Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (33) összesen
Like Tree9Likes

Téma: NL100 rush KK cold 4betet kap 200bb deepen

  1. #21
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    100bb deep nyilván lehet backraiselni gond nélkül, de általában call jobb, mivel mp call majd backraise-sel simán lehet nálunk KK+ és kevésbé hatos pár, de nyilván ellenfél függő, h ki ellen mi a jó, meg saját image is számít persze.

  2. #22
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Full Tilt Converter Tool from Play Online Poker, Site Reviews & Poker Forum | FlopTurnRiver.com

    SB ($210.10)
    BB ($271.35)
    UTG ($96.25)
    Hero (MP) ($276.20)
    CO ($687.15)
    Button ($78.20)

    Preflop: Hero is MP with K, K
    UTG raises to $2, Hero raises to $8, 2 folds, SB raises to $23, 2 folds, Hero calls $15

    Flop: ($49) 9, 10, 3 (2 players)
    SB bets $36, Hero calls $36

    Turn: ($121) J (2 players)
    SB bets $151.10 (All-In), Hero ?

    Turn-ön sikerült neki egy sima, eldöntendő kérdéssé változtatni a partit: Megadjam vagy ne adjam?
    Itt ezekre a lapokra gondoltam nála QQ Qs-el, AA, AsKx, KK?. Ezekből AA ver, a többi előtt vagyunk. Ugyanakkor miért tolná be QQ-val amikor erős lapot repelünk? AsKx-el jó játék lehet, ha azt gondolja, hogy dobatni tudja a QQ, KK-mat, de gondolhatom-e, hogy ennyire jó játékos?

    Vélemények?
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  3. #23
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Így szerintem feladható akár, de nehezen dobnám adott pillanatban, sőt lehet nem is tudnám eldobni..

  4. #24
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    két piros A betűre tenném a külköt. Az ellen lehet megvan az oddsunk.
    BelaKecske and Ice-pocó like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  5. #25
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    jah.. konkrétan ha csak AA-ra tesszük szerintem odds miatt sem dobhatunk már.
    Ugye 50%-ba lesz nála naked AA, a betsize miatt inkább tenném naked-re mint sem ill, néhányszor lesz nála QQ is ..szóval szerintem már nem dobhatunk szimplán potodds miatt sem.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  6. #26
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet tanfoglio107 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1
    (alacsony boardon 2 utca call, river fold)
    Hát ez így önmagában hülyeség, már elnézést a nyers megfogalmazásért Millió tényező befolyásolja a postflop játékot, ezt így kijelenteni, meg globálisan ráhúzni ilyen szitukra óriási hiba.

  7. #27
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Őrbottyán
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Persze sok mindentől függ, sizeoktól, post tendenciáktól, board textúráktól stb. Általánosságban véve írtam.. Nem konkrétan a handre..
    - Mental coaching - érdeklődj PM-ben! tanfoglio107@gmail.com

  8. #28
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Azt hiszem nem tudnám dobni.
    You 're an apple

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jah.. konkrétan ha csak AA-ra tesszük szerintem odds miatt sem dobhatunk már.
    Ugye 50%-ba lesz nála naked AA, a betsize miatt inkább tenném naked-re mint sem ill, néhányszor lesz nála QQ is ..szóval szerintem már nem dobhatunk szimplán potodds miatt sem.
    Ha 40%-ban van nála naked AA, 30%-ban AA spade-del, 20%-ban QQ spade-del és 10%-ban nála is KK van, akkor 20% EQ-nk van ellene. A potodds 35% körül van, úgyhogy én nem mondanám ezt így odds callnak!

  10. #30
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Mi lenne, ha dobnánk preflop cold 4betre, miután az eredeti pfr dobott? Lesz valaha is akárki, aki ezt exploitálná? Nit utg-t 3betelek utg+1, sb-ről meg blockerrel (pl. AK) blöff 4betelnek, hogy eldobassák az utg és az én rangemből az AA-nál rosszabb lapokat, amiből kb. csak egy van, a KK. Szerintem kizárt, ez pre KK+ for value.

    3bettel egyetértek viszont, nit utg nem szívesen dob JJ+ AK-t szerintem, cold4bet meg olyan ritka, hogy nem tartanék tőle, sőt így könnyedén dobhatjuk felfordított KK+ ellen, buktunk 8bb-t 100+ helyett.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2013. 10. 26. 15:50
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •