Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree6Likes
  • 1 Post By rockett
  • 3 Post By Kamanduk
  • 1 Post By trixilw
  • 1 Post By jak1

Téma: Rng ami néha(?) nevetséges

  1. #1
    Tag kapitany10 avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 16.
    Hely
    veszprém
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás Rng ami néha(?) nevetséges

    most mondja meg nekem valaki ,hogy miért van az hogy ha indulok mondjuk Sunday Million-on és mondjuk egy random freerollon mondjuk legyek a 100k napi free egyike vagy egy igen látványos rng csapás versenyen egy 1 dollár nevezésű 60k garantált esti versenyen egyszerűen annyira látványosan esnek a lapok a freeken hogy sokszor elmegy az ember kedve mindentől. ezalatt azt kell érteni hogy miért van az hogy pl sunday millionon bemegyek ász párral és megad egy király pár és ez az esetek többségében teljesen kitart persze nem mindig de a többségében igen. na és ott van a híres 60k verseny ott ugyanez lezajlik de az esetek javában legyen mondjuk 10/7 ott AA vs KK egyértelmüen király póker lesz és nem vicc. ha nem póker akkor meg sora lesz az ellenfélnek. valamiért ez a héten nagyon felhúzott . persze nem kéne törődni ilyenfajta dolgokkal mert mondják itt majd a nagyok hogy ez csak 1 dollár stb.. de mégis itt az rng táncot jár.. kérdem én MIÉRT?
    A valós kérdésem hogy miért van ez így és remélem ez nem csak nekem tünt fel valaki válaszolja meg nekem ezt a akármi is legyen ez.

  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet kapitany10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A valós kérdésem hogy miért van ez így és remélem ez nem csak nekem tünt fel valaki válaszolja meg nekem ezt a akármi is legyen ez.
    Lehet hogy hallottál már róla, varianciának hívják :P

    Nem akarok bunkó lenni, de egy kis szarkazmus úgy éreztem még belefér. Ennél komolyabb választ úgysem tudom mit várhatsz. Ha valami új tag lennél, meg is érteném a topicnyitást, de ha jól emlékszem, már egy ideje jelen vagy itt, szóval egy ideje pókerezel már. Mégis milyen válaszokra számítasz? Tudod jól, hogy ez a póker része, variancia.

  3. #3
    hwd
    hwd nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 10. 18.
    Hozzászólások
    105

    Alapbeállítás

    Nem akarnak elveszíteni egy fix befizetőt, így a jobb versenyeken inkább a prauknak adja az RNG-t, ők úgyis ebből élnek, nem fizetnek be semmit. Te rendszeresen fizetsz be, miért akarnának elveszíteni?

    Más logikus magyarázat nincs, ha belegondolsz, csak ennek van értelme.

  4. #4
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet kapitany10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    most mondja meg nekem valaki ,hogy miért van az hogy ha indulok mondjuk Sunday Million-on és mondjuk egy random freerollon mondjuk legyek a 100k napi free egyike vagy egy igen látványos rng csapás versenyen egy 1 dollár nevezésű 60k garantált esti versenyen egyszerűen annyira látványosan esnek a lapok a freeken hogy sokszor elmegy az ember kedve mindentől. ezalatt azt kell érteni hogy miért van az hogy pl sunday millionon bemegyek ász párral és megad egy király pár és ez az esetek többségében teljesen kitart persze nem mindig de a többségében igen. na és ott van a híres 60k verseny ott ugyanez lezajlik de az esetek javában legyen mondjuk 10/7 ott AA vs KK egyértelmüen király póker lesz és nem vicc. ha nem póker akkor meg sora lesz az ellenfélnek. valamiért ez a héten nagyon felhúzott . persze nem kéne törődni ilyenfajta dolgokkal mert mondják itt majd a nagyok hogy ez csak 1 dollár stb.. de mégis itt az rng táncot jár.. kérdem én MIÉRT?
    A valós kérdésem hogy miért van ez így és remélem ez nem csak nekem tünt fel valaki válaszolja meg nekem ezt a akármi is legyen ez.
    kizárólag magas tétes versenyeken indulnék a helyedben ha ott jobban csapja. Nem is értem mért árulod el a titkot. Megyek én is befizetni egy SM-re!
    Ice-pocó likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  5. #5
    Fanatikus tag Kamanduk avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Elég ****án kigurítottad a vörös szőnyeget a troll-Oscarra érkező jelölteknek.
    screwtape, Epi81 and S0nnyB1ack like this.
    Nincs bukó session, csak túl rövid session.

  6. #6
    Lelkes újonc royaliver avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 21.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Senki nem fogja azt mondani, hogy csal az RNG. Furcsaságok meg minden teremben vannak!

  7. #7
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Is PokerStars rigged? Test results - PokerStars.

    ha ennél többet akarsz, csak trollkodást fogsz kapni.
    Tir-X likes this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  8. #8
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet kapitany10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    most mondja meg nekem valaki ,hogy miért van az hogy ha indulok mondjuk Sunday Million-on és mondjuk egy random freerollon mondjuk legyek a 100k napi free egyike vagy egy igen látványos rng csapás versenyen egy 1 dollár nevezésű 60k garantált esti versenyen egyszerűen annyira látványosan esnek a lapok a freeken hogy sokszor elmegy az ember kedve mindentől. ezalatt azt kell érteni hogy miért van az hogy pl sunday millionon bemegyek ász párral és megad egy király pár és ez az esetek többségében teljesen kitart persze nem mindig de a többségében igen. na és ott van a híres 60k verseny ott ugyanez lezajlik de az esetek javában legyen mondjuk 10/7 ott AA vs KK egyértelmüen király póker lesz és nem vicc. ha nem póker akkor meg sora lesz az ellenfélnek. valamiért ez a héten nagyon felhúzott . persze nem kéne törődni ilyenfajta dolgokkal mert mondják itt majd a nagyok hogy ez csak 1 dollár stb.. de mégis itt az rng táncot jár.. kérdem én MIÉRT?
    A valós kérdésem hogy miért van ez így és remélem ez nem csak nekem tünt fel valaki válaszolja meg nekem ezt a akármi is legyen ez.
    Alá kellene támasztani valamivel az ilyen állításokat. Pl. 10k darab AA vs KK sunday millionról és 10k darab AA vs KK freerollról.

  9. #9
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Ebben mennyire vagy biztos? Csak mert akkor ezt könnyen ki lehet használni olyan módon, hogy KK-val a kezemben becsapdázom pre az összes AA-t! Minden megfigyelést fordítsunk a saját hasznunkra, én azt mondom!
    Tir-X likes this.

  10. #10
    Tag kapitany10 avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 16.
    Hely
    veszprém
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    adtam magamnak egy pofont ... persze lehet itt trollkodni meg leszólni de akkoris ez több mint furcsa

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •