Oldal: 5 / 13 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (127) összesen
Like Tree70Likes

Téma: I. Póker Akadémia Open - 100.000 euró garantált élőversenyt rendezünk!

  1. #41
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Greyboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem csak 2 dolog nem tetszik:
    1. Nincs nagyobb buy-in-ű szatelit.
    2.Nem lehet összeadni raketermelést több teremből. Ha valaki több helyen szeretne játszani, akkor így most 1 teremhez van kötve 3 hónapra, ha akarja a csomagot. Pedig könnyen megoldható lenne a nickek összeadása, szvsz.
    Egy elég komoly összegű giveawayről van szó, sokezer eurot csapott hozzá a PA (és gondolom a szponzorok, nem tudom) a visszatérítésekhez. Ha minden terem összeadódhat, kis túlzással minden úgy megy tovább, mint eddig a grinderek számára. Így, hogy nem adódik össze a termelés, lehet hogy nőni fog, meg ugye nem pörgethet az ember mindenhol egy first depot is mellé stb.

    Szóval persze, megoldható lenne a nickek összeadása. meg megoldható lenne gondolom az is, hogy kapj egy ingyen csomagot, és egy külön limuzin vigyen mindenkit. De azért engedjük már meg nekik szerintem, hogy ne minden apró részlet a mi érdekeinket szolgálja

    Nekem nagyon tetszik az egész, gratulálok a szervezéshez!
    Nagyobb BI-es satot meg szerintem össze lehet hozni a közösségen belül. Úgyis PS satokat is hiányolták emberek, lehet majd csinálni SNG-kat, mindenki elküldi egy kijelölt embernek a BI-t, ő meg végén a nyertesnek átküldi az összegyűlt pénzt, ilyesmi.
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2013. 10. 30. 07:48

  2. #42
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    91

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudunk róla. A PókerAkadémia nem szervez ilyet. Persze elképzelhető, hogy 1-2 budapesti terem saját szervezésben csinál majd ilyet, ha úgy véli van igény rá.

    Pontos infónk még nincs, de a versenyt megelőző napon a Montesinoban várhatóan lesz 20-30€-os szatellit.
    Köszönöm!

  3. #43
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    91

    Alapbeállítás

    Idézet Sogron22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elméletileg nem engedi a hatályos törvény....a cotton próbálkozott egyszer, ugyan ide, de le lett állítva...hivatalosan nem lehet....
    b..meg a hivatalos szervek, azért kösz az infót

  4. #44
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet papamsjdsd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha már a dobogó le van beszélve, nekem jó lesz a 4. hely is... ( ha MrChaotic-ot meggyőzzük, akkor felőlem mehet a deal is! )
    Jak1-től kérdezném, hogy az ingyenes buszos utazáson mit szeretne még spórolni? )

    De tudom, hosszú az út..
    Az idő -mint tudjuk- pénz...
    Nem "ragzom" tovább..
    Nehéz a kérdésre válaszolni, ha úgy gondolod, hogy az ingyenes buszjárat miatt az összes résztvevő busszal megy...

  5. #45
    Lelkes újonc lightcold7 avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 07.
    Hozzászólások
    76

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mi köze van ennek a BÉCSBEN rendezett ÉLŐ pókerversenynek
    1.január 1-hez
    2. a ,,régi kerékvágás"odhoz
    ?
    Pl az hogy siman ki vannak irva online satok utana is...

  6. #46
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    PS homegames sat-ot nem vállal valaki? Aki benne van elküldi egy megbízható személynek a pénzt ( pl danfiu, vagy Tir-x ) aztán tolhatnánk ilyen 20 dodós rebuy, akár 10eset is ha lenne elég playa.
    Csak egy fix időpont kellene, a PS név vagy MB cím ahova mehet a pénz, ill a home games neve.
    illetve -sose csináltam ilyen home games-t- lehet ott pénzes tournit is csinálni? mert akkor nem egy nagy cucc összehozni egy versenyt.
    RikkAce and Béluska like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  7. #47
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    kiválló kezdeményezés! remélem ott leszek! amúgy ki a hölgy a plakáton? remélem az egyik osztó!
    Utoljára módosítva: benczy által: 2013. 10. 30. 10:05

  8. #48
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hely
    Kistarcsa
    Hozzászólások
    344

    Alapbeállítás

    +1
    Én benne vagyok Nov.10 től mindenképp,részemről zoleee-ra szavazok mint pénzgyűjtő,persze csak ha ideje/kedve engedi.

  9. #49
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Ha több teremben is rake-elek, akkor a különböző termekben termelt rake-em összeadódik?

  10. #50
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Amennyiben valaki több teremben játszik és több nickkel jut be az első 20-ba, úgy a második csomagot eladhatja más játékosnak, azonban nyereményét nem válthatja közvetlenül pénzre.
    Legközelebb egyszerűbb, ha elolvasod a kiírást

    Nem adódik össze, minden teremben lévő nick külön lesz a listán.
    naggeri likes this.

Oldal: 5 / 13 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •