Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (70) összesen
Like Tree88Likes

Téma: Állásinterjú - mit mondjál?

  1. #51
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Minek beszélsz erről, ha tudod hogy -ev lesz?

  2. #52
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Ennek mi értelme volt amúgy?
    kidelpiero and Krono like this.

  3. #53
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet bubucmester eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennek mi értelme volt amúgy?
    Nem szoktam hazudni, állásinterjún szerintem meg pláne nem éri meg. Ez a párbeszéd a végefelé volt, beszélgetős szakaszban. Időnként hasznos elmenni egy két meghallgatásra ha van rá lehetőség, tanulságos tud lenni, régebben halálra izgultam magam előtte, most meg már szinte tudom,h mi lesz a következő kérdés. Lényeg a lényeg, nem nagyon javul az online poker megitélése sajnos.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2013. 10. 15. 13:25

  4. #54
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minek beszélsz erről, ha tudod hogy -ev lesz?
    Ha ez a pali lett volna a felettesem, akkor bőven plusszos...

  5. #55
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 18.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Legutóbbi interjúm 1 percben:
    - .... és az utóbbi években online pókerből tartottam fenn a családomat ...
    - Pókerbőőől? Ühüm, köszönjük, majd értesítjük

  6. #56
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Nekem is volt pár hónapja egy állásinterjúm, igaz akaratomon kívül. Ugyanis be vagyok jelentve a munkanélküli hivatalba, különösebb oka nincs, juttatást nem kapok, csak, hogy legyek valahova bejelentve (tesómnak szokott kelleni igazolás az egy háztartásban lakókról a kollégiumi jelentkezéskor, és ott az én részemről is le kell adni valamit). Plusz úgy voltam vele, hogy úgy sincs jelentősége, közvetlen környezetemben is több munkanélküli van, akik soha semmilyen munkalehetőséget nem kaptak a munkanélküli hivatalból.

    Nos, egyik reggel 9-kor csörgött a telefonom, hogy délután 1-re el kellene mennem egy helyre állásinterjúra. Még bőven félálomban voltam, plusz nem is tudtam, hogy ez kötelező-e vagy sem (utólag kiderült, hogy nem), és azt sem akartam, hogy esetleg gyanús legyen, hogy kb 3 év munkanélküli státusz után csak simán elutasítom az ajánlatot. Úgyhogy azt mondtam elmegyek.

    Próbáltam a lehető legkevésbé érdekesnek tűnni, az izgalmasabb részeket kitöröltem az önéletrajzomból, borotválkozást kihagytam, egy jó 10 perc késéssel értem oda. Mivel kis városomban elég sok munkanélküli van, ezért azt gondoltam több embert is hívtak, így ezek után biztos nem engem fognak választani. Az interjún sem adtam ki magamból mindent, kérdeztek valamit angolul, arra rossz választ adtam (igazándiból sem tudtam volna a választ), arra a kérdésre például, hogy egyedül szeretek dolgozni vagy csapatban a kevésbé jónak tűnő választ adtam (egyedül szeretek dolgozni), stb.

    Erre amit vége volt az interjúnak kérdezte a főnök, hogy akkor hétfőn tudok-e kezdeni? Mondtam neki, hogy alszok rá egyet és majd másnap visszaszólok...
    L.T., Holdenper, kertitorp and 1 others like this.

  7. #57
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Egyébként aki kizárólag pókerből tartotta el magát (és akár a családját) az elmúlt években, akkor az most miért keres munkát?! Ezt teljesen komolyan kérdezem.

  8. #58
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet theobell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az interjún sem adtam ki magamból mindent
    Pedig lehet, hogy ki kellett volna

    crazy3317 likes this.

  9. #59
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    De nem az a kérdés, hogy miért gondolod így, hanem hogy minek kell megmondani, ha tudod, hogy szinte tutira az lesz az eredménye, hogy fölöslegesen mentél el.

    Így kb elb*sztál 1-2 órát az életedből. Több értelme lett volna otthon maradni, vagy elmenni a haverokkal valahova, mint elmenni az állásinterjúra, és játszani a janit, már bocsi

  10. #60
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként aki kizárólag pókerből tartotta el magát (és akár a családját) az elmúlt években, akkor az most miért keres munkát?! Ezt teljesen komolyan kérdezem.
    Én nem csak a pókerből tartom el magam, néha szúrópróba szerűen szétnézek az állásajánlatok között, és véletlenül találtam egy olyat amihez kedvem is lett volna, de az interjún kiderült,h sík hülye lenne a jövőbeli főnököm, így már persze nem is vettem komolyan, ezért is volt a korábban beírt párbeszéd.
    Nettó bérigényemet amikor meghallotta (nem nagy összegett mondtam, csak a reálisat) Kérdezte fennhangom,h van e fogalmam arról,h ennek mennyi a bruttója, mert sokallja? Mondom van, és megmondtam forintra, erre elővett egy számológépet és csak hümmögött...
    Még szerencs,h nem kellett messzir eutazni a dolog miatt.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2013. 10. 15. 18:46

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •