Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen
  1. #11
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NL100-on több asztalon tiltelni pedig nem egy jó befektetés...
    NL50-en se )

  2. #12
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Hmm, én csak azt jegyezném meg, hogy kicsik a minták. NL50-ről csak 25K leosztásod van? Én a 100K-s mintámból tudok mutatni olyan 25K handet, ahol -10 beülőben is vagyok, és tudok olyat mutatni, ahol +20.

    7K hand meg semmit nem mutat.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  3. #13
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmm, én csak azt jegyezném meg, hogy kicsik a minták. NL50-ről csak 25K leosztásod van? Én a 100K-s mintámból tudok mutatni olyan 25K handet, ahol -10 beülőben is vagyok, és tudok olyat mutatni, ahol +20.

    7K hand meg semmit nem mutat.
    +1

    7K hand nagyon kevés. Még 20k is. Szerintem kell legalább 50K leosztás ahhoz, hogy a BB/100 hiteles legyen.

  4. #14
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NL50-en se )
    Na igen, abban különösen jó vagyok! Volt már ott 12 beülős bukóm egy jó kis idegroham után, bár ha jobban belegondolok ennek kb a harmada volt csak klasszikus tilt, a többiről az rng gondoskodott ,a kettő együtt végzetes! :P
    Ja és mindezt kb 3 óra alatt 5-6 asztalon. Ami nem is lenne gáz ha mondjuk ekkora (vagy feleekkora) plusszos szessönt is tudnék produkálni, de nem tudok.
    Szóval most egy ideig inkább sakkozok

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    A legnagyobbb hibad: a kis river aggreszio. A legtobb nl50-100-a veszto, breakeven játékosank errefelé kell keresni a hibát. Pont azon az utcán hagysz valuet a partiban, amelyiken a legtöbb pénz kerülhet be. Nézd végig a partijidat és látni fogod, h sokszor ch-elsz az utolsó utcán jobb kézzel. Mindeképp javítsd!!


    Sztem kicsit kevés a steal (30-40%-ot tartok ideálisnak), kicsit kevés a 3bet (7-10%). Nl100on, az én tapasztaltaim alapján, az előbb megadott 2 zónának az alsó határához érdemes közelíteni (tehát nincs is semmi baj a játékoddal, csak azért írom, h, ha valami egybet is javítani akarsz, akkor ezeken érdmes gondolkodni). Ill. kicsit kevésnek tűnik a fold to cbet, ezt már kissé nagyobb hibának érzem (de itt elképzeléhetőnek tartom, h tévedek: és ilyen stattal is lehet, jól játszani, vagy azért dobsz ilyen keveset, mert feszesebben indulsz nálam, stb.). Mindenesetre első ránézésre az 56% kevés.


    Szumma: Kisebb hiányosságok vannak, de az egyetlen igazán jelentős hiba a river aggresszió (minimum 2 legyen, de inkább több)!

  6. #16
    Handelemző pindrokk avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hely
    top of the range
    Hozzászólások
    994

    Alapbeállítás

    Kössz Lederman

    River agresszió: Valószínűleg igazad van! A kis agresszió szerintem azért van mert poziból flopot, turn meghívom és ha nincs igazán erős kezem a rivert checkelem.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •