Oldal: 12 / 22 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (213) összesen
Like Tree38Likes

Téma: Pókerhez számítógép.

  1. #111
    Lelkes újonc tusi0114 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Szeretnék érdeklődni nálam jártasabb emberkéktől, hogy 200k-ból mi éri meg jobban jelenleg, egy laptop, vagy egy pc(monitor van). PS-re kellene hu hyperhez, es ezert az arert maximalis teljesitmenyt szeretnek.

    Előre is köszönöm a segítséget!

  2. #112
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet tusi0114 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szeretnék érdeklődni nálam jártasabb emberkéktől, hogy 200k-ból mi éri meg jobban jelenleg, egy laptop, vagy egy pc(monitor van). PS-re kellene hu hyperhez, es ezert az arert maximalis teljesitmenyt szeretnek.

    Előre is köszönöm a segítséget!
    Ha a mobilitás nem számít, akkor szerintem egyértelműen a PC.

  3. #113
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 08. 23.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha a mobilitás nem számít, akkor szerintem egyértelműen a PC.
    Ha viszont szamit egy kicsit, akkor 200-bol mar meglehetosen jo laptop is vasarolhato! Sot, igazabol HU-hoz - leven nem tul sok asztal egyidoben - nem kell nagyon brutalis teljesitmeny.
    Az biztos, hogy ha osszehasonlitunk egy azonos arfekvesu laptopot es egy PC konfigot, akkor a PC biztosan erosebb lesz. Tehat ha egy adott osszegbol a maximalis teljesitmeny elerese a cel, akkor a PC a jobb valasztas.

  4. #114
    Újonc n33dmor3luck avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 12.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Videókban, riportokban szoktam látni, hogy egy gépen csak poker megy, egy másikon meg mondjuk facebook, zene stb. Ez tényleg fontos, hogy ezek ne egy gépen fussanak, ne zavarják a klienst?

  5. #115
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Szerintem nagyon sok az a 200K ha csak néhány asztalon játszol, kivéve ha másra is szeretnéd használni. Egyébként én PC párti vagyok.

  6. #116
    Lelkes újonc tusi0114 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    Nem hiszem h olyan sok az a 200k, ha az ember munkaeszkozerol van szo, es amugy a pt4 jelenlegi ajanlott gepigenye is i7+8gb ram, ez laptopok eseten a 190 koruli arkategoria, csak az osszessel az a bajom, h vlmi mindig santit a konfiguracioban laptopoknal. Egyebkent pc konfigbol ennyibol mit ajanlanatok?
    Koszonom a segitsegeket!

  7. #117
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet tusi0114 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem h olyan sok az a 200k, ha az ember munkaeszkozerol van szo, es amugy a pt4 jelenlegi ajanlott gepigenye is i7+8gb ram, ez laptopok eseten a 190 koruli arkategoria, csak az osszessel az a bajom, h vlmi mindig santit a konfiguracioban laptopoknal. Egyebkent pc konfigbol ennyibol mit ajanlanatok?
    Koszonom a segitsegeket!
    Pt4-et használok egy Dell inspirion 5521-en. I3-as 6Gb rammal, AMD Radeon HD 7670M-el és még egyszer nem volt olyan,h ne lett volna neki elég. Megy szépen, nem is nagyon melegszik, kijelzője is szép, jó rajta filmeket is nézni.

  8. #118
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Én pedig egy Acer Aspire V3-551G-t használok, amiben csak 4GB ram van, A6-4400M proci, és HD 7670M vga, és nekem sem volt soha gond kliens+pt4+skype+esetleg zene, még csak nem is melegszik be nagyon, 512 vga-t igénylő játékoknál már azért meleg
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  9. #119
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Idézet n33dmor3luck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Videókban, riportokban szoktam látni, hogy egy gépen csak poker megy, egy másikon meg mondjuk facebook, zene stb. Ez tényleg fontos, hogy ezek ne egy gépen fussanak, ne zavarják a klienst?
    Teljesen felesleges két külön gépet fenntartani emiatt, akkor már inkább nagyobb ráfordítással egy erősebbet kell építeni. Egy zenelejátszó amúgy nem fog túl sokat a teljesítményből, a böngészőnek meg egyébként sem kellene futnia session közben.

  10. #120
    Újonc n33dmor3luck avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 12.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Idézet GStealer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljesen felesleges két külön gépet fenntartani emiatt, akkor már inkább nagyobb ráfordítással egy erősebbet kell építeni. Egy zenelejátszó amúgy nem fog túl sokat a teljesítményből, a böngészőnek meg egyébként sem kellene futnia session közben.
    Igaz, tényleg nem kell(ene) És ha youtuberől hallgatsz mondjuk egy 2 órás mixet akkor mizu?

    Tényleg, mennyire vesz vissza a koncentrációból/teljesítményből szerintetek, ha mást is csinálsz közben (pl. fb, 444, stb)

Oldal: 12 / 22 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •