Oldal: 150 / 268 ElsőElső ... 50100140148149150151152160200250 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.491 - 1.500 (2676) összesen
Like Tree651Likes

Téma: Hajrá Magyarország!!!

  1. #1491
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Ejjh, ha az a felcsúti stadion 1-2 éve kész lenne már, nem itt tartana ez a magyar futball! Akár ennek az eredmény a fordítottja sem lenne lehetetlen!

    E. S lemondot ez alap, de sz.rt sem ér ha nem megy utána az egész vezérkar. Amúgy van abban valami,h így biztosan le tudták mondatni a kapitányt, tényleg sokat lehetet olvasni ellentétekről a játékosok és sanyibá között. Korábban egy volt munkahelyemen ugyanezt csináltuk az akkori főnökünkkel, 2 hónapot beáldoztunk a bónuszunkból, nem jöttek a számok, így ez elég is volt,h visszaminősítsék, de nem rúgták ki, mert csókos volt.

    A játékosok csak annyiban hibásak,h nem tudnak játszani, futni még annyira sem, tegnap is 3 kikerülésnél hagytam abba a számolást. A hozzáállásuk pedig megye 1-ben oké, de szégyent hoznak a válogatott mezre!

    Ilyenkor eszébe jut az embernek egy két olimpiai siker után,h Berki Krisztián sokáig munka mellet készült az OLIMPIÁRA. Vagy amikor mutatták,h a kajakosok milyen öltözőben milyen ótvar körülmények között edzenek zuhanyoznak stb.
    Vicc, de legalább jól kerestek tegnap is.
    Guzmics romániai akciója után itt öngólt fejelni úúúúúristen, nem hittem el! Kik ezek?

    Gundel helyében mondtam volna a nézőknek,h inkább kapcsoljanak át az m2-re bármi megy is ott, és leraktam volna a mikrofont.
    Most pedig alig várom a fogatlan spanyol fickó paródia videóját a holland magyar 8-1-ről.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2013. 10. 12. 08:15
    Ice-pocó likes this.

  2. #1492
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet forexnub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jöhet Détári.
    vagy bognárgyuri?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #1493
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Engem nem nagyon erdekel a foci, de ezt este en is megneztem. Termeszetesen a magyaroknak szurkoltam, DE : Ongol egy vilagbajnoki selejtezon, mekkora WTF LOL mar Ennyivel kikapni meg kezi meg vizilabdaban is ego kb, nemhogy fociban.

    Teljesen biztos vagyok benn, hogy nem erdemlik meg azt temerdek penzt, amit kapnak, vagy tamogataskepp rajuk koltenek.

    Mindekozben pl. a napokban ert veget egy 30x-os iron man triatlon verseny, amire a foldkereksegen 21en neveztek, 8an teljesitettek, s az elso ketto magyar, akik kb. munka mellett keszultek a versenyre.
    danfiu and Jonas 77 like this.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  4. #1494
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...12 évet "fociztam" első osztályban...
    Te jòsàgos èg! Ès hàny èvesen lettèl màsodikos?!?!?!?
    Utoljára módosítva: S0nnyB1ack által: 2013. 10. 12. 09:50

  5. #1495
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 05. 22.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Ez a realitás,ennyire vagyunk képesek évek óta.
    Hajtottak becsülettel, de ők nem játszanak sztárcsapatokban(a Fradi nem sztárcsapat),és azért mert vannak náluk sokkal jobbak,ezt láthattuk tegnap.
    Le akarták váltani ? Minek?
    Jöhet ide akárki, ennél többet nem tud kihozni senki.
    Egykét jobb meccset tudunk néha játszani, ennyi.
    Sokan olyankor meg elhiszik, hogy na most már ***** jók vagyunk.
    Lehet,hogy fejlődtünk,de akkor a világ kétszer annyit.
    Sose hallott országok ,kimondhatatlan nevű sztárcsapatai csapják ki az NB1-es profikat.
    Fel kellene ébredni.

  6. #1496
    Tag oTBo avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    133
    Arsen and S0nnyB1ack like this.

  7. #1497
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet oTBo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Júúúúúúúúúúúúúúúúúúúj

  8. #1498
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Hát sajnos volt tv a kocsmában is... Ez szánalmas. És hogy utána a nyilatkozatokban még mindig nem kért senki rendesen elnézést a magyar szurkolóktól. Az NSO-n megy egy szavazás, hogy ki legyen a következő edző. Sokan mondjátok, hogy teljesen mindegy (mellesleg ott is ez az opció vezet toronymagasan), de én hiszek benne, hogy egy Szivics vagy Mészöly (vagy ne adj isten Sousa) is jobb teljesítményre lenne képes, ebből a mezőnyből is. A Haladás keretét meg felejtsük már el könyörgöm...

  9. #1499
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Én is szétvertem az agyam itallal ezt máshogy nem lehet kibírni már tényleg

  10. #1500
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Ja most tértem magamhoz kb, igen atom másnapos vagyok mint a legtöbben, mert ezt a sz@rt pia nélkül nem lehetett bírni.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •