Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Holdenper

Téma: HU SNG Turbo

  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 28.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás HU SNG Turbo

    Sziasztok!

    3,5 dolláros turbo sng-t játszottam Starson és ott merült fel ez a hand, amire kiváncsi vagyok a véleményekre. A szituáció a következő 3. leosztás nemsok minden chip vándorlás volt tehát kb mindkettőnk előtt 1500 zseton volt. Az ellenfél ismeretlen görög játékos.

    Hero BTN: raise 40, BB call

    Flop: BB checks, Hero raise 40, BB calls

    Turn: BB raise 100, Hero calls

    River: pot:360 , BB raise all in 1320, Hero?

    Rengeteg fogalmatlan játékos van ezen a limiten nem ismertem még őt hogy hogy játszik, de sokan játszanak így 9x-el azt tudom. A hand igazából azért került fel mert én ezeket a szituációkat mindig eldobom ameddig nem láttam tőle párszor hasonló moveot, viszont itt pl dobás után megmutatta a kezét és -t mutatott.

    Szóval leszámítva hogy gondolom hatalmas variancia növelő szerintetek ismeretlen ellenfelek ellen leszünk itt elégszer elől a callhoz?

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet hooc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    3,5 dolláros turbo sng-t játszottam Starson és ott merült fel ez a hand, amire kiváncsi vagyok a véleményekre. A szituáció a következő 3. leosztás nemsok minden chip vándorlás volt tehát kb mindkettőnk előtt 1500 zseton volt. Az ellenfél ismeretlen görög játékos.

    Hero BTN: raise 40, BB call

    Flop: BB checks, Hero raise 40, BB calls

    Turn: BB raise 100, Hero calls

    River: pot:360 , BB raise all in 1320, Hero?

    Rengeteg fogalmatlan játékos van ezen a limiten nem ismertem még őt hogy hogy játszik, de sokan játszanak így 9x-el azt tudom. A hand igazából azért került fel mert én ezeket a szituációkat mindig eldobom ameddig nem láttam tőle párszor hasonló moveot, viszont itt pl dobás után megmutatta a kezét és -t mutatott.

    Szóval leszámítva hogy gondolom hatalmas variancia növelő szerintetek ismeretlen ellenfelek ellen leszünk itt elégszer elől a callhoz?
    Szerintem nem leszünk elől elégszer és random fishek ellen nem is kell hero callozni 3.5x-es overbetet.

  3. #3
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Nem callolnám a rivert és sokszor már turnon eldobom, mert igazából csak a 3-as a tiszta out, szóval az rio miatt inkább szórom
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    én se adnám, főleg 3. leosztásban. csak a varianciát növeled.
    viszont megy a note ugyebár...köszönjük a mutatást, valóban fish

    utólag a parti során kell kihasználni ezeket...ha nagyot nem mákol,
    szinte biztos hogy vered ez ilyen elleneket
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    ja, végre egy turbo hu sng topik!
    jó ötlet volt.
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem callolnám a rivert és sokszor már turnon eldobom, mert igazából csak a 3-as a tiszta out, szóval az rio miatt inkább szórom
    Teljesen egyetértek, igazából újra megnézve a handet, az sokkal fontosabb döntési helyzet.

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 23.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Én is figyelni olvasni fogom.

  8. #8
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Turnön nagyon rossz a call...még 8 outtal számolva sem lenne meg az oddsunk (implied nélkül, ami pedig nem hinném, hogy túl sok lenne egy avg ellenfél ellen), de ugye a nyolcasok nem tiszta outok, és lent van egy FD is, szóval 3db 3-asnak örülhetünk csak igazán. River fold.

    Flopon ha agresszív az ellenfél check-back is szóba jöhet (eléggé eltalálhatja a feltételezett rangét ez a flop, meg szeretnek ilyeneken CRelni, CR ellen meg dobnunk kéne általában). Persze ha check-back, akkor elég sok turnön érdemes delayed cbetelni, mert nincs SD valuenk
    dexterjacko likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •