Oldal: 11 / 15 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (143) összesen
Like Tree235Likes

Téma: Fórum moderáció - Kik legyenek a fórumközösségünk moderátorai?

  1. #101
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Félreértettétek, WellPlayed is csak javaslatokat tett be. Ez nem végleges lista. Várjuk még egy darabig a javaslatokat. Javítottuk is, hogy egyértelmű legyen.
    Még a saját adminotok hozzászólását is moderáljátok?
    Vicc, viszont az feltűnt, hogy a javított listán már nem vagyok rajta
    Holdenper and AlcoholPro like this.

  2. #102
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sztem legyen Danfiu mindenképp benne, ő már csak a méretei, omaha-tudása és a humora miatt is legalább 5-6 embernek felel meg és akkor már csak 2-3 másik kell.
    Vegre valaki megdicserte a humoromat




  3. #103
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sztem legyen Danfiu mindenképp benne, ő már csak a méretei, omaha-tudása és a humora miatt is legalább 5-6 embernek felel meg és akkor már csak 2-3 másik kell.
    danfiu and AlcoholPro like this.

  4. #104
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még a saját adminotok hozzászólását is moderáljátok?
    Vicc, viszont az feltűnt, hogy a javított listán már nem vagyok rajta
    Mert átírtuk további javaslatokra, téged pedig már mindenki említett. Mi is támogatjuk a jelölésed.

    Olyan fórumozókat próbáltunk említeni, akiket még nem említettek meg, de szerintünk szóba lehet hozni őket is moderátornak.
    BelaKecske likes this.

  5. #105
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Érdemesebb lenne részekre bontani a fórumot, és az alapján kijelölni 1-2-3 embert 1-1 rész moderálására. Így megy máshol is, meg logikusabb is, mert dán mondjuk nem hiszem, hogy 6max nlhe sngs topicokat fog böngészni, Tir-X meg pl a HUsng-t.

    Attól függ mennyi modot szeretnétek, de egy ilyen felosztás jó lehet:

    PLO (1 ember)
    NLHE cg (1-2 ember)
    SNG (1-2 ember)
    MTT (1-2 ember)

    Bulvár-OFF-egyéb (4-5 ember)

    Persze lehetnek átfedések, de kéne, hogy legyen legalább egy direkt arra a területre kijelölt ember. Valószínű játékos topicokban kevesebb moderálni való lesz, de nem árt, ha valaki azokba is belekukkant.

    Annyira nem vagyok képben ki-mit tol, de PLO-ra a dán szerintem tökéletes lenne.
    NLHE cg-re mondjuk Tir-X, BK. SNGre mehet trixiwl, Ceewyl (ha jól tudom ők sngsek ), roki. MTT-s aktív tagokat nem igazán ismerem.

    És ha van kedvük, energiájuk, akkor ez a 4-7 ember tudná moderálni a többi topicot is. Amelyik nem időszakos topic, ott megbeszélhetnék, hogy ki felügyeli.

    Így nem lenne az, hogy valamire négy mod figyel, valamire meg egyikük sem. Vagy bekerül 5 nlhe cg-s ember, és a PLO/Sng/MTT témákra senki nem figyel.
    danfiu, Thorles, Gaabeesz and 3 others like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #106
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Szép gondolat Holden

  7. #107
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 09. 01.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Holdenper +1

  8. #108
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    szerintem is legyen dán még mielőtt túl komolyan veszi hogy nem lett jelölve és itt hagyja az oldalt.

    egyébként kicsit túl van lihegve az egész, nem értek egyet Holdival hogy ennyi mod kellene, mert szakmai topikokban effektíve nem kell mod, kb offtopikra kellenek csak, szerintem 3-5 akíiv tag lazán megoldaná az egészet mindenféle pókertudás nélkül.
    Lazán ki lehet szúrni ha valaki trollkodik vagy épp komolyan hozzá szándékozik szólni egy témához még ha nincs is esetleg rálátása arra.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  9. #109
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdemesebb lenne részekre bontani a fórumot, és az alapján kijelölni 1-2-3 embert 1-1 rész moderálására. Így megy máshol is, meg logikusabb is, mert dán mondjuk nem hiszem, hogy 6max nlhe sngs topicokat fog böngészni, Tir-X meg pl a HUsng-t.

    Attól függ mennyi modot szeretnétek, de egy ilyen felosztás jó lehet:

    PLO (1 ember)
    NLHE cg (1-2 ember)
    SNG (1-2 ember)
    MTT (1-2 ember)

    Bulvár-OFF-egyéb (4-5 ember)

    Persze lehetnek átfedések, de kéne, hogy legyen legalább egy direkt arra a területre kijelölt ember. Valószínű játékos topicokban kevesebb moderálni való lesz, de nem árt, ha valaki azokba is belekukkant.

    Annyira nem vagyok képben ki-mit tol, de PLO-ra a dán szerintem tökéletes lenne.
    NLHE cg-re mondjuk Tir-X, BK. SNGre mehet trixiwl, Ceewyl (ha jól tudom ők sngsek ), roki. MTT-s aktív tagokat nem igazán ismerem.

    És ha van kedvük, energiájuk, akkor ez a 4-7 ember tudná moderálni a többi topicot is. Amelyik nem időszakos topic, ott megbeszélhetnék, hogy ki felügyeli.

    Így nem lenne az, hogy valamire négy mod figyel, valamire meg egyikük sem. Vagy bekerül 5 nlhe cg-s ember, és a PLO/Sng/MTT témákra senki nem figyel.
    Óóó nem a kínai internet cenzúrázását kell itt megszervezni, jelentkezzen ebben a topikban egy szűkös határidőig aki vállalja, gyors szavazás, aztán aki megkapja mondjuk a 2/3-ot az moderátor lesz. A moderátoroknak még extra energia és időbefektetéssel sem jár, böngészik ugyanúgy az oldalt aztán amit kell törölnek. A jelentő gomb továbbra is ott van bal lent azt meg lehet ezután is használni. Túl van ez ragozva nagyon.
    Macko1 likes this.

  10. #110
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Idézet WellPlayed eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Néhány további fórumozó, aki szerintünk szóba jöhet:

    mrj
    Epiman
    R1per2
    Ceewyl
    Orang3J3ws99
    NitroHUN
    SchZol
    Mabohai
    kispagat
    Akik számára ismeretlenek lennének ezek a játékosok: Évekkel ezelőtt a fórum oszlopos tagjai voltak, hasznos hsz-okkal, blogokkal stb emelték az Akadémia akkor amúgy is magas színvonalát.

Oldal: 11 / 15 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •