Oldal: 12 / 17 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (162) összesen
Like Tree162Likes

Téma: Fricirics a világ harmadik SNE-je 2013-ban

  1. #111
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Kíváncsi lennék hányan lennének innen képesek CSAK -1%-os roit produkálni.
    (Ami amúgy simán lehet EV alatt is)
    ferkocse likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #112
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet szarospatko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez így ebben a formában nem igaz! A pénzt se nem a kisnyúltól se nem az ellenfelektől nyeri, hanem a ps adja neki mivel sokat játszik magas tétes aszatlokon.
    A PS abbol ad vissza, amit a tobbi (legmagasabb teten jatszo) jatekostol nyer el.

    Ugy latom sok embernek fogalma sincs arrol arrol, ahogy a RB mukodik.
    dfecco23 likes this.
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  3. #113
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Mindenki, aki itt azon lovagol, hogy nem ettől pro valaki, javaslom hogy gondolkodjon el azon, ha az általa játszott szintre lemenne játszani frici, akkor vajon mennyire alázná szét a mezőnyt, és verné meg. Fura, hogy egyeseknek magyarázni kell, hogy feljebb mennyivel erősebb a mezőny, és egyre kisebb profit is mekkora teljesítménynek számít De hát az irigység csúnya sárdobálást tud szülni, nem igaz?

    Idézet szarospatko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez így ebben a formában nem igaz! A pénzt se nem a kisnyúltól se nem az ellenfelektől nyeri, hanem a ps adja neki mivel sokat játszik magas tétes aszatlokon.
    Hsz előtt utánanézhettél volna kicsit, hogy mi a rake, a roi, a rakeback stb...

    Ha rakebackkel együtt profitban zár, az azt jelenti, hogy megveri a raket. Tehát az ellenfeleitől pénzt gombol le, veri őket hosszútávon, nyerő az adott játékban.

    Ezt az egész csőlátást még úgy sem bírtam szó nélkül hagyni, hogy amúgy nem vagyok a topon, mert megfáztam vagy mi a franc. Kihozzátok belőlem az állatot, ha folytatjátok! :P
    imTheDoctor and BbQ11 like this.

  4. #114
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 10. 26.
    Hozzászólások
    96

    Alapbeállítás

    Idézet yoofej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Ugy latom sok embernek fogalma sincs arrol arrol, ahogy a RB mukodik.
    Felvilágosítanal hogy akkor hogy is működig. köszönöm

  5. #115
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet szarospatko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez így ebben a formában nem igaz! A pénzt se nem a kisnyúltól se nem az ellenfelektől nyeri, hanem a ps adja neki mivel sokat játszik magas tétes aszatlokon.
    Na ezen is van mit csiszolgatni


    De csak hogy tisztába tegyem. Ha nem verné a rake-et, nem lenne elég az RB sem. Veri a rake-et, tehát ott, veri a mezőnyt. Ha nem lenne rake, pluszolna.

    És nehogy már megint egy szatelit pro-val hasonlítsátok össze fricit. A drága szatelit pro ugyanilyen grafokat produkálna abban a mezőnyben ahol Frici játszik.

    Tir-x: amíg megírtam jó lassan mert közben minden mást csináltam, megelőztél. De legalább már csak jelent valamit valakiknek, ha ketten írjuk.
    dfecco23 and Tir-X like this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  6. #116
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet szarospatko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felvilágosítanal hogy akkor hogy is működig. köszönöm
    Először beírtam 4 bekezdést, aztán végülis kitöröltem és inkább a lehető legegyszerűbben írom, példával illusztrálva.

    Ha mondjuk valakinek -100 a statisztikai eredménye, viszont ezen felül termelt 300 rake-t, akkor az azt jelenti, hogy 200 profitot termelt a játékával, mivel a rake mindig a nyertes pot-ból kerül levonásra. pont.

    szerk.: mondjuk ez így szó-szoros értelmezésben ugye CG-re igaz, de SNG-re is ez a lényeg, annyi, hogy ott előre fizetjük a rake-t.
    Utoljára módosítva: jak1 által: 2013. 11. 04. 14:05

  7. #117
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ezen is van mit csiszolgatni


    De csak hogy tisztába tegyem. Ha nem verné a rake-et, nem lenne elég az RB sem. Veri a rake-et, tehát ott, veri a mezőnyt. Ha nem lenne rake, pluszolna.

    És nehogy már megint egy szatelit pro-val hasonlítsátok össze fricit. A drága szatelit pro ugyanilyen grafokat produkálna abban a mezőnyben ahol Frici játszik.

    Tir-x: amíg megírtam jó lassan mert közben minden mást csináltam, megelőztél. De legalább már csak jelent valamit valakiknek, ha ketten írjuk.
    egyébként miért nem tolja frici is a satokat?
    sokkal lightosabb lehet a mezőny
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  8. #118
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    PS-en nincs is rakeback...
    dfecco23 and AlcoholPro like this.

  9. #119
    Fáradhatatlan grinder birs320 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    715

    Alapbeállítás

    Ha valaki a terem segítségére szorul ahhoz, hogy nyerni tudjon (rakeback), akkor nem lehet túl jó játékos... Talán jobban meg kellene válogatni az indulólapokat!

  10. #120
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet szarospatko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez így ebben a formában nem igaz! A pénzt se nem a kisnyúltól se nem az ellenfelektől nyeri, hanem a ps adja neki mivel sokat játszik magas tétes aszatlokon.
    Másról van itt szó: a kereskedelmi gyakorlatban bevált "nagyobb tételben olcsóbb" elvről.

    Lássunk egy tényleg egyszerű példát:

    Lejátszom 100 db 5,5 dolláros HU SNG-t, ez kerül 550 (500+50) dollárba.
    Megnyerek 52 db-ot (tehát 48-at buktam csak), nyereményem 520 dollár - ami összesítve 30 dollár veszteség.
    Eddig még tehát az a helyzet, hogy az ellenfeleket verem, de az ellenfeleket plusz a termet nem.

    Viszont ha kapok 75% RB-t, akkor az 50 helyett már csak 12,5 dollár fizetek a teremnek tehát a 100 SNG összesen 512,5-be került - azaz 7,5 dollár profitot realizáltam.
    "Egon, ez piszok jó!"

Oldal: 12 / 17 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •