Oldal: 11 / 17 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (162) összesen
Like Tree162Likes

Téma: Fricirics a világ harmadik SNE-je 2013-ban

  1. #101
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 05.
    Hozzászólások
    272

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Frici 75% RB-vel számolva 100k-t pluszolt idén, akkor miről is beszélünk?
    Ha nem lenne rakeback, akkor meg hatalmas bukó játékos lenne... Szerintem nem itt kezdődik egy pro.

  2. #102
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Ha 2013. december 31-én a valós játék eredménye alapján -130k$-on lesz, viszont RB-vel ezt kiegyenlítve és még ezen felül megmarad neki +180-200k$, akkor szerintem nem fog a kardjába dőlni anyagi problémák miatt. Saját bevallása szerint is RB profi, ezért csinálja, és bőven sikeres benne.

    Nem kell túlmisztifikálni.

  3. #103
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet AlcoholPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nem lenne rakeback, akkor meg hatalmas bukó játékos lenne... Szerintem nem itt kezdődik egy pro.
    Akkor szólj már be valakinek ha jobb az órabéred mint neki . És ilyen hozzászólásokal a 2 honapos regektől lehet rokonszenvet kapsz , de aki kicsit is számít az kb. legyint rajtad még egy arc aki nem rakor le semmit de fikáza a nála jobbakat
    dfecco23 likes this.

  4. #104
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Aki soha nem volt RB-pro, hanem NL10en örvendezett a 3bb/100-nak vagy MTT-ben a 20% ROI-nak, az sose fogja megtudni, hogy ez, hogy működik.

    Kedves AlcoholPro, a hsz-edből azt szűrőm le, hogy te RB nélkül vered a limitedet, bármit is tolsz, valamint az idei évben neked is öt számjegyű a profitod USD-ban mérve. Amennyiben mégse, kérlek tartózkódj az olyan jellegű hsz-ektől, hogy megmondod, hogy ki a pro és ki nem.
    Utoljára módosítva: BrenDoN által: 2013. 11. 04. 13:52

  5. #105
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    A pokert profitra jatszak, a tobbi bullshit. Frici nagyon jo jatekos es intelligens. Pont.

    Ne feledjuk el h a vilag legmagasabb teten sng-zik...

  6. #106
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet AlcoholPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nem lenne rakeback, akkor meg hatalmas bukó játékos lenne... Szerintem nem itt kezdődik egy pro.
    Ezt a véleményt még csiszolgatni kell. Nem bántásból mondom, de fogadd el, hogy nem sokat értesz ebből, de idővel ez bőven megváltozhat.
    bgbss likes this.

  7. #107
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Idézet AlcoholPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nem lenne rakeback, akkor meg hatalmas bukó játékos lenne... Szerintem nem itt kezdődik egy pro.
    Akkor hol kezdődik? Eddig azt hittem az a pro aki leül kártyajátékot játszani és elnyeri az ellenfelei pénzét. Szerinted ő kitől nyer, a kisnyúltól? A pénzt az ellenfeleitől nyeri, felteszem sokszorosát mint Te. Nem mindegy neked, hogy az elnyert pénzt előbb befizeti a teremnek aztán az meg visszaadja?
    redoubtable likes this.

  8. #108
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 26.
    Hozzászólások
    96

    Alapbeállítás

    Az a baj hogy micro téten nem ilyen jó a RB mert akkor ott is a gyengébb játékosoknak valami vissza jönne hó végén a bukóból sőt akár pici bukót még rendezné is az RB. Lehet több játékos is lenne

  9. #109
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 26.
    Hozzászólások
    96

    Alapbeállítás

    Idézet barry23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor hol kezdődik? Szerinted ő kitől nyer, a kisnyúltól? A pénzt az ellenfeleitől nyeri, felteszem sokszorosát mint Te.
    Szerintem ez így ebben a formában nem igaz! A pénzt se nem a kisnyúltól se nem az ellenfelektől nyeri, hanem a ps adja neki mivel sokat játszik magas tétes aszatlokon.

  10. #110
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Na kezdődik mér megint.... Nyugodjon meg mindenki, nincsenek anyagi gondjai...
    dfecco23 likes this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

Oldal: 11 / 17 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •