Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (36) összesen
Like Tree35Likes

Téma: Soha ne add fel! - Ike Haxton motivációs írása

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Soha ne add fel! - Ike Haxton motivációs írása


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    Azért ennél már olvastam jobb motivációs írást, de nem rossz.
    Twitter Blog
    "De nem az számít mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni! Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet győzni!"

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 05.
    Hozzászólások
    272

    Alapbeállítás

    Mindez szép és jó, csak kár hogy ezek a sztorik már 8-10 évesek... Azóta azért kicsit megváltozott az egész, szegregált piacok, brutálisan erősödő mezőny stb. Megnézném azt ha most kezdené a karrierjét, (még ha ilyen hihetetlenül szerencsésen is) eljutna-e akárcsak a közelébe, ahol most tart...

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder davidgeszt avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    504

    Alapbeállítás

    bárcsak én is abban az időben kezdtem volna
    NovaTerra and AlcoholPro like this.

  5. #5
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    O.o "Amikor a téli szünet után visszamentem a főiskolára, újra befizettem $50-t egy online terembe, és elképesztően futottam, száguldottam felfelé a téteken, és eljutottam odáig az $50-ból, hogy..., nos, hogy profi játékos lettem. A nyári szünetben $30/$60 téten játszottam" Ez nem elírás? Hogy az istenbe lehetséges ez? Téli szünet az december, nyári szünet június kb. z fél év. Hogyan lehet fél év alatt 0.05-ről eljutni 30/60-ra? Van ekkora szerencse? Vagy van akinek 95% a wonatshowdownja?

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet EKO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    O.o Vagy van akinek 95% a wonatshowdownja?
    Igen
    Laci24 likes this.

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    74

    Alapbeállítás

    Hát ez minden csak nem motiváló. Olyan mintha egy gyors wc szünet alatt emlékezne így vissza kb...
    Ice-pocó likes this.

  8. #8
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    agró BRM, és baszott szerencse..

    Naponta egy új limit

  9. #9
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    Public Relations. Marketing.A Stars reklámfigurájától. Szerintem nem csak az a lényeg amit leírt. Emberünket láttam egy videóban JOeIngrammal játszani egy fishekkel teli asztalon akkor amikor még a híres neves szülőhazája a pókernek nem volt kitiltva... de nem is írok semmit.. sak nézzétek meg a videót, ha ezek után valaki elhiszi még a "kitartás,alázat stb stb " maszlagot az buta... akkoriban ugyanis nem kellett más csak egy tight agressive játékforma amivel olyan winratet lehetett hozni amire manapság lehetetlen volna. és méghozzá azért mert igenis az a többtíz,százezer amerikai mamlasz -aki kedvtelésből egy beivott péntek estén betolt 500 dollárt és 3 katt után nyoma sem volt a pénznek - nincs már a piacon- a termekben. ÍMe a videó Ingramról és philivey2694 haxtonról
    JoeIngram1 aka ChicagoJoey Strategy Video 3 Tables NL100 / 1 Table $25/50 on PokerStars PART 3/3 - YouTube

  10. #10
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Lehet, hogy velem van a baj, de nekem ez a bejegyzés nagyon tetszik....
    Korábban lehet, hogy könnyebben lehetett nyerni ilyen-olyan okokból, de azt azért ne felejtsük el, hogy akkor is azért nyert, mert többet foglalkozott a játékával, mint a nagy átlag. Ráadásul most is a legjobbak közé tartozik.. Azért ennyire nem futhat jól....

    Lehet mutogatni meg nosztalgiázni, de gyanítom, hogy ettől még nem vált senki klasszissá semmiben...
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •