Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (89) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Adózás

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És hangsújozom, ENNEK az államnak nem fizetek ha nem muszáj, márpedig azért nem, mert sem most és a jövőben pedig mégennyire sem, szinte semmi nem jön vissza.
    Ez az "ENNEK az államnak"-ot már többször leírtad. Mi az az ennek, és melyiknek fizetnél?

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 18.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Idézet Zoli82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az államadósság csak akkor nő amikor a szocik vannak kormányon...
    Are you serious?

  3. #13
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért feltételezed azt,h ha többen több adót fizetnének, akkor csökkentenék az adóterheket? 20 éve nől az államadósságunk, ráadásul úgy,h folyamatosan törleszti a részleteket és a kamatokat az állam. Ez ezer milliárdos tétel évente.
    És hangsújozom, ENNEK az államnak nem fizetek ha nem muszáj, márpedig azért nem, mert sem most és a jövőben pedig mégennyire sem, szinte semmi nem jön vissza.
    büszke lehetsz magadra, remélem az utakat sem használod. Ha megtámadnak az utcán, remélem nem védenek meg a rendőrök, ha leég a házad remélem nem mennek ki a tűzoltók, stb

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hely
    London, Chelsea
    Hozzászólások
    245

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ezért nem fizetek egy forintot sem ha nem muszály.
    vannak ingyenes helyesírás tanfolyamok is!!!

  5. #15
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    Idézet dlotomi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vannak ingyenes helyesírás tanfolyamok is!!!
    *helyesírás-tanfolyamok


  6. #16
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Sai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    *helyesírás-tanfolyamok

    már múltkor bebizonyította, hogy tud úgy kritizálni másokat, hogy ő sem bír helyesen írni. Na ez az igazi szégyen. Jah meg egyszer még át is vágott külön de az ne ebbe a topicba kerüljön bele, így is off.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  7. #17
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás Adózás

    Idézet dlotomi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vannak ingyenes helyesírás tanfolyamok is!!!
    Te mégsem éltél eddig a lehetőséggel. Gondolom sok szükség nincs rá az angliai munkádhoz...

  8. #18
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    büszke lehetsz magadra, remélem az utakat sem használod. Ha megtámadnak az utcán, remélem nem védenek meg a rendőrök, ha leég a házad remélem nem mennek ki a tűzoltók, stb
    Kicsit meglepődnél ha tudnád,h ezeket az utakat amiket használok mikor készítették. Azóta csak a toldozás foltozás megy. De minden jogom megvan autózni a vadiúj autópályán is, ha a külföldi kamionok járhatnak rajtuk, úgy hogy tankolni sem állnak meg az országban jóformán, és útdíjat os csak idéntől kell fizetniük. A gyenge minőségű utakat pedig ezek teszik tönkre, nem az én másfél tonnás kocsim.

    Az utcán már kellett mefvédenem magam, rendőr sehol nem volt, ők nem szeretnek arra járni. Ha olvasol híreket, akkor láthatod,h hetente vernek agyon öregembereket pár ezer forintjukért, de lopták már el biciklimet is, azt mondta a nyomozó,h szivesen felveszi a jegyzőkönyvet, de értelme nincs nagyon. Én találtam meg a tolvajt és a bringát is. Ha már leégett a házam, addigra hiába érnek ki a tűzoltók, akkor már tök mindegy, ezért fizetjük a lakásbiztosítást.

    Sajnos álomvilágban éltek sokan, mert azt hiszitek,h azért mert ti éveken keresztül becsületes, jó adófizetők vagytok, bármiben számíthattok majd az állam segítségére.
    Nagyszüleim révén tudom,h milyen a magyar egészségügy, autós révén tudom,h milyenek az utak és mennyi adót fizetek emiatt azért,h járhassak rajtuk. A rendőrség eredményes munkáját is ismerem stb.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2013. 10. 16. 06:27

  9. #19
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van kocsim, már a harmadik, mindegyik után fizettem mindíg a súlyadót, az átírásnál a vagyonszerzési illetéket, a több mint 200000km megtételéhez a benzinárban a rengeteg áfát és jövedéki adót. Az utóbbi 15 évben végig bejelentve dolgoztam, szép bruttóért, amibl az állam minden hónapban levette a sápot. Ebből bőven ki kell jönnie a mentőnek ha majd valamikor szükségem lesz rá. A rendőr is kiment amikor betörtek egy rokonomhoz, de gyakorlatilag haszna értelme nem volt. Az utcán szemét van, az utak sz.arok és nem is tkarítják, egészségügy nincs stb stb.
    És rengetegen vannak (milliós a szám) akik SOHA nem fizettek semmit az állam felé, de még a családjukban sem, viszont az átlag 8-10 gyerek után kis trükközéssel minden támogatásra igényt tartanak. Én ezért nem fizetek egy forintot sem ha nem muszáj.
    Olvastam pár hozzászólásodat, egy dolog nem világos, ha itt ennyire _szar_ minden, akkor miért nem mész külföldre?
    "Maradjmár, zsigerből játszom, statokat sem nézem!"

  10. #20
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Hz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olvastam pár hozzászólásodat, egy dolog nem világos, ha itt ennyire _szar_ minden, akkor miért nem mész külföldre?
    Mert így,h nem emelik le a bruttóm majdnem felét minden hónapban sokkal jobban érzem magam, és nem arról írtam,h itt minden szar, hanem arról,h az állam elherdálja azt amit befizetünk, és így én ha lehet nem fizetek be, ha nem muszáj. Inkább maradjon nálam minél több, és majd én eldöntöm,h mire költöm.

    De valami mégis van abban,h itt mégis minden sz.r sokaknak, ezért léptek le már kb 500 ezren, orvosok, ápolók stb. Gondolom neked egy ismerősöd sincs, aki lelépett külföldre végleg?
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2013. 10. 16. 09:22

Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •