Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Érdekes számlabezárás , pénzbenyelés

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás Érdekes számlabezárás , pénzbenyelés

    Önkizárást kértem a 888 pokeren 6hónapra . Aztán rájöttem hogy szeretnék a hálozatba játszani ezért regisztráltam a Lotos Pokerre.
    Befizettem majd zárolták a számlámat azzal az indokkal hogy új számlát nyitottam mikor önkizáráson vagyok a pénzem pedig bebukták. Nem fogják kifizetni a pénzemet bármit is írok és magyarázok nekik az élő chatba . Azt írták h final decision sorry.

    Elvileg nem csináltam semmi csalást . Nem tudtam hogy itt nem lehet a szoftveren belül más terembe regisztrálva mert minden ezen a Cassava Enterprisesen keresztül .

    Mi van ilyenkor mit tudnék még tenni ? Olyan 500Usd körül depositoltam úgyhogy nem ártana ha lenne valami .

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Final decision úgyhogy nem tudsz mit tenni.
    Máskor majd legyél előrelátóbb.
    Ám sebaj legalább tapasztalattal gazdagodtál.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Idézet Sempronius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Final decision úgyhogy nem tudsz mit tenni.
    Máskor majd legyél előrelátóbb.
    Ám sebaj legalább tapasztalattal gazdagodtál.
    LOL . És mi volt amit elkövettem?

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    1. Minek ugrálsz önkizárásra, ha játszani akarsz mégis a hálózatban?
    Illetve biztosan ismertettél minden részletet? Van egy halovány sejtésem, hogy nem.

    Ám nekem mind1 a pénzt buktad megvan a végső döntés, ha nem tetszik pereld be őket, sok sikert.
    Mást nem tudok mondani.

  5. #5
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    lolbazdm*g, minek ilyen stílusban válaszolni egy normálisan feltett kérdésre? Neked is megjött a havi, gondolom. De hogy miért a fórumon vezetik le az emberek, az kur*a nagy talány. Nem tudsz segíteni, fogod magad továbblépsz, jónapot.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 11. 17.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    888poker rep-et megkereshetnéd 2+2-n, hátha tud segíteni
    amúgy tényleg te voltál a hülye, bár az h nem engedik kiutalni a pénzt elég shady
    /a network összes skinjén lehet számlád azzal nincs gondjuk
    Utoljára módosítva: fatass által: 2013. 10. 14. 13:21

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lolbazdm*g, minek ilyen stílusban válaszolni egy normálisan feltett kérdésre? Neked is megjött a havi, gondolom. De hogy miért a fórumon vezetik le az emberek, az kur*a nagy talány. Nem tudsz segíteni, fogod magad továbblépsz, jónapot.
    Írtam neki egy realista választ, hogy tudja mire számítson.......
    Most ha pátyolgattatni akarja magát menjen az anyukájához.

    Egyébként meg stílusból te is példát mutattál.
    További szép napot.

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Pátyolgassatok az kell most a kicsi lelkemnek !!

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Egy vicc vagy Sempro,megint mínuszos session?Ez is mutatja mennyit változott a PA színvonal , mikor én nyitottam egy hasonló topicot 3 éve..

    Laci:Anno volt egy hasonló esetem, nyitottam egy hasonló egy topicot(Cassava enterprises (littlewoods,pacific) ellopja a pénzem? final decisionként irták hogy buktam a lovét , valami mondva csinált indokkal , mondtam nekik hogy nyilvánosságra hozom a sztorit , először itt pokerakadémián , utána 2+2..Először amit depoztam azt fizették ki , utána pár hétre rá további erősködésre a profitot is..
    Utána kell nézni szerződés alapján hogyha 888 pókerről zárod ki magad , akkor miért ne játszhatnál másik oldalon hasonló hálózatba , írnak-e erről egyáltalán , a korrekt oldalak ilyenkor minimum a depot visszaszokták fizetni..

    üdv,

    gery
    n33dmor3luck likes this.

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Idézet geryhun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy vicc vagy Sempro,megint mínuszos session?Ez is mutatja mennyit változott a PA színvonal , mikor én nyitottam egy hasonló topicot 3 éve..

    Laci:Anno volt egy hasonló esetem, nyitottam egy hasonló egy topicot(Cassava enterprises (littlewoods,pacific) ellopja a pénzem? final decisionként irták hogy buktam a lovét , valami mondva csinált indokkal , mondtam nekik hogy nyilvánosságra hozom a sztorit , először itt pokerakadémián , utána 2+2..Először amit depoztam azt fizették ki , utána pár hétre rá további erősködésre a profitot is..
    Utána kell nézni szerződés alapján hogyha 888 pókerről zárod ki magad , akkor miért ne játszhatnál másik oldalon hasonló hálózatba , írnak-e erről egyáltalán , a korrekt oldalak ilyenkor minimum a depot visszaszokták fizetni..

    üdv,

    gery
    Köszi

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •