Oldal: 155 / 268 ElsőElső ... 55105145153154155156157165205255 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.541 - 1.550 (2676) összesen
Like Tree651Likes

Téma: Hajrá Magyarország!!!

  1. #1541
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Reálisan 2018-ra lehetne itt összehozni valamit. Addig esélyünk sincs. A képzést nem a felnőtt válogatottnál kell megkezdeni. U16-U17 re kellene nagyon rámenni, oda kell a szakember! Edzés, munka, munka, edzés, munka, munka, kitartás, alázat, tervek, célok...ennek van létjogosultsága nem a lambo-nak, meg a bentley-nek
    Thorles likes this.

  2. #1542
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Mentálisan mennyire volt padlón ez a csapat tegnap?! Úúúúúúristen azok a fejek, Koman stb.

    Persze úgy sz.r ez az egész ahogy van ebben az országban, leginkább fent a vezetésben van a probléma. Viszont az nem tetszik,h a játékosok megjátszák,h nem értik,h mi nem tetszik a hozzáállásukban a szurkolóknak és az újságíróknak. Ami hiányzik belőlük az az, amit Andorra tegnap bemutatott. Tök esélytelenként, csupa vereséggel a hátuk mögött 4 szurkolóval a leláton hajtanak végig. Ezek meg két tétmeccsen is öngólt fejelnek/rúgnak.

  3. #1543
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Gratulálok eme gyönyörű teljesítményhez a válogatottunknak h vért izzadva legyőztük az andorrai közmunkaprogramból kiemelt ,futballistává kinevezett válogatottat és ezzel megszereztük az előkelő 3. helyet a csoportunkban !!!!

  4. #1544
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    az a baj, hogy ők ezért még pénzt is kapnak...

    sajnáltam Andorrát, megérdemelték volna az első góljukat.
    nem is voltak messze tőle..
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  5. #1545
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    74

    Alapbeállítás

    Megunhatatlan!

    Cshősz, Gaabeesz and Ice-pocó like this.

  6. #1546
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    http://nepstadion.blog.nepsport.hu/a..._true_colours/ Ezt a cikket szerintem érdemes elolvasni. Lehet meg fogtok kövezni, de én személy szerint heinrichhel értek egyet. Mindegy ki mondta most ki, mellé kell állni, mert különben marad minden úgy ahogy volt..

  7. #1547
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Csányi: Ha távoznék, azt mutatná, hogy rossz úton járunk - NSO

    Aszongya, külföldi edző lesz a válogatott élén, a többi meg marad, mert amúgy jó úton járunk!

    Hát ez hihetetlen, most már biztos,h szándékosan rombolnak! Történelmi rekord vereség után azt mondani,h jó úton járunk?! Mi lenne ha letértünk volna a jó útról? 22:0 a hollandoknál vagy mi?
    Hihetetlen.
    Abban reménykedtem,h ebbe a pofonba kicsit beleszédül a narancs vezér is, és mint normálisabb országban páros lábbal rúgnák ki az mlszből a piramis felső harmadán lebszelőket, és a tetejére beültetnek egy hozzáértő diktátort.
    De nem, minden marad, mert jó úton járunk...
    Remélem a válogatott legközelebbi meccse a felcsúti stadionban lesz, persze izraellel ki mással,h utána megbüntethessenek és zártkapus találkozókon folytathassuk.

  8. #1548
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Kissé szánalmasnak érzem, ami a magyar "foci" körül megy manapság.

  9. #1549
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Én azt nem értem miért olyan fontos ez a magyar foci még mindig. Most is tolják bele a pénzt. Továbbra is fogják. Az emberek továbbra is mennek a meccsre, nézik a tévében, érdeklik az érintő cikkek, riportok. Miért?

  10. #1550
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csányi: Ha távoznék, azt mutatná, hogy rossz úton járunk - NSO

    Aszongya, külföldi edző lesz a válogatott élén, a többi meg marad, mert amúgy jó úton járunk!

    Hát ez hihetetlen, most már biztos,h szándékosan rombolnak! Történelmi rekord vereség után azt mondani,h jó úton járunk?! Mi lenne ha letértünk volna a jó útról? 22:0 a hollandoknál vagy mi?
    Hihetetlen.
    Abban reménykedtem,h ebbe a pofonba kicsit beleszédül a narancs vezér is, és mint normálisabb országban páros lábbal rúgnák ki az mlszből a piramis felső harmadán lebszelőket, és a tetejére beültetnek egy hozzáértő diktátort.
    De nem, minden marad, mert jó úton járunk...
    Remélem a válogatott legközelebbi meccse a felcsúti stadionban lesz, persze izraellel ki mással,h utána megbüntethessenek és zártkapus találkozókon folytathassuk.
    Nem gondolhattad komolyan,hogy bármi is változni fog. Akik változtatni tudnának rajta, azoknak nemigen áll ez érdekükben. Elég jól élnek belőle. Ez elég sok mindenben így működik ebben az országban és nagy valószínűséggel így is marad.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •