Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (22) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Küzdelem az online pókeres csalások visszaszorításáért

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Küzdelem az online pókeres csalások visszaszorításáért


  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 05.
    Hozzászólások
    272

    Alapbeállítás

    Valóban nagyon gyanús az az ürge, nem létezik hogy a semmiből hirtelen szétverje a HS mtt mezőnyt... Valószínű megszerezte azt a programot, ami nekem is nagyon kéne, hogy láthatom az ellenfelek lapjait. Amúgy mit jelent az a ghosting?

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Ghosting - amikor valaki segít neki a végjátékban (coach), skypon vagy valamilyen képernyőmegosztással. Főleg akkor veszik igénybe mikor már nagy összegek vannak téten.
    AlcoholPro likes this.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet AlcoholPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valóban nagyon gyanús az az ürge, nem létezik hogy a semmiből hirtelen szétverje a HS mtt mezőnyt... Valószínű megszerezte azt a programot, ami nekem is nagyon kéne, hogy láthatom az ellenfelek lapjait. Amúgy mit jelent az a ghosting?
    Te mondjuk eljutsz az utolsó 2-3asztalig egy versenyen és egy pro, akinek jó eséllyel edge van a mezőnyön és jó eséllyel több pénzt fog nyerni mint te, lejátssza helyetted a verseny hátralévő részét és a nyereményből bizonyos %-ban osztoztok végén.
    Oroszországban nagyon régóta működő dolog ez már.
    AlcoholPro likes this.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 05.
    Hozzászólások
    272

    Alapbeállítás

    Értem, köszi! Hallottam már én is erről, csak nem tudtam, hogy ez a ghosting lenne. Mondjuk tényleg virágozhat ez még mindig, elég nézni minden héten az SM-et 20-30 főtől, ahol többek között semmiből jött bronz sztárok igen agron és jól tolva lejátsszák a többieket és megnyerik...
    kapitany10 and Nero23 like this.

  6. #6
    Fanatikus tag Cream avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 30.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    242

    Alapbeállítás

    Ha a stars nem figyel a csalásokra akkor mi lehet a kisebb termeknél? Még csak belegondolni is rossz.

  7. #7
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Igen erről vagy egy éve volt is egy cikk, hogy Oroszországban nagyon dívik a dolog, sőt volt valami profi aki azt mondta nem érti miért bűn ez... Amúgy jó volt végre ChuckBasstól valami komolyat is olvasni

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 27.
    Hozzászólások
    399

    Alapbeállítás

    Idézet Cream eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha a stars nem figyel a csalásokra akkor mi lehet a kisebb termeknél? Még csak belegondolni is rossz.
    Hiába próbálnak rá figyelni, az baj, hogy a ghostingot elég nehéz kiszűrni és rábizonyítani az emberre ameddig jól csinálják.Lehet, hogy gyanús lesz nekik,hogy egészen az utolsó 3asztalig 10/8at játszottál 4es 3bettel, utána meg hirtelen 33/28at 15ös 3bettel, de azt bebizonyítani, hogy nem te játszottál kb lehetetlen.

  9. #9
    Tag Electrocowboy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 14.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Kíváncsi vagyok,hogy a szabályozott piacokon milyen mértékben csökkentek a csalások.Elméletileg a terem tehet feljelentést a rendőrségen,mert a csalások egy részét a pénzmosás kategóriába be lehet suvasztani.
    Mert jelentősebb eredményeket csak,akkor érhető el,ha csalás jogi következményeket von maga után.
    Utoljára módosítva: Electrocowboy által: 2013. 11. 08. 11:20

  10. #10
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ugye alapvetően minden közös session csalásnak minősül, ergo köbö az egész akadémia csalt már. Nyilván egy verseny ft-je kicsit más megítélés alá esik, de azért nagyon nehéz ezt eldönteni, hogy meddig fér bele.
    Ha verseny végefelé felhívok valakit skypon, mondom neki a hand-eket az oké? Esetleg ha meg is osztom a képernyőm az már gáz? Ha beül a helyemre az nyilván necces, de ha csak mögém ül, akkor azt hogy kell érteni? Ugyan úgy, ha oktatást veszek valakitől, félig meddig ő játszik helyettem.
    kriispirolls and Nero23 like this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •