Szavazás eredménye: Szoktal-e omahazni es, ha igen milyen gyakran es milyen szinten?

Szavazók
494. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Szoktam,megelhetesi szinten

    14 2,83%
  • Szoktam, de veszto vagyok

    33 6,68%
  • Szoktam, de BE vok

    33 6,68%
  • Neha-neha funbol,amikor unatkozom

    73 14,78%
  • Nem szoktam egyaltalan

    39 7,89%
  • Nem szoktam egyaltalan, de szeretnek elkezdeni funbol

    7 1,42%
  • Nem szoktam egyaltalan, de szeretnek elkezdeni megelhetesi szinten

    22 4,45%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 258 / 369 ElsőElső ... 158208248256257258259260268308358 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.571 - 2.580 (3683) összesen
Like Tree2662Likes

Téma: danfiu omaha szekcioja

  1. #2571
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    BT86 Te is plo guru vagy? Nah szepen vagyunk, jo volt ez a home game osszeallitas, bementem egyedul mint holdemes fish
    mégis te nyerted a legtöbbet nem ?

  2. #2572
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    BT86 Te is plo guru vagy? Nah szepen vagyunk, jo volt ez a home game osszeallitas, bementem egyedul mint holdemes fish
    Még csak próbálkozok vele
    Ilyen deep játékban, meg minden asztalon naggerivel a balomon nem sok sanszom volt

  3. #2573
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    ceewyl nyerte a legtobbet asszem. azert egy 900 bb-t en is osszekukaztam
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  4. #2574
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    mennyire volt elborult amúgy a játék?

  5. #2575
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    elég elborult volt .. dinamika ugy nézett ki hogy kb 40%VPIP-vel dolgoztam amit LM büntetett olyan 20%os 3bettel amire én álltalában 4beteltem sokszor túl lightan ( nem tiszteltem a pénzt..lol ) vagy próbáltam lejátszani LM-et, amit nem lehetett mert rátenyerelt a call gombra (tegyük hozzá helyesen!)
    Többiek elég solid statokkal tolták úgy emlékszem.. különösebb dinamika mással nem alakult ki.
    SAI ellen volt egy -utólag valóban- indokolatlanul túl light stackoffom 1000BB ért, de ő keveset játszott, gyorsan kiült amikor behúzta a nagy kasszát
    ceewyl postflop elég aggro volt, ugy emlékszem nonSD-ben büntetett, ellene lehetett volna valami levelling war viszont sokat nyert és kicsit átment tghtba kicsit passzívba a session második felére. Brandon ill. BT86 ha jol emlékszem rajtuk többnyire pozin volt és nem mentek bele oop nagy akciókba ellenem szoval többnyire én igy láttam.
    Utoljára módosítva: ceewyl által: 2013. 11. 18. 17:11
    Littlemage, ceewyl and iKeksz like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  6. #2576
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Kicsit elnyúlt a session, a végére teljesen eltompultam és elkezdtem a bet helyett a call gombot nyomogatni.
    Nem láttam értelmét, h pre aggrozzak, nagyobb spr, nagyobb szabadság alapon...


    Bocsi, h beleszerkesztettem a hsz-edbe Naggeri...
    naggeri likes this.

  7. #2577
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mégis leszedtél mindenkit! ilyen ez a hosszútáv !
    Littlemage verhetetlen mágus szinten van évek óta, neki minden esik, szóval buták vagytok ha vele kezdtek
    Littlemage likes this.

  8. #2578
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elég elborult volt .. dinamika ugy nézett ki hogy kb 40%VPIP-vel dolgoztam amit LM büntetett olyan 20%os 3bettel amire én álltalában 4beteltem sokszor túl lightan ( nem tiszteltem a pénzt..lol ) vagy próbáltam lejátszani LM-et, amit nem lehetett mert rátenyerelt a call gombra (tegyük hozzá helyesen!)
    Többiek elég solid statokkal tolták úgy emlékszem.. különösebb dinamika mással nem alakult ki.
    SAI ellen volt egy -utólag valóban- indokolatlanul túl light stackoffom 1000BB ért, de ő keveset játszott, gyorsan kiült amikor behúzta a nagy kasszát
    ceewyl postflop elég aggro volt, ugy emlékszem nonSD-ben büntetett, ellene lehetett volna valami levelling war viszont sokat nyert és kicsit átment tghtba kicsit passzívba a session második felére. Brandon ill. BT86 ha jol emlékszem rajtuk többnyire pozin volt és nem mentek bele oop nagy akciókba ellenem szoval többnyire én igy láttam.
    Eleinte én is kicsit lazább voltam, de nem tudtam alkalmazkodni ehhez az aggró deep játékhoz oop. Kicsit visszább akartam venni, és pár jó sd-t mutatni, hogy legyen egy kis hitelem, ne kelljen mindent feladnom. Csak utána laphalál volt, vagy olyan akció, amire dobnom kellett.
    Lassan jöhetne egy revans

  9. #2579
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    és ki bukta akkor a lóvét amúgy?


    ja jogos, bocs Dán
    Utoljára módosítva: Gaabeesz által: 2013. 11. 18. 20:18

  10. #2580
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Lecci ne itt beszeljetek meg a home games dolgokat

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •