Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 36 (36) összesen
Like Tree35Likes

Téma: Soha ne add fel! - Ike Haxton motivációs írása

  1. #31
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Idézet TiffanyMills5925 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Public Relations. Marketing.A Stars reklámfigurájától. Szerintem nem csak az a lényeg amit leírt. Emberünket láttam egy videóban JOeIngrammal játszani egy fishekkel teli asztalon akkor amikor még a híres neves szülőhazája a pókernek nem volt kitiltva... de nem is írok semmit.. sak nézzétek meg a videót, ha ezek után valaki elhiszi még a "kitartás,alázat stb stb " maszlagot az buta... akkoriban ugyanis nem kellett más csak egy tight agressive játékforma amivel olyan winratet lehetett hozni amire manapság lehetetlen volna. és méghozzá azért mert igenis az a többtíz,százezer amerikai mamlasz -aki kedvtelésből egy beivott péntek estén betolt 500 dollárt és 3 katt után nyoma sem volt a pénznek - nincs már a piacon- a termekben. ÍMe a videó Ingramról és philivey2694 haxtonról
    JoeIngram1 aka ChicagoJoey Strategy Video 3 Tables NL100 / 1 Table $25/50 on PokerStars PART 3/3 - YouTube
    Nem fogod elhinni, de ez egy poén videó...Remélem nem jegyzetelted ki

  2. #32
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor sokkal inkább Mersontól, Galfondtól, Iveytól, stb.
    Egyébként sem mond semmi olyat, amit egy mai regular már ne hallott volna kb ezerszer másoktól. Aptok használhatóbb tanácsokkal látja el az embert egy-egy videójában, mint amit ebben a cikkben Haxton összehordott.
    Nem ugyanezekkel a szavakkal, de Galfond is ezeket írta le a blogjában.

    A siker receptje pedig valóban leírva nagyon egyszerű, viszont végrehajtásba sokaknak hiba csúszik...

    Lehet várni, hogy egyszer valaki mond egy olyan dolgot, ami annyira bonyolult, hogy képtelenség kibogozni és megnyugtatja az embereket, hogy márpedig ezt ők nem tudják...
    A véleményem az, hogy ami kell nem bonyolult, csak nagyon kevesekben van meg a megfelelő elhivatottság, hogy véghez is vigyék... (ez magamnak is szól)
    Holdenper and Laci24 like this.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  3. #33
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet EKO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    O.o "Amikor a téli szünet után visszamentem a főiskolára, újra befizettem $50-t egy online terembe, és elképesztően futottam, száguldottam felfelé a téteken, és eljutottam odáig az $50-ból, hogy..., nos, hogy profi játékos lettem. A nyári szünetben $30/$60 téten játszottam" Ez nem elírás? Hogy az istenbe lehetséges ez? Téli szünet az december, nyári szünet június kb. z fél év. Hogyan lehet fél év alatt 0.05-ről eljutni 30/60-ra? Van ekkora szerencse? Vagy van akinek 95% a wonatshowdownja?
    Azt írta, hogy LHE-t játszott, és hogy a 2000-es évek elején kezdte.
    1 bi mondjuk 20bb, és 20 bi-vel már biztos feljebb lépett.
    Mondjuk lényeges infók nem hangzottak el, hogy pl milyen játékmennyiség mellett érte ezt el, milyen segítsége volt (pókeres haverok, coach...), nincs infó a kezdő limitről stb.
    .25/.50-en ment el az első $50, jó eséllyel ugyaninnen folytatta, akkor 8 szintlépés kellett neki kb.
    Hogy egy frissebb témával szemléltessem:
    Póker blogok / R1per2 / Two Mounth Two Million! | Online poker, Rakeback, Póker bónusz
    Szóval szerintem semmi hihetetlen nincs benne.

  4. #34
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 08.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    A póker is csankosodik:

    "Ahhoz, hogy valaki ilyen hosszú ideig folyamatos eredményeket felmutatva dolgozhasson egy ilyen helyen, kell egy olyan közeg, és egy olyan háttér, ami erre lehetőséget ad. Csank János szerint, hiába nagyszerű edző Ferguson, ilyen hosszú ideig Magyarországon nem maradhatott volna egyetlen kispadon sem.
    "

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Azért jó reklámozni a "soha ne add fel" dolgot, mert s fejlődni képtelen fish is olvassa és soha nem adja fel (ismét befizet). Azt nyilván nem írja le, hogy ha már a tizedik 50 dolláros kezdőtőkédet bukod el, akkor hagyd abba, mert nem érdeke senkinek.

  6. #36
    Fanatikus tag Laci24 avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 19.
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Nagyon jó írás! Igazán tetszett!!

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •