Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (22) összesen
Like Tree26Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 10. 11

  1. #11
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Tirxnek meg Sonnyblacknek igaza van Ice-pocó, fogadd el. Jópár éve játszhatsz ha ekkora tapasztalatod van a regularokról.
    Bmbie likes this.

  2. #12
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Azt gondoltuk hogy szerinted hibás Pocó, csk ne feledd el, hogy Neked szinte nulla CG tapasztalatod van hozzánk képest, szóval nem csak a levegőbe beszélünk, attól függetlenül hogy nyilván mi is hibázunk, mivel itt egybehangzóan mindannyian azt gondoljuk, hogy hülyeségeket írsz, valszeg így is van. Hány handet játszottál pókerkarriered során eddig, amelyre ezt a sok nagyon okos dolgot alapozod, és oltasz minket?

    Mert én 6 milliót. Ha tippelnem kéne, Te gondolom 20-30 ezernél nem többet.

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem akarok ilyen reg lenni, és igenis, ha villain vagyok és GS-sel megyek be, akkor keresem a lehetőséget, hogy azt a line-t pluszossá tegyem. De, ha én ettől fish vagyok, ám úgy legyek fish! ...
    Na ezt most kivételesen jól mondtad. Te nem reg vagy, hanem fish. Itt egy regular ellenfélről van szó.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    Idézet zvar19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akkor játssz csak így gutshottal és dícsérd meg magad
    pedig jó játéknak tűnik, ha hero gyakorlatilag mindent dob nutson kívül, csak sztem 50en nem képesek ilyen játékra a regek 98%a

    jobban megérheti mint a cr, (egyrészt floppon is tud dobatni) mert ha hero turn nem betel, akkor kapott ingyen lapot, ha meg betel egy cr-el, mint a példa is mutatja még akt is dobat

  4. #14
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet forexnub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pedig jó játéknak tűnik, ha hero gyakorlatilag mindent dob nutson kívül, csak sztem 50en nem képesek ilyen játékra a regek 98%a

    jobban megérheti mint a cr, (egyrészt floppon is tud dobatni) mert ha hero turn nem betel, akkor kapott ingyen lapot, ha meg betel egy cr-el, mint a példa is mutatja még akt is dobat
    Nyilván lehet olyan scenario, hogy amit írsz oké legyen, csak ugye ha simán átlag reget nézzük, mint tudjuk sok mindent nem fog még dobni a nutsokon kívül
    Plusz a fishel a partiban sokszor lesz pénzégetés szerintem. Ha tudnánk olyasmit, hogy a reg itt tényleg mindenfélét eldob, meg hogy a fish valami fit or fold, flopon dobáló illető, ami ugye a ritkábbik lesz, akkor meggyőzhetnél hogy jó, de a jelenlegi adatok mellett sztem egy ilyen spewolás itt.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilván lehet olyan scenario, hogy amit írsz oké legyen, csak ugye ha simán átlag reget nézzük, mint tudjuk sok mindent nem fog még dobni a nutsokon kívül
    Plusz a fishel a partiban sokszor lesz pénzégetés szerintem. Ha tudnánk olyasmit, hogy a reg itt tényleg mindenfélét eldob, meg hogy a fish valami fit or fold, flopon dobáló illető, ami ugye a ritkábbik lesz, akkor meggyőzhetnél hogy jó, de a jelenlegi adatok mellett sztem egy ilyen spewolás itt.
    ha a fish nem dob, akkor csak a 4outonkkal húzhatjuk be a potot az igaz
    de hogy egy átlag reg nem dobjon turn A-t az sztem nem igaz
    Fold194 (69.3%)
    jó nem 100% de azért ez nagyon erős line a fishel a potban

  6. #16
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet forexnub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha a fish nem dob, akkor csak a 4outonkkal húzhatjuk be a potot az igaz
    de hogy egy átlag reg nem dobjon turn A-t az sztem nem igaz
    Fold194 (69.3%)
    jó nem 100% de azért ez nagyon erős line a fishel a potban
    Ez igaz csak mikor GS-el beledonkolunk a potba azt nem tudhatjuk, hogy a fish mit fog csinálni, és általában inkább hajlandók callolni mint dobni, aztán turnon igen necces lesz.

    Azt meg gondolom egy épeszű reg sem tervezi, hogy úgy játszik rá a pre agresszor másik regre, hogy egy flop donk-kal kiűzi a fish-t a potból, aztán EQ nélkül jól meg check/raiseli a másik reg elég erős range-ét.

  7. #17
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    A pozok miatt hero sokat xelhetne úgy, h a fish nem rak be pénzt, emiatt lesz jó a donk szettel tőle, a turn játéka kérdéses, de gyengébb Axet nem fog így játszani, blöffje meg alig lehet. Hero-tól a turn bet szintén inkább xback kéne, h legyen, de legtöbben betelni fogják szerintem, így a feladvány hero-ja is betelte.

  8. #18
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    mi ellen betelünk törnön amúgy? csak mert ha az ellenfél akkora hal, hogy flopon 2 emberbe tud donkolni, viszont törnön már csak callolni tud, akkor simán lehet nála akár offsuit lyuksor is. szerintem orbitális hiba a törn bet/fold.

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    sok reg ellen flop r-elni is lehetne, ismeretlen ellen mondjuk a call is jó

    de turn bet általában jobb mint az x, rengeteg lappal meg tud adni

  10. #20
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    nekem ez a call, donk, ch/r line nem tűnik koherensnek, és a feladványban jelzett note-okkal együtt (ch/r húzóval, 3 utcás blöff) nem vok 100%ig megyőzve, h ez ennyire easy fold... de persze tévedhetek
    Utoljára módosítva: termin által: 2013. 10. 13. 12:43

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •