Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (23) összesen
Like Tree16Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 11. 15

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2013. 11. 15

    Lapok:
    Játék: NLHE Cash Game Poker
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: Dealer
    Kis vak: $0.25
    Nagy vak: $0.5

    Online pókerezel egy hatfős asztalon, ahol az UTG-ben ülő hatalmas 70/15-öt játszó halat szeretné kifosztani az egész asztal. Az adott leosztásban UTG $2-ig emel, amire mindenki dob előtted. Te úgy döntesz, hogy megadsz, a vakok dobnak. 6T4 flop érkezik, ellenfeled $5-os emeléssel nyit, mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    "Vedd észre, hogy straight flush draw-t flopoltál és így számos outod van!"

    Amikor ezt olvastam, ösztönösen és örömittasan az öklömmel a levegőbe csaptam és elégedetten bólogattam.

    - Igen, megcsináltam! Este NL5000!

    (mondjuk az a "számos out" konkrétan 1 db a SF-re. Az igaz, hogy az 1 is szám.)
    Utoljára módosítva: jak1 által: 2013. 11. 15. 15:15

  3. #3
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    És az kimaradt, a végéről, hogy amennyiben esik valamelyik outod akkor akár könnyen le is foszthatod a halat
    jak1 likes this.
    Pénz nélkül kártyázni olyan, mintha alkoholmentes sört innál és guminőt b@sznál...

  4. #4
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Attól hogy hal, miért lenne hülye? Simán dob egy overpárt is akár egy kiegészült FD-ra ha neki nincs húzója az adott színből. Jó, lehet még van benne egy utca value.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    clik-r se rossz

  6. #6
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Pont azért emelnék vissza, ahogy a megoldásban is szerepel nehezen engedik el lapjaikat, és így könnyebben be tudom tetetni vele a a teljes stack-et a későbbi utcán. Meg amúgy is, ezen a ponton ilyen flop láttán hülye lennék nem emelni egy ilyen játékos ellen...Aki nem mellesleg uralja az asztalt zseton ügyileg

  7. #7
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pont azért emelnék vissza, ahogy a megoldásban is szerepel nehezen engedik el lapjaikat, és így könnyebben be tudom tetetni vele a a teljes stack-et a későbbi utcán. Meg amúgy is, ezen a ponton ilyen flop láttán hülye lennék nem emelni egy ilyen játékos ellen...Aki nem mellesleg uralja az asztalt zseton ügyileg
    tételezzük fel, hogy raiselsz, callol, jön egy blank, mit csinálsz utána? attól, hogy van egy rakás outunk, nem kell feleslegesen égetni a saját pénzünket, és ha kiegészülünk mondjuk turnön akkor is simán be tud ellene kerülni riverig..

  8. #8
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pont azért emelnék vissza, ahogy a megoldásban is szerepel nehezen engedik el lapjaikat, és így könnyebben be tudom tetetni vele a a teljes stack-et a későbbi utcán. Meg amúgy is, ezen a ponton ilyen flop láttán hülye lennék nem emelni egy ilyen játékos ellen...Aki nem mellesleg uralja az asztalt zseton ügyileg
    Ezzel a gondolatmenettel a "miért emelünk? értékért, vagy blöffből!" kérdéskört egy kicsit összekuszálod. Értékért ugye még nem tudunk hívni mivel még valószínűleg gyengébbek vagyunk és a saját húzóinkat is odds-on kívül helyezzük, blöffből meg felesleges hiszen tudjuk, hogy nehezen dobatunk az ellenféllel. Mi a véleményed erről?

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Clickback, ha esik turnon az outonk hivunk tovabb, ha nem akkor olcsobban neztunk rivert es ott hivunk egy potnyit mondjuk
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  10. #10
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Na jah. És pont ilyen esetekben nem egészülünk ki! De természetesen call. Felesleges itt a semi-bluff. Attol, hogy rengeteg outunk van, még nincs semmink. Vagy tévedek?
    Rocco007 likes this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •