Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
Like Tree3Likes
  • 3 Post By Maxxxika

Téma: Pozíciós statok és szintlépés (?)

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás Pozíciós statok és szintlépés (?)

    két kérdésem lenne

    - egyrészt van-e nyilvánvaló leak a statjaim alapján (szerettem volna megvárni, míg összejön a 100k, de sajnos mostanában belassultam, és jó ha 500 hand lemegy egy nap). party-n játszok fast forward NL4 Sh-t, az összes stat onnan van.
    mi az, amin alapvetően változtatni kellene ezen a lmiten?

    - van-e értelme szintet lépni és ha igen, hova: sajnos ez nem olyan egyszerű, hogy megvan-e a BR, mert NL10-re megvan, csak nem tudom, hogy ott érdemben más játék folyik-e, NL50-re meg nincs. Kicsit favágó/ABC póker az egyetlen, ami nekem stabilan bejön NL4-en, ha megpróbáltam egy kicsit más (lazább, agresszívebb stb.) játékot hozni, annak általában bukó lett a vége, néha azért, mert rossz ellenfél ellen próbáltam, néha meg azt gondolom azért, mert ezen a limiten kicsit sok a showdown. viszont ezt már egy kicsit unom.
    ha lépek valahova, ott mi az a stat, ami szerintetek azon az adott limiten már egyértelműen nem működne?

    köszönöm

    77k pos statok.jpg

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    ebből sok mindent nem lehet megmondani, wtsd kicsit magas, mert valószínű nagyon passzív vagy, főleg riveren, a stealed meg kb fele az "ideálisnak"
    de microra pont hogy favágó abc játék kell, csak a lapokat megjátszani
    sztem elkezdheted a magasabb limitet shootolni, ha kényelmetlennek érzed akkor meg vissza

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Tegyél be grafikont, és reménykedj, hogy erre jár vadállat!
    balu999, Gaabeesz and S0nnyB1ack like this.

  4. #4
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Ha feljebb lépsz, egészen biztosan drasztikusan meg kell növelned a steal arányt főleg gombról (hogy hozzászokjál az se baj, ha az első pár ezer leosztásban 100% 2bb), a flop cbet mellett érdekes lenne, hogy mennyi a flop cbet success (nézd meg és értékeld), CO-ból is tágítani kell a nyitó tartományt, az agressziód nagyon alacsony, figyelj oda a helyes betsize-ra, sb és bb túl nagy a vpip/pfr gap egészen biztosan túl sok a helytelen call. Hirtelen ezek alapján ennyi.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Nem foglalkozol a pozícióddal. Ugyanazzal a százalékkal emelsz UTG-től BTN-ig mindenhonnan.
    Nem lépnék feljebb a helyedben - hiába van meg a rollod rá -, amíg legalább Tir-x-ék videóit le nem pörgeted. Az utolsók pont megválaszolják, hogy mi a gond a statjaiddal.
    Nem elsősorban az ellenfelek, hanem a tudásod miatt jön be csak az ABC, nitty játék. Ne várd, hogy magasabb limiten hirtelen működne, ha lazábban, agresszívabban játszanál.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •