Oldal: 12 / 28 ElsőElső ... 2101112131422 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (271) összesen
Like Tree128Likes

Téma: downswing

  1. #111
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Kötelezővé kellene tenni pókeres berkekben

  2. #112
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Idézet karcsibohoc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    46.00-nál izomból beleböfög. Annyira gyönyörű ez a videó, nem bírok betelni vele.
    :d :d :d :d :d :d

  3. #113
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Úgy látom, itt sokaknak új volt a videó. Talán Kertitorpnek is szerez néhány kellemes percet a down- ja alatt.

  4. #114
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    MTT-sektől szertném kérdezni, mennyi versenyen keresztül tartott a legrosszabb DS? A majdnem 1300-zal én már a végén tartok? A semmi nem megy nem kifejezés, és nagyon szeretném tudni, hogy közeledik e már a vége. Hangsúlyozom nem BE szériáról beszélek, hanem masszív DS.
    De ha ilyen jól ment a CG, miért váltottál MTT-re? #amocskosférgesanyátokataztb+

  5. #115
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Állítólag "ez" nem ő...

  6. #116
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Személyiség tolvajlás esete forog fenn. A videót készítő Kertitörp nálam sokkal jobb CG játékos, és a tilt management-éhez sem érek föl.
    Tir-X likes this.

  7. #117
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    HMimage.jpg
    Ha macska lennék - 9 élettel - se érnék soha EV közelébe se. Már abba is belenyugodtam, hogy a 750K hand nem hosszútáv, talán a közelében sincs. Az elmúlt kb 1600 verseny megfelezte a ROI-t, az órabérem még ennél is rosszabbul járt. Meddig tarthat még ez? Vagy nemsoká jön a Kánaán, és tök alsó magassal is minden kasszát nyerek? Valaki adjon nekem erre egy megoldóképletet, hogy x verseny után az egész rakéta üzemmódba vált, és már Januárra foglalhatok repülőjegyet Hawaii-ra, mert addigra ez úgy megfordul, hogy naponta 3 MTT-t nyerek 3 héten keresztül, a pénzt talicskával kell hordanom, vagy hogy ne álmodozzak, és örüljek ha a egyáltalán az eredeti ROI visszajön fél éven belül, vagy örüljek, hogy támogathatom a limitemen játszó harmat gyenge regek bankrollját. Szóval úgy vagyok ezzel az EV történettel, mint a viking harcosok a Valhalla-val, oda szeretnék jutni, de lehet, hogy a közelébe se kerülök.
    REBIRTH8888 likes this.

  8. #118
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HMimage.jpg
    Ha macska lennék - 9 élettel - se érnék soha EV közelébe se. Már abba is belenyugodtam, hogy a 750K hand nem hosszútáv, talán a közelében sincs. Az elmúlt kb 1600 verseny megfelezte a ROI-t, az órabérem még ennél is rosszabbul járt. Meddig tarthat még ez? Vagy nemsoká jön a Kánaán, és tök alsó magassal is minden kasszát nyerek? Valaki adjon nekem erre egy megoldóképletet, hogy x verseny után az egész rakéta üzemmódba vált, és már Januárra foglalhatok repülőjegyet Hawaii-ra, mert addigra ez úgy megfordul, hogy naponta 3 MTT-t nyerek 3 héten keresztül, a pénzt talicskával kell hordanom, vagy hogy ne álmodozzak, és örüljek ha a egyáltalán az eredeti ROI visszajön fél éven belül, vagy örüljek, hogy támogathatom a limitemen játszó harmat gyenge regek bankrollját. Szóval úgy vagyok ezzel az EV történettel, mint a viking harcosok a Valhalla-val, oda szeretnék jutni, de lehet, hogy a közelébe se kerülök.
    Először is, amíg nem nyersz egy mtt-t, valószínűleg a cEV-t nem fogod utolérni, mivel a verseny végén sok zsetont fogsz veszíteni (de bb-ben nem). Ha megnézed amivel "ev alatt vagy", az az összeg magasabb bb-nél ment el 6-700 hand alatt, ami nyilván nem minta. Sőt, amit linkeltél, mind kis minta. 2-3k hand alatt nincs az a játékforma amiben elvárhatná az ember, hogy ev megegyezzen a winnings-szel.
    Ha a bb/100-at és az evbb/100-at összehasonlítod, ott talán látszik, h ev alatt vagy. Viszont az nem, ha a verseny vége felé rossz döntéseket hozol stb.
    Magamból indulok ki, mert én is hajlamos vagyok (remélem csak voltam) a varianciát okolni, de ez legtöbbször nem csak az lesz, hanem a rossz játék is. Legyen az akár mentális leak, akár más, inkább azokra koncentrálj. Biztosan van benne down is, de minél felkészültebb vagy, a variancia annál kisebb lesz, és csak ezen tudsz te változtatni. A többit majd dobja az rng.
    luckyb555 and kertitorp like this.

  9. #119
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    BT86: Ámen, egy kiegészitéssel. A variancia nem lesz kisebb, hiszen a matematikája ugyanaz marad, ellenben a winrate növelésével a downswing pénzbeli veszteségét tudjuk befolyásolni.

    kertitorp: ugye MTT, ahol 5k-s BE/Down szakaszod is lehet. Ma már egy SNG-ben sem ritka az 5K-s down szakasz, mikró SNG-n, az 1K-s, akkor MTT-től mégis mit várhatsz? Keverj bele 180 vagy 45 főst, esetleg üss fel pár on-demandot a FT-n, ezek ténylegesen csökkentik a swingeket.
    kertitorp likes this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  10. #120
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    én már biztos abbahagytam volna, ami nem megy felesleges időt pocsékolni rá

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •