Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (84) összesen
Like Tree143Likes

Téma: Magyar és román kártyások miatt indulhat vizsgálat a PartyPokeren

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet LifeNitz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azert ne is tamogassatok azokat a "pro"-kat akik multi accountolassal csinalnak $100K pluszt. Mert ezek nem igazan prok, akkor lennenek prok ha a tet regularjait kuzdenek le.
    neked csak akkor kell 100K$ ha neomorfot tudod leszedni vele? Nekem nem számítana kitől van, csak legyen!
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  2. #12
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Tényleg NL200-1000 között vizsgálgatta a fisheket??
    Gondolom rengeteg olyan játékos van, aki depositol 100K-t, (ha még regisztrálhat) aztán megtanul pókerezni NL1000 SH-n.

    Nagyon érdekes ez a szegregáció kérdés.
    Fociban nekünk mondjuk nem is lenne rossz.
    Hokinál bevált, folyton a "majdnem legjobbak" között vagyunk. Végül is van minek örülni.
    Ez amolyan kishalak közt nagyhal szindróma.

    Na de pókerben az NL200-1000 nem valami kacsaúsztató. Ha valaki belép az A ligába, akkor ne csodálkozzon, hogy jobbak az ellenfelek. Mert itt a tudás és a tét között van azért korreláció.
    ronInter, dfecco23 and CsabiST like this.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hozzászólások
    290

    Alapbeállítás

    "Én 3-4 napon át figyeltem a játékot, ezalatt hatalmas pénzeket nyertek a két ország játékosai, gusztustalan volt számomra, ami a szegregált asztalokon zajlik." szerintem meg az a gusztustalan h egyaltalan letezik szegregacio...ha mindenki onmagaval jatszik akkor csak a terem nyerhet...mert lerakel..ez az ultra gusztustalan...
    ronInter, hippiasz and uav_online like this.

  4. #14
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Lehet találtak valami kiskaput. Azt se tudom pontosan, hogy is van ez. Mennyi idő után lesz valaki nyerő vagy vesztő a program szerint. Valamint mit néz? Dollárt? BB-t? Valaki beül nl2-re elbukik tíz BI-t, akkor ő vesztő? Másnap nl200-on már fishek közé rakja? Ha ott nyer, akkor megint visszamegy nl2 veszíteni?
    Lord Secret likes this.

  5. #15
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    nevetséges hogy valakit ilyen kis minta alapján be akarnak kategorizálni.
    Most akkor a következő lépés hogy a gyenge játékosok között valaki nyerni merészel akár egy sessionben akkor kitiltják a party pokerről?
    Mikor mennek már csődbe?
    ronInter, Macko1, Gordon and 2 others like this.

  6. #16
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet találtak valami kiskaput. Azt se tudom pontosan, hogy is van ez. Mennyi idő után lesz valaki nyerő vagy vesztő a program szerint. Valamint mit néz? Dollárt? BB-t? Valaki beül nl2-re elbukik tíz BI-t, akkor ő vesztő? Másnap nl200-on már fishek közé rakja? Ha ott nyer, akkor megint visszamegy nl2 veszíteni?
    Gondolom overall profitot néz, így hiába buksz nl2-n 10 BI-t, ha másnap 2BI plusszal zársz nl200-on, a következő sessionödet már téttől függetlenül nyerők között tolod. Ha meg visszamész nl2-ra akkor addig leszel a regek között míg a két nl200 BI-t vissza nem tolod 2 dolláronként

    Így feltételezem nem sokat ér ha van valakinek vesztő acc-ja, mert milyest pluszba fordítod tolhatod szüntelen a regekkel. Max arra jó, ha 1-2k-val mínuszban van a számla, akkor azt hipp-hopp összerántani a fishy asztalokon, aztán lelépni.

  7. #17
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Könnyen lehet, h ezek szimplán lucky fish-ek, de nyilván nem lenne csoda ha tényleg okos regekről lenne szó.
    Gyakorlatilag a szegregáció megteremti az ilyen fajta csalásra való indokokat. Vannak asztalok, ahol fishek és breakeven játékosok ülnek, ki az a hülye aki nem akarna beülni közéjük? Komolyan meglep ez bárkit is?
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 10. 27. 20:49
    ronInter, Gordon, CsabiST and 1 others like this.

  8. #18
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 11. 17.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet találtak valami kiskaput. Azt se tudom pontosan, hogy is van ez. Mennyi idő után lesz valaki nyerő vagy vesztő a program szerint. Valamint mit néz? Dollárt? BB-t? Valaki beül nl2-re elbukik tíz BI-t, akkor ő vesztő? Másnap nl200-on már fishek közé rakja? Ha ott nyer, akkor megint visszamegy nl2 veszíteni?
    valszeg felvásárolják a vesztő accountokat, tolják vele orrvérzésig midstakesen a fishek közt, majd pár nap után mikor átkerülnek a nyerők közé, kezdik elölről egy új acc.-al

    arra azért fogadni mernék hogy ha mondjuk kínaiak lettek volna akkor akik most mentegetik őket, ugyanilyen vehemensen követelnék a kizárásukat
    ceewyl likes this.

  9. #19
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Mindig is utáltam az általánosítást. Mi az hogy tiltsanak ki egy egész országot pár ember miatt. :@

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    A bwin szegregáció eleve bicskanyitogató stílus szerintem, tahó módon hátrányba helyezve a regeket akik annó beleszerettek ebbe a játékba és atom fishből értelemszerűen az évek alatt nyerő regek lesznek (már aki) . A Bwin meg kirak téged mert nyersz ? Hogy képzeled, hogy nyersz 1általán ?
    A srác meg a 2+2 fórumon ... LoL aki ezt a vhogy megkerülte, annak gratulálok csak, nem a leleményes user a hibás hanem a terem, eleve minden nyerő pókeresben van némi rátermettség, majd pont a bwin csinál belük hülyét. Ha "PartyDontCare" ennyire ráér akkor valszeg lehet ő az 1ik nyerő reg, akit zavar, h nem egyedül pecázik

    Szerintem soha nem lett volna pokerboom, ha eleve így indul a dolog, h nem nyerhetsz, ha igen akkor csak nyerők közé rakunk, szembeköpi a pókert ...
    ronInter, BelaKecske, Pat and 4 others like this.

Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •