Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (89) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Adózás

  1. #21
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert így,h nem emelik le a bruttóm majdnem felét minden hónapban sokkal jobban érzem magam, és nem arról írtam,h itt minden szar, hanem arról,h az állam elherdálja azt amit befizetünk, és így én ha lehet nem fizetek be, ha nem muszáj. Inkább maradjon nálam minél több, és majd én eldöntöm,h mire költöm.

    De valami mégis van abban,h itt mégis minden sz.r sokaknak, ezért léptek le már kb 500 ezren, orvosok, ápolók stb. Gondolom neked egy ismerősöd sincs, aki lelépett külföldre végleg?
    Oké, de valamennyit így is fizetsz, ha pl. pókerből élsz akkor meg nem mindegy hogy mennyibe kerül az "élet".
    Ami külföldön általában olcsóbb mint itt, akkor minek öntöd a vizet, még ha keveset is, egy olyan vödörbe amin alul kifolyik a víz?

    De, van olyan ismerősöm, nem is egy, nem ítélem el őket, semennyire sem, nem is az volt a kérdésem célja.
    "Maradjmár, zsigerből játszom, statokat sem nézem!"

  2. #22
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    A nagyszülők is pókerből élnek, vagy Te tartod el őket?!

  3. #23
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Hz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oké, de valamennyit így is fizetsz, ha pl. pókerből élsz akkor meg nem mindegy hogy mennyibe kerül az "élet".
    Ami külföldön általában olcsóbb mint itt, akkor minek öntöd a vizet, még ha keveset is, egy olyan vödörbe amin alul kifolyik a víz?

    De, van olyan ismerősöm, nem is egy, nem ítélem el őket, semennyire sem, nem is az volt a kérdésem célja.
    Nem valamennyit fizetek hanem rengeteget, legalábbis nagyon sokallom még így is,h próbálom a minimumra szorítani!

    Az zavar az egészben,h az emberek nyomorognak, és nem látják,h meg vannak vezetve, ki vannak használva, és várják a nyugdíjat ami nem lesz, számolják az éveket, ennek vagy annak a pártnak a vezetőjétől várják a megváltást. Aki pedig a saját kezébe próbálja venni a saját életének az irányítását, saját kezébe veszi a pénzügyeit, ara a birkák meg ráfogják,h adócsaló.
    Ez már nagyon OFF, de írtam régebben is itt,h van olyan ismerősöm aki x6-al jár, megvan mindene szépen, csak épp tartozik az apehnak vagy 50 misivel, és amíg jogosult volt rá, márpedig jogosult volt, addig felvette minden hónapban a postástól a 28000 Ft szociális segélyt, ami neki egy tank benzin. Aki tud összeadni és kivonni az nem mondhatja erre,h nem ésszerű.

  4. #24
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A nagyszülők is pókerből élnek, vagy Te tartod el őket?!
    Mivel mi már nem kapunk nyugdíjat, értünk már nem fog senki felelősséget vállalni, nem hinném hogy nekem kellene vállalni a mostani nyugdííjasokért.
    Sok mindenben egyetértek lecso-val btw. Még mielőtt letámadtok én 8órás bejelentett munka mellett pókerezem, de ha tehetném egy fillért sem fizetnék az államnak, és azt is tanácsolom az összes pókeresnek.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  5. #25
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem valamennyit fizetek hanem rengeteget, legalábbis nagyon sokallom még így is,h próbálom a minimumra szorítani! .
    Ez mindig viszonylagos..
    Úgyhogy ebbe szerintem bele se menjünk.
    Az emberek meg birkák, nagy általánosságban, természetesen.
    "Maradjmár, zsigerből játszom, statokat sem nézem!"

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet Hz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oké, de valamennyit így is fizetsz, ha pl. pókerből élsz akkor meg nem mindegy hogy mennyibe kerül az "élet".
    Ami külföldön általában olcsóbb mint itt, akkor minek öntöd a vizet, még ha keveset is, egy olyan vödörbe amin alul kifolyik a víz?

    De, van olyan ismerősöm, nem is egy, nem ítélem el őket, semennyire sem, nem is az volt a kérdésem célja.
    Külföldön olcsóbb az élet??? Muhahahaha

    Jár utána mennyi egy lakás bérleti díja nyugaton, meg úgy minden egyéb szolgáltatás. Lehet, hogy van egy-két cikk ami olcsóbb, de a híd alá nem számít összességében.
    Mielőtt pedig beszólnál, hogy mit ugatok elmondom, hogy NO-ban élek ami még mindig olcsóbb, mint Anglia úgyhogy van fogalmam.

    Amúgy meg, hogy oda is beszóljak Lecso sem különb, mint egy Borsodi ****** uzsorás az egész gondolkodásával un-block.

    Azért xar hely Magyarország, mert úgy gondolkodnak az emberek, mint ő, elvárnak dolgokat, de adni áldozatot vállalni nem hajlandóak.
    Pont úgy utálom a tipusát, mint a magyar poltikusokat.

    Lehet ezután törölni, vagy magyarázni a semmit, de nem érdekel ez a véleményem.

  7. #27
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A nagyszülők is pókerből élnek, vagy Te tartod el őket?!
    Nekem már meghaltak mind (a kórházban), a nyugdíjukat pedig azért kapták (azt a sokat) mert végigdolgozták az életüket érte.
    Amúgy amíg a kórházban voltak végig én vittem a pénzt az ápolónőknek és az orvosoknak is.

  8. #28
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Sempronius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Azért xar hely Magyarország, mert úgy gondolkodnak az emberek, mint ő, elvárnak dolgokat, de adni áldozatot vállalni nem hajlandóak.
    Sajnos rosszul látod, mert az embereknek nincs választása, az állam beszedi a pénzt az áfán, jövedéki adón, illetékeken, a tb díján és mindeféle egyéb díjakon.

    És ezért jogosan várják el az emberek,h ne stadionok hanem fűtött iskolák normális utak, működő egészségügy legyenek az országban. Mivel ezt az állam nem adja meg, vagy beletörődik az ember a sorsába, vagy elmegy innen, vagy marad de alkalmazkodik. Ezt teszem én pl.

  9. #29
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos rosszul látod, mert az embereknek nincs választása, az állam beszedi a pénzt az áfán, jövedéki adón, illetékeken, a tb díján és mindeféle egyéb díjakon.

    És ezért jogosan várják el az emberek,h ne stadionok hanem fűtött iskolák normális utak, működő egészségügy legyenek az országban. Mivel ezt az állam nem adja meg, vagy beletörődik az ember a sorsába, vagy elmegy innen, vagy marad de alkalmazkodik. Ezt teszem én pl.
    Fogalmad sincs barátom úgyhogy nem pazarlom rád a szót.
    Azt javaslom inkább, hogy tanulj és többrétűen tájékozódj akkor majd nem leszel ilyen buta demagóg megmondóember.

  10. #30
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Amellett, hogy teljesen érthetőek az érzéseid, (sőt szerintem a legtöbbünknek is vannak hasonlóak) ezzel együtt ilyen felfogással nem lehet sehova jutni. Így akkor el kéne költözni az Amazonas erdeibe az indiánokhoz, koka levelet rágni-szívni, vadászni, halászni, ami szerintem a legjobb lenne, ami történhetne a világgal, viszont 2013. Európa közepén ez sajnos lehetetlen.

    Vajon, ha az a kérdés, hogy szeretnéd e, hogy az ország egész lakóssága úgy éljen, ahogy Te holnaptól, akkor arra nyugodt szívvel rábólintanál?!
    Utoljára módosítva: jak1 által: 2013. 10. 16. 10:02

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •