Oldal: 9 / 11 ElsőElső ... 7891011 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (107) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Paf-spade poker

  1. #81
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet OceanTT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bosson van itt fd meg 30%rb a race mellett?
    Régebben nem volt, és most se látok rá utalást az oldalukon.

  2. #82
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    fura, m 30%rb minden boss teremben jár! Köszi a választ!

  3. #83
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet OceanTT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    fura, m 30%rb minden boss teremben jár! Köszi a választ!
    Micrón is szokott lenni 30% + fd, de oda sincs ebben a teremben.

  4. #84
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 09.
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Tudja vki hogy mi ez a "Play among friends ticket" ??? vagyis hogy mikor és mire lehet majd használni?

  5. #85
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Szerintetek az jogos igény a terem részéről, hogy olyan személyit kér amin minden felirat olvasható?

    Eddig minden terem elfogadta az olyan személyit amin kiszíneztem néhány sorszámot.

  6. #86
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet Light 14-bet eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek az jogos igény a terem részéről, hogy olyan személyit kér amin minden felirat olvasható?

    Eddig minden terem elfogadta az olyan személyit amin kiszíneztem néhány sorszámot.
    sztem egyáltalán nem jogos! mivel csak a legfontosabb adataid kell megadni a regnél(amiket nem is takarsz ki), így nincs joguk látni a személyid számát, stb..

  7. #87
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Mit tudok csinálni azon kívül, hogy beküldöm nekik szerkesztés nélkül?
    Kb. ha nem küldöm be, nem fizetnek ki.

    "Dear Customer,

    We have received copies of your ID documents. We are sorry to inform you that we can not accept edited documents.

    We apologize for any problems this may cause you, but would like to point out that this is done to keep our gaming service secure. We thank you for your help and guarantee that all information that we receive is treated confidentially.

    Kind regards,

    Paf
    Consumer Safety"

  8. #88
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet Light 14-bet eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mit tudok csinálni azon kívül, hogy beküldöm nekik szerkesztés nélkül?
    Kb. ha nem küldöm be, nem fizetnek ki.

    "Dear Customer,

    We have received copies of your ID documents. We are sorry to inform you that we can not accept edited documents.

    We apologize for any problems this may cause you, but would like to point out that this is done to keep our gaming service secure. We thank you for your help and guarantee that all information that we receive is treated confidentially.

    Kind regards,

    Paf
    Consumer Safety"
    én a helyedben megírnám nekik, hogy ha nem fogadják el szívesen közzéteszed különböző pókeres fórumokon ezt a szitut..biztosan jó fényt vetne rájuk, mivel a képen minden fontos infó rajta van, amire szükségük van, ráadásul más termeknek is megfelel így, akkor miért pont nekik nem jó

    ráadásul visszaélésre adhat okot..

  9. #89
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Pont egy ilyen emailt írtam nekik a hsz.-ed előtt, meglátjuk mit lépnek.

  10. #90
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Light 14-bet eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pont egy ilyen emailt írtam nekik a hsz.-ed előtt, meglátjuk mit lépnek.
    Egy ismerősöm nemrég a születési nevével regelt (X Y Zoltánné van a személyiben, és biztosabbnak találta a születési névvel való regisztrációt, amit máshol el is fogadtak). Majdnem 2 hetes levelezés volt (mondjuk 1-2 nap lehet kimaradt az üzenetváltásban, meg hétvégén ugye mindenki le van szarva). Hiába szerepelt a születési név is a kártyán, nem fogadták el. Írta nekik, hogy nem tudta teljesen biztosan hogyan kellett volna helyesen írni (leírva hogy pontosan hogy is van ez a név, meg hogy milyen verziókra lehetne átírni), és pont az ilyen szarakodást akarta elkerülni. De nem számít, írják át akkor helyesre. Válaszként azt írták küldjön egy olyan kártyát ami nincs lejárva (elnézték az érvényességet, és ennyire nem nézik az előzményeket az e-mailben).
    A végeredmény az lett, hogy elfogadták és átírták a nevét, és onnantól a keresztneve, és a megszólítása e-mailben, a weboldalon stb Zoltánné lett...
    Volt még 1-2 üzenetváltás amin meglepődtem, de már csak a lényegre emlékszek.
    Szóval hiába írta le normálisan, hogy ez így baromság, végül erre írták át.
    A lényeg, hogy nagyon hülyék (sajnos a legtöbb ügyfélszolgálattal mostanában ez a tapasztalatom).
    Szerintem vagy úgy kellett volna, hogy vagy később elküldeni megint, hátha másik supportos átengedi, vagy elküldeni számokkal had örüljenek (nem hiszem, hogy gond lenne belőle).

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •