Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (54) összesen
Like Tree23Likes

Téma: Stakelés/Backelés

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    Remélem sikerül!!!
    GL

  2. #22
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ok nyilván persze, csak futottatok bele gondolom már ilyenbe.
    Példának okáért, ha valaki megélhetésért pókerezik, kvázi annyi pénze sincs hogy fenntartson egy albit, ezért folyamatosan cashoutol a nyereményből és egyszer csak beüt a krach..
    Gyerek ott van hogy tartozik x dollárral, poki se megy és fel akarja adni?
    Nem is nagyon röpködnek az ajánlatok...
    AlcoholPro likes this.

  3. #23
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Lehet, hogy félreértettétek, de én alapnak gondolom, hogy írásos szerződéssel kezdődik egy ilyen dolog.
    A staker (a támogató) bármikor elállhat a dologtól, például, ha megrendül a bizalma, nem látja a potenciált, rájön, hogy rossz üzlet, nem megfelelő a stakelt (támogatott) hozzállása stb.

  4. #24
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy félreértettétek, de én alapnak gondolom, hogy írásos szerződéssel kezdődik egy ilyen dolog.
    A staker (a támogató) bármikor elállhat a dologtól, például, ha megrendül a bizalma, nem látja a potenciált, rájön, hogy rossz üzlet, nem megfelelő a stakelt (támogatott) hozzállása stb.
    jól teszed!

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Úgy tudom , hogy ezt a féle szerződés papírt nem fogadják el a bíróságon , ergó szart sem ér.
    AlcoholPro likes this.

  6. #26
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet 21PoKeRaRcSuNy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy tudom , hogy ezt a féle szerződés papírt nem fogadják el a bíróságon , ergó szart sem ér.
    Nem is azért íratják alá.

  7. #27
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem is azért íratják alá.
    Mire gondolsz?

  8. #28
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Idézet 21PoKeRaRcSuNy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy tudom , hogy ezt a féle szerződés papírt nem fogadják el a bíróságon , ergó szart sem ér.
    Mit, egy kölcsönadási szerződést, ahol beleírjátok, hogy x-y időtartamig köteles pl. visszafizetni, xy részletekben, stb?

  9. #29
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 09.
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Az ilyen szerződés sem megoldás szerintem mert itt meg a stakelt járhat rosszul ha elveszti a pénzt és mégis be akarják rajta hajtani.... Kölcsönös bizalom nélkül ez a dolog nem működhet szerintem (vagy egy közös ismerős nélkül aki kezességet vállal) . A cashoutokat is meg lehet oldani ha pl. 1k-t ad a staker és mondjuk ha megy a szekér a 3k fölötti pénzt veszed le és azt is mindig elosztjátok . Így ha elkezdesz bukni max az alap tőkét bukhatod. Ha 1k-ra visszabuksz eldönthetitek hogyan tovább, vagy előre meg kell állapodni benne hogy az alap tőkét vissza kell e adnod ilyen esetben vagy esetleg a staker vállalja a kockázatot... Nyilván ha mondjuk 10k-t osztottatok akkor ez már nem akkora gond ha meg nem mész 3k fölé akkor sem...

  10. #30
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Gaabeesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mit, egy kölcsönadási szerződést, ahol beleírjátok, hogy x-y időtartamig köteles pl. visszafizetni, xy részletekben, stb?
    Nem hiszem, hogy ezzel jól járna bármelyik fél is. Minden körülményt figyelembe vesznek a bíróságon, és mit mondanál, hogy pokerezni adtam kölcsön neki pénzt? Milyen körülmények között, stb (itt aztán még az is kiderülhet, hogy több embernek adtál kölcsön, akik %ot fizettek a nyeremények után = miért nem adóztál belőle). Persze, aki jobban ért a joghoz az kifejthetné ezzel kapcsolatban a véleményét.

    Szerintem a szerződés alapvetően azért véd a lelépéstől, mert bizonyíték van arra, hogy adott ember stakelte az illetőt, így ha lelép a pénzzel, akkor kb soha nem fog tudni stakert találni.

    Plusz nem hiszem,hogy elfogadnák bíróságon a szerződést, és csak a sz0pás lenne vele, ha hatóságon keresztül akarnál behajtani X $-t. Szerintem nincs az a pénz, ami miatt megéri ez, ami miatt megérné, annyit meg úgy sem utal senki a másik számlájára úgy, hogy nem ismeri az illetőt.
    Utoljára módosítva: Krono által: 2013. 10. 26. 18:28
    AlcoholPro likes this.

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •