Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (84) összesen
Like Tree143Likes

Téma: Magyar és román kártyások miatt indulhat vizsgálat a PartyPokeren

  1. #61
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet BennyGothiv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az elkülönítés elfogadhatatlan és természetes,hogy ha valamit nem fogadsz el,akkor megkerülöd, legyen szó egy terem szabályzatáról vagy akár a btk.ról.Ennyit az indítékról.
    ez azért nagyon gáz.
    Fiatal likes this.

  2. #62
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 26.
    Hozzászólások
    96

    Alapbeállítás

    Party+BWin ÓRIÁS VICC Kategória!!! (mooning)

  3. #63
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Elsősorban tudni kell, hogy a teremszabályzat szerint ez csalás, ezért ha megbüntetik őket, az teljesen jogos.

    Nyilván más kérdés, hogy mivel a multiacc általános esetben nem jelent semmi előnyt sem a játék tekintetében (nem többet, mint ha ipokeren egy új nickről játszol ugyan azokkal az emberekkel) ezt mennyire kell olyan csalásnak felfogni, amiért haragudnunk kell ezekre a játékosokra. Ebben a helyzetben, mivel ezzel a többi pro-val szemben komoly előnyre tesznek szert, (hiszen gyengébb mezőnyben játszanak) valóban jogosabbnak tűnik a panaszkodó srác felháborodása, hiszen egy szabály megszegésével ezek a játékosok jobban járnak azoknál, akik tisztességesen játszik. Az, hogy ő kitiltaná az említett nemzeteket a termekből, nyilván nem kell annyira komolyan venni, hirtelen idegességében írhatta inkább.

    Azt szintén meg tudom érteni a részéről, hogy azt akarja, hogy ha már hoztak egy ilyen idegesítő döntést, hogy szétszedik a fisheket a regektől, legalább tartassák be a saját szabályaikat.

    Személy szerint azt gondolom, hogy amíg az ember másnak nem árt, úgy ügyeskedik a pénzszerzésben ahogy akar, így aztán ezekre a srácokra sem haragszom és teljesen meg is értem őket, de ugyan így megértem az ugyan ebben a teremben szabályok szerint játszó arcot, hogy ez nem tetszik neki.

    Ami meg a party-t illeti, főjenek a saját levükben most, hogy ilyen problémákat kell megoldaniuk, nem is utoljára valószínűleg. Nem is értem, miért játszik még ott bárki is, akinek nincs nagy vesztő account-ja
    banoster likes this.

  4. #64
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 08.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ugyan így megértem az ugyan ebben a teremben szabályok szerint játszó arcot, hogy ez nem tetszik neki.
    Ja, ugyanakkor egy 2+2-őn egyébként saját bevallása szerint multiaccoló régebbi, nagyon ismert tag tollából (ezt egyébként úgy is megfogalmazhatnánk, hogy nem hogy a pofáját, de még az eredeti nickjét se merte vállalni a posthoz), aki előrángatta a saját ősrégi party accját, nyilván nem azzal a céllal, hogy az elkülönített asztalokat nagy ívben elkerülje, egy icipicit hiteltelenül és igencsak undorítóan hat ez a felháborodás, amit a meglepetés szült, hogy vakok közt nem ő lesz az egyetlen félszemű. Szóval, ha úgy vesszük, ő se sokkal különb, mint azok akiket ekéz, nyilván ő se a fish-poolba tartozó játékos, csak épp kihasznált egy rést a pajzson, nevezetesen, hogy erről a tényről a party még nem tudott, úgyhogy nyugodtan köpjön fel a levegőbe és nagyon igyekezzen aláállni, mert a csalónál csak az álszent csaló a rosszabb.
    (Azt meg csak halkan teszem hozzá, hogy a "miért nincs kitiltva mindkét ország" szlogenjét figyelembe véve egy frusztrált rasszista szardarabról van szó)
    Utoljára módosítva: Carragher_x által: 2013. 10. 27. 20:31
    R1per2, DawiC, RikkAce and 4 others like this.

  5. #65
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Carragher_x eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt meg csak halkan teszem hozzá, hogy a "miért nincs kitiltva mindkét ország" szlogenjét figyelembe véve egy frusztrált rasszista szardarabról van szó
    A hsz-hez +1.

    Mikor a két országot említi nyilván nem azzal van a baja, hogy itt valaki multiaccol, vagy fisheket szed le, hanem sokkal inkább azzal hogy az nl200+ regjeink szétszedik darabokra...

  6. #66
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Az elkülönítés elfogadhatatlan és természetes,hogy ha valamit nem fogadsz el,akkor megkerülöd, legyen szó egy terem szabályzatáról vagy akár a btk.ról.Ennyit az indítékról.
    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez azért nagyon gáz.
    Magyarországon (és sok más országban) az online gambling törvény szerint illegális (szjzrt kivéve). Ezt az emberek nem fogadják el, megkerülik, nem tartják be.
    Most akkor az emberek nagyon gázak, őket kell átnevelő táborba küldeni, vagy a törvény gáz, és azt kéne életszerűre változtatni?
    Relax* and BennyGothiv like this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  7. #67
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bizalom is kell valamilyen szinten a kifizetések miatt. Mert addig rendben van, hogy pár ezerért átpasszolja neked az accountját, de kifizetésnél is azt kell használni, amit eddig, tehát ő bankja, mb-e, stb..
    Oké, akkor úgy mennyivel van nagyobb bizalom, ha a fórumon keresel, szintén számodra ismeretlen embereket?

    Amit mondtál, semmit nem változtat azon, amit én mondtam. Nem kell nyoma legyen. Ha olyanokat keresel, akikben megbízhatsz, azokat sem a fórumon fogod megtalálni.

  8. #68
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oké, akkor úgy mennyivel van nagyobb bizalom, ha a fórumon keresel, szintén számodra ismeretlen embereket?

    Amit mondtál, semmit nem változtat azon, amit én mondtam. Nem kell nyoma legyen. Ha olyanokat keresel, akikben megbízhatsz, azokat sem a fórumon fogod megtalálni.
    Nem ellentmondtam neked, hanem kiegészítettem.

  9. #69
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Oké, sry amúgy ha támadónak tűnt, most hogy visszaolvasom olyan lett.
    Pedig nem szántam annak, de általában az ilyesmi normál hangvétel nálam, írásban tűnik csak bunkónak,
    de lehet hogy ezt vágod

    Amúgy ha ilyet jutna eszembe csinálni ( nem fog :P ), én sem tenném olyan accounttal, ami nem valami számomra komolyan megbízható emberé, csak hát rögtön beugrott universum. Rég nem voltam már élőzni, de mély nyomott hagyott bennem a számtalan "csalnak az online termek, mert sokat buktam" sztori, szóval komoly vadászmező lenne egy ilyen account-beszerzéshez

    De gondolom még az sem gáz, ha nem egy vesztes accountot szereztek, hanem mondjuk BE/kis nyerőt. Pár nap microlimiten fisheskedéssel gondolom el lehet érni, hogy átsorolják, nem? Aztán utána tudták használni feljebb. Mindenesetre ez az általánosítás, hogy ki kéne tiltani minden magyart, ez sokkal undorítóbb, mint maga az egész csalás ügy, szóval well done
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2013. 10. 27. 21:15

  10. #70
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Szánalmas ez az egész

Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •