Oldal: 7 / 11 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (109) összesen
Like Tree110Likes

Téma: 50 dollárból a világbajnoki döntőig - Ryan Riess interjú

  1. #61
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    nem értem ezt a nyálverést. minden pókerben kicsit is tájékozott ember tudja, hogy Phil Hellmuth a világ legjobb pókerjátékosa.

  2. #62
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Altos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az interjút olvasva, azt hiszem erősen megnövekedtek az esélyeim a jövő évi WSOP main eventen....-)
    50$ a rollod ?
    Ice-pocó likes this.

  3. #63
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem értem ezt a nyálverést. minden pókerben kicsit is tájékozott ember tudja, hogy Phil Hellmuth a világ legjobb pókerjátékosa.
    kommunikálunk. Ők kérdeznek, én meg válaszolok. Nem nyálverés.
    tmbrüno likes this.

  4. #64
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem értem ezt a nyálverést. minden pókerben kicsit is tájékozott ember tudja, hogy Phil Hellmuth a világ legjobb pókerjátékosa.
    öhöm...
    Csatolt képek Csatolt képek

  5. #65
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

  6. #66
    Lelkes újonc tmbrüno avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha én AA-val all in kerülök villain ellen, akkor nyilván azért, mert tudom, hogy hosszú távon én plusszos leszek a range-e ellen. Ha tudnám, hogy AA-van nála, akkor egyenlő esélyekkel indulnék egy olyan ellen, aki felett remélhetőleg edge-m van, és így már nem érné meg nekem all in kerülni ellene. Viszont, ha villain Viktor Blom, akkor már megérné, mert a későbbiekre nézve neki előnye van rajtam. Érted?
    Teljesen értem, de nem erről beszéltem. Azt akartam éreztetni, hogy bár a fő versenyről beszélünk, a nagybetűs versenyről, de nincs más olyan sajátossága amivel kitudod ragadni a többi közül. (legfőképp a varianciát nézve)
    Ahogy előttem írták presztízs, nagy eredmény, a világbajnoki rang, mondhatni a sportod nagykövete, de nem a világ legjobbja....
    Azt nem egy 7000 fős mtt fogja lemérni. Inkább egy életpálya.
    zvar19 likes this.

  7. #67
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet tmbrüno eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljesen értem, de nem erről beszéltem. Azt akartam éreztetni, hogy bár a fő versenyről beszélünk, a nagybetűs versenyről, de nincs más olyan sajátossága amivel kitudod ragadni a többi közül. (legfőképp a varianciát nézve)
    Ahogy előttem írták presztízs, nagy eredmény, a világbajnoki rang, mondhatni a sportod nagykövete, de nem a világ legjobbja....
    Azt nem egy 7000 fős mtt fogja lemérni. Inkább egy életpálya.
    Ha engem megkérdezel, hogy ki a világ legjobb játékosa (MTT), akkor sajnos azt kell, hogy mondjam, az aki megnyeri a WSOP ME-t. Persze, ez koránt sem jelenti azt, hogy ezzel egyet is értek, mert nyilván tudom, hogy valójában reálisan nem mérhető egyetlen verseny tekintetében, ahol hatalmas a variancia.
    Ez van, ezt elfogadom, ha a srác megnyeri, akkor nem lehet vele vitatkozni, mert nincs más jelenleg nagyobb és fontosabb esemény egy pókeres életében,mint ott győzni.

  8. #68
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha engem megkérdezel, hogy ki a világ legjobb játékosa (MTT), akkor sajnos azt kell, hogy mondjam, az aki megnyeri a WSOP ME-t. Persze, ez koránt sem jelenti azt, hogy ezzel egyet is értek, mert nyilván tudom, hogy valójában reálisan nem mérhető egyetlen verseny tekintetében, ahol hatalmas a variancia.
    Ez van, ezt elfogadom, ha a srác megnyeri, akkor nem lehet vele vitatkozni, mert nincs más jelenleg nagyobb és fontosabb esemény egy pókeres életében,mint ott győzni.
    pfff

    Jól értem, hogy nem értesz egyet a saját véleményeddel?

    Azért néha gondold már át, miket írsz le, vagy nézd át utána, hogy van-e értelme :P

  9. #69
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Annyira nyitott a világra, hogy a saját véleményét is szkepticizmussal fűszerezi.
    Munenori, pszibu and AlcoholPro like this.

  10. #70
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De a témán mit sem változtat az, hogy van egy verseny, amit a versenyek legnagyobbikának tekintenek a pókerben, és aki azt megnyeri az a mindenkori világbajnok és a legjobb pókeres. Aztán lehet vitatkozni az eredménnyel, meg ráfogni a szerencsére, de akkor abban a pillanatban ő nyert, és senki se tudja megcáfolni, mert ő áll a képzeletbeli dobogó legtetején.
    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A sportokban az Olimpiát tekintik a legnagyobb versenynek. Akkor boxban az aktuális olimpiai bajnok, jobb az összes profi boxolónál? :O

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a kérdés nem releváns.
    A te logikád szerint az olimpiai bajnok amatőr boxoló az adott pillanatban (súlycsoportjában) a világ legjobbja, ezáltal jobb az összes profi boxolónál.

    Na itt a példában a mostani ME nyertes az amatőr olimpiai bajnok boxoló, durr-Isildur-Phil Ivey-Antonius meg a profi boxolók.

    A véleményeddel nem tudok vitába szállni, hiszen az a tiéd, te formálod, fölösleges arról vitázni a piros vagy a zöld-e a szebb szín. Ugyanakkor az tévedés, hogy a póker a győzelemről szól és aki nyer az a legjobb játékos. A póker egy szerencsejáték ( még ha szerepe van a tudásnak is), ezek a játékok pedig a pénzről szólnak, ezért sz*rják le a "profi boxolók" a ME-t és mennek inkább cgzni helyette.
    AlcoholPro likes this.

Oldal: 7 / 11 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •