Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (40) összesen
Like Tree5Likes

Téma: NL4 - hétvégi hóka-móka kezei

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás NL4 - hétvégi hóka-móka kezei

    Gondoltam hátha hétvégén összejön néhány hand, amivel gondban voltam, így nyitok neki egy topikot. Party játszok (tudom...), és hétvégén azért szoktak parádés játékosok lenni, akik viszont néha nehéz döntés elé állítanak.

    ellenről nem sok handem van, ~ 200, az alapján 23/17/1,5 (vpip/pfr/3bet), ami az alacsony 3beten kívül nem is tűnne olyan rossznak, viszont minden pozícióban kb. ugyanannyit nyit, illetve ami még érdekes lehet, hogy eddig nem láttam tőle flop c/r-t. itt mit lépnétek, milyen lapokkal játszhatja ezt? (azon kívül, hogy mehetett volna nagyobb bet flopon)

    $0.02/$0.04 No Limit Holdem
    PartyPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG DagoberT76 ($5) 125bb
    UTG+1 goodnite571 ($3.27) 82bb
    CO samseaborn ($11.97) 299bb
    BTN bpantic ($10.37) 259bb
    SB hermit-D ($2.72) 68bb
    BB Nygregers ($5.42) 136bb

    Pre-Flop: ($0.06, 6 players) samseaborn is CO
    DagoberT76 raises to $0.16, 1 fold, samseaborn raises to $0.52, 3 folds, DagoberT76 calls $0.36

    Flop: ($1.10, 2 players)
    DagoberT76 checks, samseaborn bets $0.72, DagoberT76 raises to $1.60, $0.88 to samseaborn ($10.73)?


    előre is kösz

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    3 bet potban nem láttál tőle x/r-t vagy sima potban? Én tönkre mennék flop túl sok rossz turn jöhet itt , és ha annyira buta , hogy közepes párral set mine-ol utg-ből lesz egy note-om, bár alacsony aggreszió miatt ez ritkán blöff.Tegyük be azért

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    Idézet time4revenge eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3 bet potban nem láttál tőle x/r-t vagy sima potban? Én tönkre mennék flop túl sok rossz turn jöhet itt , és ha annyira buta , hogy közepes párral set mine-ol utg-ből lesz egy note-om, bár alacsony aggreszió miatt ez ritkán blöff.Tegyük be azért
    össz 200 handem van, úgyhogy ennyire részletesen azért nincs releváns stat. UTG-ből is kb. 20%-ot nyit, és 3betre csak kb. 1/3ban dob, úgyhogy szerintem itt még elég széles a range-e, bőven lehet benne közepes pp, JTs, KQs, AKs. ezek ellen összességében hozok vagy 68%-ot. viszont nekem nem tűnt túl agronak eddig, és ezek közül csak a szettekkel, ritkábban esetleg overekkel emel szerintem vissza, amikkel FD-ktől akar pénzt kivenni.

    egyébként nem is olyan hóka-móka ez a hétvége, jönnek a látnokok (83/0! stattal) meg azok, akik adják a méretes 3betet (nem szoktam nagyot 3betelni, de ilyenkor a monsterekkel muszáj, mert még így is family potok vannak), aztán nézhetek, mint rozi, hogy a hülye most valami huszonnyolcadik párral adja a cbetet, vagy már lejavult két párra/szettre/tökalsóra, a másik meg adja a potnyi beteket 4 outra (gutshot sor, A75 boardon, nálam A7 (bennragadtam vele, nem akartam játszani), nála 42s, és várja a 3-t) meg flushhúzóra két utcán át, csak hogy riveren essen neki. mondjuk legalább nem megyek tönkre bennük, mert T magas boardon is beteszi AT-vel 3betelt potba két utcányi potnyi betre a teljes stackjét AT-vel, meg 44-gyel is (köszi innen is)

  4. #4
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    betolnám, amiatt is amiket fent felsoroltál..
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  5. #5
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    hát hogy itt nem mennék tönkre örömmel, az biztos..

    UTG emelő skálájában nem sok drawt tudnék elképzelni ezen a boardon, amivel még 3betet is calloz OOP.
    max erős FD-k, 2 overrel..

    de azzal meg kétlem, hogy így játszana.. nagyobb c/r-nél még eltudnám képzelni, hogy turn könnyen beférjen..

    TT+ megintcsak nem játszana így szerintem.

    nekem ez elég gyanús setnek tűnik egyébként

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    Ja, hát ha rátolom, és megadja, akkor legtöbbször verve vagyok (szerintem elég faceup a rangem, mondjuk QQ+ meg esetleg néha AKs). Ha meg csak callolom, akkor érezheti, hogy nem vagyok olyan erős, és bármilyen turnön rámtolja, akkor meg megint csak nehéz döntés, de lehet, hogy dobok, még ha ilyen alacsony az SPR akkor is. Ezért én foldoltam, csak így utólag, hogy kistoveoltam, nagyon weaknek érzem.

    rossz a gondolatmenet?

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    na, itt meg nem egy hétvégi játékossal akadtam össze. Az ellen reg, 2,3K hand van róla, az alapján kicsit vesztő, statja (vpip/pfr) 20/6, 3bet 3%, fto3bet meg csak 20. Szóval nagyon szűk az emelő range, ennek megfelelően a 3bet még inkább. Ugyanakkor azt is tudhatja, hogy buttonról elég szélesen nyitok.
    Viszont nem tudtam, hogy ez a min 5bet indukálás akar lenni, vagy csak próbálkozik...

    $0.02/$0.04 No Limit Holdem
    PartyPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG PAWELzMEXICO ($6.05) 151bb
    UTG+1 _JohnIM_ ($6.78) 170bb
    CO stojkari ($5.32) 133bb
    BTN samseaborn ($5.06) 127bb
    SB GoodwiN ($7.22) 181bb
    BB Eventus4 ($9.47) 237bb

    Pre-Flop: ($0.06, 6 players) samseaborn is BTN
    1 fold, _JohnIM_ calls $0.04, 1 fold, samseaborn raises to $0.16, 1 fold, Eventus4 raises to $0.40, _JohnIM_ folds, samseaborn raises to $1, Eventus4 raises to $2, $1 to samseaborn ($4.06)?


    shove vagy fold?

  8. #8
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    ehez kellene a bb vs btn játékáról némi infó, hogy kicsivel lazább-e , mint máshonnan.
    mert ha nem, akkor fold.

  9. #9
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    én már a 3betet is csak calloltam volna...
    Macko1 and S0nnyB1ack like this.

  10. #10
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    btn vs sb sima shove még 120bb deep is.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •