haladok vele,de nem bánnám ha lenne pénzem valami jó edzőre
    15-re sem kell edző, csak szerezd be a kötelező videósorozatokat. Chadders, Bernardc, HokieGreg, Zzztilt packek. Mindegyikből tudsz valamit tanulni (a Zzztilt packet még nem láttam mondjuk, csak 1-2 videót belőle), eddig hypernél érzem úgy, hogy a videók tényleg hasznosak. Ha többen veszitek meg, nem olyan vészes az ára egyiknek sem.

    Chadders0: Sokan elavultnak tartják, egyes elemei valóban azok, de azért még a 7-15-öt rommá tudod verni vele, ha kicsit többet játszol sb-ből és bb-ből, mint amit ajánl, a postflop játék is viszonylag korrekt, ezen a téten simán jó. Én olcsón jutottam hozzá, úgy nagyon megérte. Valószínűleg a Zzztilt már jobban megéri, az 50$-ral drágább.

    Bernardc: A postflop játékod fejlődhet tőle sokat. Gondolkodásmódot tanít, észre kell venni, hogy minden hand egyedi, meghatározza az ellenfél stílusa, a korábbi leosztásaitok, jól mutatja be, hogy értékeld a történéseket. Két videopacket láttam tőle (néhányszor ), az egyik kifejezetten csak leosztások elemzésével foglalkozik.

    HokieGreg: A populációs tendenciákkal és azok értékelésével, egy alapstratégia kialakításával foglalkozik, és azzal, hogy az alapstratégiádtól hogyan térj el bizonyos számú hand ismeretében az ellenfélről (Bayes és egyéb nyalánkságok)

    Zzztilt: Minden egyben ahogy nézem, van benne alapstratégia, leakfinder videó egy 60-as top nyerő regről, egyéb játék videó és elemzés.

    Nem tudom még, hogy meddig elegendőek ezek, de el lehet szerintem boldogulni velük egy ideig. Persze biztos jó az edző is, ki kell kalkulálni mivel jársz jobban, és hogyan szeretsz tanulni.
    Norbi1983 and bubucmester like this.

  10. #8920
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    15-re sem kell edző, csak szerezd be a kötelező videósorozatokat. Chadders, Bernardc, HokieGreg, Zzztilt packek. Mindegyikből tudsz valamit tanulni (a Zzztilt packet még nem láttam mondjuk, csak 1-2 videót belőle), eddig hypernél érzem úgy, hogy a videók tényleg hasznosak. Ha többen veszitek meg, nem olyan vészes az ára egyiknek sem.

    Chadders0: Sokan elavultnak tartják, egyes elemei valóban azok, de azért még a 7-15-öt rommá tudod verni vele, ha kicsit többet játszol sb-ből és bb-ből, mint amit ajánl, a postflop játék is viszonylag korrekt, ezen a téten simán jó. Én olcsón jutottam hozzá, úgy nagyon megérte. Valószínűleg a Zzztilt már jobban megéri, az 50$-ral drágább.

    Bernardc: A postflop játékod fejlődhet tőle sokat. Gondolkodásmódot tanít, észre kell venni, hogy minden hand egyedi, meghatározza az ellenfél stílusa, a korábbi leosztásaitok, jól mutatja be, hogy értékeld a történéseket. Két videopacket láttam tőle (néhányszor ), az egyik kifejezetten csak leosztások elemzésével foglalkozik.

    HokieGreg: A populációs tendenciákkal és azok értékelésével, egy alapstratégia kialakításával foglalkozik, és azzal, hogy az alapstratégiádtól hogyan térj el bizonyos számú hand ismeretében az ellenfélről (Bayes és egyéb nyalánkságok)

    Zzztilt: Minden egyben ahogy nézem, van benne alapstratégia, leakfinder videó egy 60-as top nyerő regről, egyéb játék videó és elemzés.

    Nem tudom még, hogy meddig elegendőek ezek, de el lehet szerintem boldogulni velük egy ideig. Persze biztos jó az edző is, ki kell kalkulálni mivel jársz jobban, és hogyan szeretsz tanulni.
    Húha! Köszönöm az alaposságodat és, hogy energiát fektettél rám.
    Ezeket hol tudom beszerezni/megvásárolni? Igazából tanárral eddig minden jobban ment az életemben,de szerintem arra egyelőre most nincs keret. Talán ezekre összeszedek annyit.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •