Oldal: 5 / 9 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (89) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Adózás

  1. #41
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    lecso, vajon Németországot olyan felfogással építették, mint amit Te közvetítesz? Vagy legyen minden olyan itt is, mint ott, de csinálják mások, Te pedig majd megköszönöd? Hogy van ez?!

  2. #42
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Hz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez tévedés, a nyugdíjukat nem az anno saját befizetett pénzükből (+kamatok) kapják, hanem abból amit az aktuális munkaadói/munkavállalói réteg befizet.
    Az hogy ez miért van így, ne tőlem.. meg szerintem ne itt.
    Tudom hogyan működik ez a felosztó-kirovó nyugdíjrendszer, ezért nem fizetek be ha meg lehet oldani.
    Ha viszont tévedés, akkor kérdezz meg most pár nyugdíjas ismerősödet,h amikor ők aktívan dolgoztak, mit mondtak nekik a nyugdíjukról.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2013. 10. 16. 11:56

  3. #43
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lecso, vajon Németországot olyan felfogással építették, mint amit Te közvetítesz? Vagy legyen minden olyan itt is, mint ott, de csinálják mások, Te pedig majd megköszönöd? Hogy van ez?!
    Aki felépítette németországot, azt most minden nap megemlítik a médiában, mint az emberiség legnagyobb gazemberét. Lassan már a nevét sem lehet leírni. De ez is nagyon off, meg az ilyesmit törölni is szokták.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2013. 10. 16. 11:59

  4. #44
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudom hogyan működik ez a felosztó-kirovó nyugdíjrendszer, ezért nem fizetek be ha meg lehet oldani.
    Ha viszont tévedés, akkor kérdezz meg most pár nyugdíjas ismerősödet,h amikor ők aktívan dolgoztak, mit mondtak nekik a nyugdíjukról.
    Ezért az akkori, aktuális kormányzatot okolják.
    Szerintem.
    Persze az is gáz hogy nálunk a nyuggerekkel lehet választást nyerni..
    "Maradjmár, zsigerből játszom, statokat sem nézem!"

  5. #45
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Elfogadom egyébként amit mondasz és ahogy élsz. Azt gondolom azonban, hogy így viszont semmilyen erkölcsi alapod nincs a bírálatra! A kritika és a semmittevés a legrosszabb párosítás. Valahol még egyet is értek veled, de úgy érzem azzal, hogy én mégis igyekszem megtenni azt, hogy jusson az ország egyről a kettőre, így nyugodt szívvel kérem számon a kormányon amit tesz, vagy éppen nem tesz.

    Sokak szemében én vagyok a balek, ami elképzelhető, hogy úgy van és én is sokat gondolkozom rajta. Egyelőre úgy vagyok vele, hogy tartok a sodrással és így próbálok a legjobban érvényesülni (szerencsére sikerül), mintsem pisálok a széllel szemben és csodálkozom, hogy nem az igazi.

  6. #46
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    kicsit elkanyarodtatok a témától
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  7. #47
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elfogadom egyébként amit mondasz és ahogy élsz. Azt gondolom azonban, hogy így viszont semmilyen erkölcsi alapod nincs a bírálatra! A kritika és a semmittevés a legrosszabb párosítás. Valahol még egyet is értek veled, de úgy érzem azzal, hogy én mégis igyekszem megtenni azt, hogy jusson az ország egyről a kettőre, így nyugodt szívvel kérem számon a kormányon amit tesz, vagy éppen nem tesz.

    Sokak szemében én vagyok a balek, ami elképzelhető, hogy úgy van és én is sokat gondolkozom rajta. Egyelőre úgy vagyok vele, hogy tartok a sodrással és így próbálok a legjobban érvényesülni (szerencsére sikerül), mintsem pisálok a széllel szemben és csodálkozom, hogy nem az igazi.
    Nincs erkölcsi alapom a bírálatra? Kritika és semmit tevés? Rengeteg adót fizetek (még így is) és szavazni is eljárok és betartom a törvényeket, és még soha sem ártottam senkinek. Úgyhogy jogosak az elvárásaim az állam felé,h ne herdálják el a pénzt amit befizetek. Lehet menni tüntetni is, csak nincs értelme, annak viszont van ha több marad a saját zsebemben.

  8. #48
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    "betartom a törvényeket, és még soha sem ártottam senkinek"

    Azért ez így ebben a formában nem igaz. De önigazolásból mindenképpen jelesre vizsgáztál.

  9. #49
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Lecso, nem èrtek veled egyet mindenben, de le a kalappal a kommunikàciòd előtt, hogy mìg legtöbben vadul tàmadnak, mocskolnak, Te vègig normàlis hangnemben, èrvelve vitàzol. Az ellenzèk nagy rèszèről ez nem mondhatò el.
    Nero23 likes this.

  10. #50
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Sambenez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "betartom a törvényeket, és még soha sem ártottam senkinek"

    Azért ez így ebben a formában nem igaz.
    Miért is?

    Jövedelmem nincs amiből adózhatnék, bárki is kérdezi. Néha egy két gyorshajtás pedig még nem a világ szerintem.

Oldal: 5 / 9 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •