Oldal: 24 / 60 ElsőElső ... 14222324252634 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 231 - 240 (591) összesen
Like Tree288Likes

Téma: Pistapapa és az Omaha

  1. #231
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Pista, ne a rollod nagysaga hatarozza meg azt,hogy milyen teten jatszol!

    Tudod, hogy mi a velemenyem a jatekodrol, nagyon szet van esve, nyugodtan jatszal csak meg plo4-en, aztan ha lesz egy nagyobb mintad, akkor sztem fellephetsz majd 10-re.Minden bantas nelkul:a te jatekod most olyan, mint egy ures, gyomokkal teli telek.Nagyon ures es nem nagyon foglalkoznak vele, gyokerestol meg kell valtoztatni a jatekodat es aztan uj palantakat kell ultetni!Jah igen es a legfobb dolog, ami hianyzik,hogy amikor ellesznek ultetve ezek a palantak, akkor ezek sorjaban legyenek elultetve,szoval h tudjal egy nagyon szisztematikus,stabil, nyero jatekot hozni!

  2. #232
    Tag Electrocowboy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 14.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    A hasonlatnál maradva,akkor szántsa fel az egész kertet és kezdjen el elölről mindent?Rombolni könnyű,de újraépíteni sokkal nehezebb.
    Mi is lenne az a stabil alapjáték?Vagy inkább balladai homályban hagyod?

  3. #233
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Electrocowboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A hasonlatnál maradva,akkor szántsa fel az egész kertet és kezdjen el elölről mindent?Rombolni könnyű,de újraépíteni sokkal nehezebb.
    Mi is lenne az a stabil alapjáték?Vagy inkább balladai homályban hagyod?
    Pontosan, szantsa fel az egeszet, kezdjen elolrol mindent. En 2 ev omaha utan hagytam el csomo olyan hibas berogzodest es epitettem ujra a jatekomat az alapotktol.Nem konnyu,sokan nem hajlandoak ra(megfizetni az arat) de ez az ara annak h nyero legyen es fentebb lepkedjen. Egyebkent meg mar elmondtam neki mik a fobb hibak a jatekaban, mert tartottam vele egy orat.

    Az meg h mi a stabil alapjatek, az hulye kerdes,mert sok tenyezobol tevodik ossze.Kell egy stabil alapvaz a jatekanak, ami meg messze sincs meg neki, igy csodalkozik h elcsuszik a jateka postflop.Amikor megneztem a jatekat, nagyon sok olyan teljesen alap hiba volt a jatekaban, amivel meg nem is lenne baj, de sokszor nem tudta megmagyarazni mit meirt csinal es nagyon sok volt a random/atgondolatlan cselekedet.

    Idézet Electrocowboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A hasonlatnál maradva,akkor szántsa fel az egész kertet és kezdjen el elölről mindent?Rombolni könnyű,de újraépíteni sokkal nehezebb.
    Pont az h rombolni sokkal konnyebb mivel tudod h azok a koncepciok helytelenek, mert valamiert nem nyer hosszutavon es az ujjaepitesnek kene konnyen menni, mert ha valakinek nagy alazata es szeretete van a jatek irant az meg fogja tudni csinalni.
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2013. 10. 20. 13:43
    Arsen, topin, BelaKecske and 1 others like this.

  4. #234
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Tisztában vagyok az edzésen elhangzottakkal bár talán tényleg fel kellett volna venni.

    Majd a másodikat...

  5. #235
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Idézet rookie8906 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Omahában a 11k az nem minta.
    Sokaknak 1 max 2 session.
    Következő 11k handben simán bukhatsz 40bb/100al is
    Csúnya dolgok vannak omahában sokszor,ezért is adják fel sokan.
    Azt a verebet megnézném akinek ez 1 session

    De persze tudom, hogy nem minta ez, de attól még 15bb/100-at hosszu tavon is hoznom kell tudni. Kiderül.

  6. #236
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pontosan, szantsa fel az egeszet, kezdjen elolrol mindent. En 2 ev omaha utan hagytam el csomo olyan hibas berogzodest es epitettem ujra a jatekomat az alapotktol.Nem konnyu,sokan nem hajlandoak ra(megfizetni az arat) de ez az ara annak h nyero legyen es fentebb lepkedjen. Egyebkent meg mar elmondtam neki mik a fobb hibak a jatekaban, mert tartottam vele egy orat.

    Az meg h mi a stabil alapjatek, az hulye kerdes,mert sok tenyezobol tevodik ossze.Kell egy stabil alapvaz a jatekanak, ami meg messze sincs meg neki, igy csodalkozik h elcsuszik a jateka postflop.Amikor megneztem a jatekat, nagyon sok olyan teljesen alap hiba volt a jatekaban, amivel meg nem is lenne baj, de sokszor nem tudta megmagyarazni mit meirt csinal es nagyon sok volt a random/atgondolatlan cselekedet.



    Pont az h rombolni sokkal konnyebb mivel tudod h azok a koncepciok helytelenek, mert valamiert nem nyer hosszutavon es az ujjaepitesnek kene konnyen menni, mert ha valakinek nagy alazata es szeretete van a jatek irant az meg fogja tudni csinalni.
    Felszántás és ültetés zajlik. Naponta trágyázom is.
    CsabiST likes this.

  7. #237
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Pistapapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De persze tudom, hogy nem minta ez, de attól még 15bb/100-at hosszu tavon is hoznom kell tudni. Kiderül.
    Ezt kitol hallottad?

  8. #238
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt kitol hallottad?
    Most találtam ki

  9. #239
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    124

    Alapbeállítás

    Régen nekem volt 2-3 22k+ handes session is

  10. #240
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet rookie8906 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Régen nekem volt 2-3 22k+ handes session is
    PLO

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •