Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (24) összesen
Like Tree20Likes

Téma: Hogy mit tanultam a dologból? Nem szeretem Brian Hastingst! - Isildur1 válaszolt

  1. #11
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Mindenkinek más játéktípus fekszik jobban, neked is meg kell találnod melyikhez van affinitásod.

  2. #12
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Emlékszem kérdeztem itt az akadémián, /nyitottam is erre egy topikot/, hogy egy kezdő játékos milyen versenyekkel, téteken, cash stb. kezdjen. Senki nem mondta egyszer sem a 6 max. turbo SnG-t, vagy a nagyobb mezőnyű MTT-ket...Konkrétan le is beszéltek róla. Ez a srác meg ezt ajánlja...Azért ez egy kicsit elgondolkodtató. Volt, aki kapásból azt mondta, hogy HU SnG-vel kezdejek...Fura volt ez akkor is,de gondoltam jóhiszeműen tették ezen ajánlást. És nem mondom bele is vetettem magam a tanulásba, de minél mélyebbre jutottam, annál jobban éreztem, hogy egy kezdő játékosnak nem igazán kéne kezdenie ezzel a műfajjal. Szerencsére a rollom nem bánta. Mást nem tudok hozzá fűzni, és nem is akarok vádaskodni, de szerintem Isildur az az ember, aki tudja is, hogy miket beszél.
    pr fogás

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    @Vimio_NL: Mennyi ideig tartott, amíg először jutott a bankrollod 100 ezer dollár fölé?
    VB: Körülbelül 8-9 hónapja pókereztem.

    Ez brutál.

    VB: $6 6-Max Turbo SNG-ket játszottam és nagy mezőnyű $6-$11 MTT-ket. Ha új játékos vagy, én ezeket ajánlom. > A .25/.50 cash túl kemény volt nekem akkoriban. <

    Ezen meg besírtam.

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Emlékszem kérdeztem itt az akadémián, /nyitottam is erre egy topikot/, hogy egy kezdő játékos milyen versenyekkel, téteken, cash stb. kezdjen. Senki nem mondta egyszer sem a 6 max. turbo SnG-t, vagy a nagyobb mezőnyű MTT-ket...Konkrétan le is beszéltek róla. Ez a srác meg ezt ajánlja...Azért ez egy kicsit elgondolkodtató. Volt, aki kapásból azt mondta, hogy HU SnG-vel kezdejek...Fura volt ez akkor is,de gondoltam jóhiszeműen tették ezen ajánlást. És nem mondom bele is vetettem magam a tanulásba, de minél mélyebbre jutottam, annál jobban éreztem, hogy egy kezdő játékosnak nem igazán kéne kezdenie ezzel a műfajjal. Szerencsére a rollom nem bánta. Mást nem tudok hozzá fűzni, és nem is akarok vádaskodni, de szerintem Isildur az az ember, aki tudja is, hogy miket beszél.
    Erős a gyanúm, hogy azért ajánlotta a delikvens a HU SnG-t mert ő ott regular és úgy gondolta önzetlenül meginvitál egy halat a tóba.
    Ám rossz az, aki rosszra gondol.
    AlcoholPro likes this.

  5. #15
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Mindegy mivel kezded, úgy is gyenge leszel az elején. Viszont érdemes hamar megtalálni azt, amivel foglalkozni szeretnél.
    Amúgy valószínű a HUban, vagy PLOban van a legtöbb fantázia, de mindenben lehet sikeresnek lenni
    BelaKecske likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #16
    Őstag fairlane12 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.413

    Alapbeállítás

    csak egy robot...........
    kohagyma likes this.

  7. #17
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    egy kérdésem lenne!
    mit csinálna ha megszünne a poker?

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Emlékszem kérdeztem itt az akadémián, /nyitottam is erre egy topikot/, hogy egy kezdő játékos milyen versenyekkel, téteken, cash stb. kezdjen. Senki nem mondta egyszer sem a 6 max. turbo SnG-t, vagy a nagyobb mezőnyű MTT-ket...Konkrétan le is beszéltek róla. Ez a srác meg ezt ajánlja...Azért ez egy kicsit elgondolkodtató. Volt, aki kapásból azt mondta, hogy HU SnG-vel kezdejek...Fura volt ez akkor is,de gondoltam jóhiszeműen tették ezen ajánlást. És nem mondom bele is vetettem magam a tanulásba, de minél mélyebbre jutottam, annál jobban éreztem, hogy egy kezdő játékosnak nem igazán kéne kezdenie ezzel a műfajjal. Szerencsére a rollom nem bánta. Mást nem tudok hozzá fűzni, és nem is akarok vádaskodni, de szerintem Isildur az az ember, aki tudja is, hogy miket beszél.
    Ha tényleg elhiszed, hogy a nagy mezőnyű mtt-k a legjobb választás egy valószínűleg kis bankrollal rendelkező kezdőnek, vagy a 6max regwar, akkor hajrá! Próbáld meg!
    Ha már a fórumozók, akik a jelenlegi mezőnyt és lehetőséget mérlegelve voltak olyan butusok, hogy mást javasoltak, mint Isi, aki mondjuk 6-7 éve nem járt azokon a téteken...
    Mellesleg, meg nem mindenki ugyanabban a játékban találja meg a kedvencét, vagy ami legjobban megy neki.
    Utoljára módosítva: BT86 által: 2013. 11. 13. 20:39
    Holdenper, ferkocse, Pat and 4 others like this.

  9. #19
    Tag Brandex avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 26.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Idézet benczy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egy kérdésem lenne!
    mit csinálna ha megszünne a poker?

    Beállna a Mekibe... szerinted? D

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Én azt olvastam, hogy 9-10 fős cg-ben érdemes kezdeni, az a legegyszerűbb.

    "@TheOzzmeister: Volt a pókerben úgynevezett "aha" pillanatod?
    VB: Amikor alacsony tétes SNG-ket játszottam, és megértettem, mekkora agresszió szükséges. A magas vak azt jelentette, hogy gyakorlatilag minden körben all-in mehetek, mások viszont mintha nem lettek volna ezzel tisztában. Egyetlen orosz srác tolta nálam is keményebben, ő volt a limitem legnagyobb nyerője."

    Minden körben allin? Megéri?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •