Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (40) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Ryan Riess az új pókervilágbajnok

  1. #11
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Biztos nagy arca lesz, ezt írta Mercier a facebookon:

    It's about time someone wins the main event and not only claims to be the best, but actually may think it. Confidence is everything guys! That being said, claiming to be the "best in the world" after winning one tournament- ya, obviously not true. Gl to the kid in the 100ks! Don't be so short sighted and offended by one kid "disrespecting" the game. I see positive in that his confidence will help grow poker!
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #12
    Tag kapitany10 avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 16.
    Hely
    veszprém
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    mint minden győztesnek neki is illik gratulálni. ( én nem neki drukkoltam de ez gyakorlatilag kit érdekel)
    Tomi432 likes this.

  3. #13
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Hozzászólások
    158

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    na itt van vége a wsop presztizsének
    Igen , mekkora béna hogy 6352 nevező közül megnyerte a főversenyt... tök gáz.

  4. #14
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Most is volt 87 settje ami 25 pókerre fejlődött? [("grat")]

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet Tomi432 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen , mekkora béna hogy 6352 nevező közül megnyerte a főversenyt... tök gáz.
    nem a szerencsétlen nagypofájúról van itt szó, hanem az egész ft-ről és pláne a 2 génius hu-ba jutásáról. a gyerek amikor azt a szimpatikus megnyilvánulását tette, akkor elmondta, hogy semmit sem tett, csak jöttek a lapok végig. a hu-ot nem láttam, de az ft-n se tett semmit lap nélkül. láttad nem, hogy a jewish hogy lett harmadik végig ss-ként?
    a nagy számok törvényére meg azt mondanám, hogy az az agyhalott Gold ettől is több emberen mákolt végig, ezek szerint ő is nagyon jó.

  6. #16
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem a szerencsétlen nagypofájúról van itt szó, hanem az egész ft-ről és pláne a 2 génius hu-ba jutásáról. a gyerek amikor azt a szimpatikus megnyilvánulását tette, akkor elmondta, hogy semmit sem tett, csak jöttek a lapok végig. a hu-ot nem láttam, de az ft-n se tett semmit lap nélkül. láttad nem, hogy a jewish hogy lett harmadik végig ss-ként?
    a nagy számok törvényére meg azt mondanám, hogy az az agyhalott Gold ettől is több emberen mákolt végig, ezek szerint ő is nagyon jó.
    azért ez túlzás hogy lap nélkül semmit se tett! több lopást is elkapott, pl juda emelt buttonról Q5s-el s ő 3beteli J2o-al... s biztos vagyok hogy még volt egy két lépése.
    nekem se szimpatikus, faber igen. de ő se poker isten, csak jó fej! van egy csomó night clubja! csak az lehet!!

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Le fogja sz*rni Ryan, hogy ki mit gondol 8,5millió ropogós dolcsival a zsebében Én is lesz*rnám.
    Mercier is nyugodtan puffoghat magában, meg lehet nem szimpatikus a srác ,de egy biztos: ennek a ,,kid"nek már most több az élő mtt profitja mint neki és ez tény A fricirics-es topicból meg már ugye kiderült, hogy a pókerban csak a profit számít, abból meg Ryannek van több
    Jason meg nyugodtan játsza csak a 100K-s High Roller versenyeit, biztosan nagyon nagy ROI-t hoz rajtuk.
    ( Egyébként ezeken a top 3-ban sem láttam őt egy ideje )
    Akinek meg az is zavarja a csőrét,hogy a szemtelen ,,kid" még AA-t is mert kapni az FT-n meg ilyenek, az nézzen sakk közvetítéseket, ott kevesebb a szerencse faktor
    Ice-pocó, tonyi and AlcoholPro like this.

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Le fogja sz*rni Ryan, hogy ki mit gondol 8,5millió ropogós dolcsival a zsebében Én is lesz*rnám.
    Mercier is nyugodtan puffoghat magában, meg lehet nem szimpatikus a srác ,de egy biztos: ennek a ,,kid"nek már most több az élő mtt profitja mint neki és ez tény A fricirics-es topicból meg már ugye kiderült, hogy a pókerban csak a profit számít, abból meg Ryannek van több
    Jason meg nyugodtan játsza csak a 100K-s High Roller versenyeit, biztosan nagyon nagy ROI-t hoz rajtuk.
    ( Egyébként ezeken a top 3-ban sem láttam őt egy ideje )
    Akinek meg az is zavarja a csőrét,hogy a szemtelen ,,kid" még AA-t is mert kapni az FT-n meg ilyenek, az nézzen sakk közvetítéseket, ott kevesebb a szerencse faktor
    Jah remélem, hogy nem nagy gond, hogy a keresztnevén szólítottam.Előre jelzem, hogy nem járok vele sörözni és még csak nem is a haverom.( Még mielőtt ebbe kötne bele megint valamelyik itteni nagyágyú )

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljesen helyén van az önértékelése.
    A mije?

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Confidence is everything guys!
    Milyen igaz.

    Idézet knowthisgame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akinek meg az is zavarja a csőrét,hogy a szemtelen ,,kid" még AA-t is mert kapni az FT-n meg ilyenek, az nézzen sakk közvetítéseket, ott kevesebb a szerencse faktor
    Én curlinget szoktam nézni, a legjobb nyugtató egy stresszes nap után.

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Szerintem adott el pár %-ot, nem az egész 8 misi az övé

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •