Oldal: 4 / 15 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (143) összesen
Like Tree235Likes

Téma: Fórum moderáció - Kik legyenek a fórumközösségünk moderátorai?

  1. #31
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet bubucmester eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bigacsiga,
    Te sem vagy lemaradva haverom...
    fejes1988 and BbQ11 like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #32
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van már hozzászólása itt?
    Persze, csak kb havonta néz be ide

  3. #33
    Fáradhatatlan grinder TheHUNuT9s avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 12.
    Hozzászólások
    611

    Alapbeállítás

    Maxxxika
    AlcoholPro likes this.

  4. #34
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te sem vagy lemaradva haverom...
    "A legnagyobb dolog ami zavart es az egyetlen amirol irni kivanok az a forum cenzurazasa. Ahanyszor felvetettem a moderalast a valasz mindig ugyanaz volt, hogy nincs ehhez eroforrasa az oldalnak. Lehet rosszul, de en ezt ugy latom, hogy egyszeruen a tagok kozul valasztott moderatorok kezebe nem akarta az oldal kiadni a "hatalmat". Nem is lenne ezzel gond, ha nem lenne visszatero problema azzal hogy nyom nelkul eltunnek irasok, bezarulnak es torlodnek topikok. Nekem ez sok volt es zavart."

    Hátha visszalehetne így csalogatni Szerintem 1-2 ember örülne...
    Jul3s4ty likes this.

  5. #35
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 06.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Tirx
    Differentborder
    BelaKecske

  6. #36
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez szerintem totál hülyeség. Egy moderátornak tudni kell önállóan döntést hozni, nem pedig egyeztetni még valakivel, hogy ki merjen törölni egy hsz-t. Egyébként szerintem ez baj is itt PA-n. Azaz egy hsz. törlése után jön egy kisebb csapat, akik rögtön "habzó szájjal" felháborodnak, hogy merték ezt.
    Nyilván ez kényesebb hsz-ekre értendő, mint pl. ami most is volt Maxi-val. Én sem gondoltam, hogy egy "a k.rva anyád, te büdös k.csög" hsz törlése előtt népszavazást tartsanak.


    Idézet WellPlayed eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a gomb jelenleg is létezik, a hozzászólás "keretében", a Gyors válasz, Válasz, stb. gombokkal egy vonalban, de a bal oldalon, egy háromszögben lévő felkiáltójel. Ezzel azonnal lehet jelezni a moderátoroknak a a sértő hozzászólásokat.
    Durva, hogy van ez a gomb, másfél éve aktív vagyok és sosem vettem észre. Nem lehetne nagyobbá, könnyebben érzékelhetővé tenni???

    Attól még lehetne vele jelezni a majdani moderátorok felé, de nem csak a sértő, hanem a durván semmitmondó, ultratroll hsz-eket is.

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A javaslatoknál azt is vegyétek figyelembe, hogy aki jó vagy akár kiváló szakmailag nem biztos, hogy moderátornak is alkalmas. Nem feltétlenül a leghangosabb és legaktívabb tagok a legjobb moderátorok.
    Ezzel egyetértek. Úgy gondolom olyan tagokat kellene moderátornak választani, akinek úgymond van itt "múltja" a fóruméletben, van rálátása hogy mennek itt a dolgok, rendben van az értékrendje és aktív fórumozó is. Ezek ugye általában régebbi regek lesznek, amivel azért legtöbbször együtt jár a szakmai tudás is, mondjuk 3k+ hsz-el ritka lesz aki nl2-n játszik . (ezért is volt a szavazatom: Dán, Béla meg Holdenper)
    Utoljára módosítva: S0nnyB1ack által: 2013. 10. 16. 15:51

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Volt 1-2 sztori ami eldurvult, de alapvetoen nekem nagyon hianyoznak a regi vicces topikok. A tanulas mellett hatalmasakat nevettem Dan jonak tunik, ugyis itt van fenn egesz nap... Csak tul sokat grindel!
    Nem tudom hany embert igenyel a feladat?

  8. #38
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Ty srácok, én biztosan nem tudom vállalni, mert elég sok minden van most a tányéron.

    Danfiu és BK elég aktívak, normális srácok, és szakmailag is ott vannak a szeren, szóval ők jók lennének erre pozícióra.

    Viszont érdemesebb lenne jelentkezniük egy topicban azoknak, akik hajlandóak lennének elvállalni a moderátori szerepet (előtte meg a PA kifejthetné, hogy ez mivel is jár. Mi lesz a feladat, napi mikor, és hány órát kell járőrözniük, stb). Utána kirostálhatnánk az ilyen trollokat, mint a birs320 () és a komoly jelentkezők közül választhatnánk 3-4-5 embert.

    A PA-nak valamilyen szinten mindenképpen honorálnia kéne szerintem (valami ajándék tárgy, vagy versenyre ticket, vagy bármi ilyesmi). Mert elég nagy meló, és aki a moderátori feladatokat élvezi, az beteg ember Oké, hogy megtiszteltetés,meg jobbá teszi a fórumot, de azért ez nem egy 2p2, ahol jungleman, mrgr33n13, meg hasonló arcok postolgatnak, szóval nem ad egy olyan pókeres társadalmi presztízst.
    don pro, Rumjack, Jul3s4ty and 1 others like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #39
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    A moderátornak egyáltalán nem kell szakmailag jónak lennie! Mondjátok már példát arra, hogy miért kéne?! Magamtól nem megy.
    AlcoholPro likes this.

  10. #40
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    hát mert itt ... itt... annak kell lennie!
    Csak a likekirályok és a PRO-k lehetnek jó moderátorok!
    A többiek csak a próságra és likeságra vágyó tömeg, akik egy ilyen nemes feladattal nem ruházhatóak fel.
    oTBo, MrChaotic and kertitorp like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

Oldal: 4 / 15 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •