Oldal: 153 / 268 ElsőElső ... 53103143151152153154155163203253 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.521 - 1.530 (2676) összesen
Like Tree651Likes

Téma: Hajrá Magyarország!!!

  1. #1521
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

  2. #1522
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Előbb hallgattam én is végig. Sokan, nagyon sokan szidják Szalait ezért a nyilatkozatért, pedig szerintem nagyon jó, hogy végre valaki kimondja. Felróják neki, hogy most szólt, pedig szerintem az időzítés tökéletes, és nem csak az ő részéről (sokan támadják hogy könnyű most felszólalni, mikor nincs tétje). De tökéletes az időzítés abból a szempontból is, hogy Andorra ellen így is úgyis nyerni kell, így nincs veszély, hogy megkavarja a játékosok fejét a nyilatkozattal és így nem lesz olyan a teljesítmény. Ideális olyan szempontból is, hogy a következő edzőnek majd nem a saját kárán kell megtanulnia, hogy nem elég annyit beleadnia, amit esetleg ő gondolt, mondván profikkal van dolgom tudják ők mi kell. Sokan azért is szidják, hogy ő most hős míg anno Huszti áruló volt. Ez nem igaz. Az én szememben már akkor is hős volt Huszti, amiért nem hagyta tovább a parasztvakítást.
    Évek óta beszéljük faterommal, hogy mekkora hülyeség, hogy a média mindig felturbózza az esélyeket, hogy na majd most, aztán persze még nagyobb a pofára esés...
    Jó lenne már változtatnia mindenkinek a magyar futball körül és kitörni ebből a mocsárból. Ennek lehet első lépése a hollandokkal kötött partnerség. A magam részéről én sokat várok attól. Már csak azért is, mert állítólag fél évente (vagy évente) ellenőrizni is fogják, hogy csináljuk e amit kell.

  3. #1523
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    A magyar labdarúgás, ezáltal a labdarúgó válogatott ilyen alacsony szinten történő tartása, tökéletes eszköz a nemzeti öntudat további rombolására. Érdemes elgondolkodni,h kiknek állhat ez az érdekében. Nem írom le, mindenki tudja melyik nemzet tagjai gyűlölnek minket. Semmi sincs véletlenül, pláne nem a politikában, vagy az mlsz-ben.

    Egyszer három hónapot töltöttem olaszorszságban, bejártuk a csizmát a tetejétől az aljáig. Kétszer is játszott az olasz válogatott ezidő alatt és bármelyik városban is voltunk, ilyenkor az utcáról eltűntek az emberek, mindenki vagy haza vagy fogadóirodába, kávézóba ült be és nézték a meccset. Kint a házak falára pedig kitűzték az olasz zászlót. Ha itthon valaki ilyet tesz, máris nácifasistarasszistajobbikosnagymagyarárpádsáv osidiótaszittyaújnáci stb jelzőt kap.

  4. #1524
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

  5. #1525
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Idézet Thorles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó kis cikk, Gyepes szavai is sokatmondóak a végén, nemhiába beszélt erről Szalai is
    "Zseton kell, nem imidzs"

  6. #1526
    Újonc n33dmor3luck avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 12.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    "Andorrát azért csak megverjük" - kíváncsi leszek cca 2h múlva mi lesz a komment

  7. #1527
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Mennyi néző van kint kábé?

  8. #1528
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    1500. Ebből 1000 ingyenjegyes általános iskolás Knézy rendesen odamondogat a válogatottnak
    n33dmor3luck likes this.

  9. #1529
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Az index tudósításán sírva röhögök...

  10. #1530
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Ezt az andorrai "csékát" könnyebb átugrani,mint megkerülni. Futás közben, mintha hátrafelé mozogna...
    Nem értem a 0-0 még...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •