Oldal: 6 / 9 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (84) összesen
Like Tree143Likes

Téma: Magyar és román kártyások miatt indulhat vizsgálat a PartyPokeren

  1. #51
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet mario1212 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem kötelező a partyn játszani, ha ott játszol akkor elfogadtad a feltételeiket, ha ennek tudatában mégis multizol akkor csalsz, nem komplikált sztem.
    Ezzel a részével egyetértek
    De én tovább megyek.
    Egyenesen bojkottálnám a Party pokert meg az összes olyan termet, akik a saját önnön érdekeik szerint, ráadásul titokban a játékosok ellen olyan trükköket alkalmaznak, amivel ellehetetlenítik a tisztességes játékot.
    ceewyl, KorMil, BelaKecske and 2 others like this.

  2. #52
    Fanatikus tag mario1212 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel a részével egyetértek
    De én tovább megyek.
    Egyenesen bojkottálnám a Party pokert meg az összes olyan termet, akik a saját önnön érdekeik szerint, ráadásul titokban a játékosok ellen olyan trükköket alkalmaznak, amivel ellehetetlenítik a tisztességes játékot.
    ezzel meg én értek egyet, nem is játszom ott, de a cikk nem erről szólt.

  3. #53
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    most komolyan nincs még átállítva a serveren az óra?
    CsabiST likes this.

  4. #54
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha beülsz játszani egy 6max asztalra, ahol 5-en egymással összejátszanak, téged megkopasztva, akkor utána gratulálsz nekik, h milyen leleményesek?
    Te kicsit másról beszélsz,nem összejátszottak a fishek ellen,csak szimplán nyertek,ami ugye tilos....

  5. #55
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet mario1212 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezzel meg én értek egyet, nem is játszom ott, de a cikk nem erről szólt.
    Tudom, én csak a te gondolatmenetedet fűztem tovább, miszerint nem kötelező ott játszani

    Ja és ne felejtsük el hogy a partypoker kezdte el a simliskedést

  6. #56
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Vasarnap van!

  7. #57
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bizalom is kell valamilyen szinten a kifizetések miatt. Mert addig rendben van, hogy pár ezerért átpasszolja neked az accountját, de kifizetésnél is azt kell használni, amit eddig, tehát ő bankja, mb-e, stb..
    Ez természetes, hogy ilyenkor az illető átveszi a beregisztrált email címet, saját maga regisztrál MB-t/Nettellert az adott névvel, az accot adónak pedig nincs hozzáférése semmihez.

  8. #58
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet klagyi1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem is vádoltak már meg többször pl. azzal hogy robot vagyok!!! Általában a legnagyobb csicskák vádaskodnak akik nem tudják elviselni hogy már nem nyernek a tétjükön és soha nem a saját játékukban keresik a hibát hanem mindenféle összeesküvés elméletet gyártanak....
    Erről jut eszembe, amikor Ongém 5max turbo sng-ken voltunk öten magyar regulárok engem többször is letiltottak másik játékosról mindenféle indoklás nélkül, pedig semmiféle összejátszás nem volt, te szerencsére megúsztad

  9. #59
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet Endre1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te kicsit másról beszélsz,nem összejátszottak a fishek ellen,csak szimplán nyertek,ami ugye tilos....
    Gondoltam világos mindenki számára, hogy egy sarkított példát vázoltam fel Gordon gondolatmenete alapján...

    Természetesen a kettő nem ugyanaz, de sztem a multiaccolás is kimeríti a csalás fogalmát.

  10. #60
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Idézet mario1212 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennyire ez azért nem bonyolult, ha vki multiacc.-ol az csal, ha magyar, akkor magyar csaló, és remélem lebukik és elszedik a pénzét. Ugyanezt gondolom akkor is, ha orosz , kínai, vagy amerikai. Nem kéne ezt úgy beállítani, hogy azért mert magyar csaló akkor ügyes srác, és persze nem szabad azt sem hagyni, hogy rágalmazzanak magyar játékosokat, HA nem csaltak PONT.
    Az elkülönítés elfogadhatatlan és természetes,hogy ha valamit nem fogadsz el,akkor megkerülöd, legyen szó egy terem szabályzatáról vagy akár a btk.ról.Ennyit az indítékról.

    De itt senki sem azt mondja,hogy azért nem csalt,mert magyar.Azt mondják,hogy azért csaltak ,mert a partynak paraszt üzletpolitikája van és akkor is értenék,ha kínai csinálná.
    Sértődött hősünk viszont azt mondja: "tiltsuk az egész országot,mert van aki ott csalt"

Oldal: 6 / 9 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •